1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Szkolenia w okolicach Rzeszowa
Szkolenia w okolicach Rzeszowa

Szkolenia w okolicach Rzeszowa

Organizacja szkolenia nie jest wcale taka prosta. Należy wziąć pod uwagę dobór odpowiedniej sali, wyposażonej w potrzebne media, usługi cateringowe na odpowiednim poziomie oraz otoczenie, które pozwoli na relaks w przerwach. Siedlisko Janczar jest miejscem, które umożliwia urządzenie szkolenia, konferencji, sympozjum lub targów firmowych a profesjonalna obsługa zadba o każdy detal wydarzenia.

Duża sala szkoleniowa


Najczęściej w konferencjach i szkoleniach bierze udział wiele osób, które pracują w jednej lub kilku firmach działających w podobnym sektorze. Duża liczba zaproszonych na szkolenie osób musi posiadać komfortowe warunki do uczestnictwa w każdym jego fragmencie. Na sali nie może więc zabraknąć miejsc siedzących, dobrze widocznego ekranu, projektora czy też odpowiedniego nagłośnienia. Duża sala szkoleniowa w Siedlisku Janczar Pstrągowa nie ogranicza rozmiarów szkolenia ani żadnych jego elementów. Nasz ośrodek, znajdujący się w bezpośredniej bliskości Rzeszowa, posiada trzy sale szkoleniowe, które umożliwiają zorganizowanie każdego warsztatu czy kursu - baza szkoleniowa Rzeszów i okolice. Sale wyposażone są w nagłośnienie, pełnowymiarowe ekrany projekcyjne, projektory multimedialne, flipcharty, a także bezprzewodowy Internet.

Zalety szkolenia za miastem

Szkolenie w komfortowym obiekcie za miastem ma wiele zalet. Jego uczestnicy mogą w pełni skoncentrować się na przedstawianej problematyce. Otoczenie natury i zieleni sprzyja atmosferze skupienia, pomaga również w szybkiej regeneracji sił. Lokalizacja Siedliska Janczar gwarantuje dobry dojazd, nawet z daleka. Gościmy klientów z różnych stron województwa podkarpackiego, kraju i świata. W Rzeszowie znajduje się port lotniczy oraz zjazdy z autostrad, co sprzyja szybkiemu dotarciu na miejsce. Poza tym proponujemy wiele atrakcji, z których mogą skorzystać uczestnicy szkolenia po jego zakończeniu lub w przerwach. W naszej ofercie znajduje się wspólne grillowanie, korzystanie z basenu w sezonie letnim, sauna fińska z zewnętrznym jaccuzi - dostępne w strefie SPA pod chmurką a także bogaty wachlarz zabaw i gier integracyjnych, prowadzonych przez animatorów w ramach aktywnego wypoczynku. Komfortowe pokoje w hotel Strzyżów pozwalają na wielodniowy odpoczynek z dala od zgiełku miasta.

Najnowsze wpisy

Siedlisko Janczar – Twoje wymarzone wesele rustykalne!

Siedlisko Janczar – Twoje wymarzone wesele rustykalne!

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Zobacz również

Atrakcje dla zakochanych w Siedlisku Janczar

Atrakcje dla zakochanych w Siedlisku Janczar

Rodzinny weekend -gdzie się wybrać na Podkarpaciu?

Rodzinny weekend -gdzie się wybrać na Podkarpaciu?