Strona główna > Oferta >

Strefa spa pod chmurką

STREFA SPA POD CHMURKĄ
Jedną z wielu atrakcji naszego ośrodka jest strefa basenowa. To miejsce, które stworzyliśmy z myślą o relaksie. Oferujemy naszym gościom możliwość wypoczynku. Zachęcamy do korzystania z dostępnych w strefie basenów i jacuzzi. Można w nich spędzić wolny czas z rodziną i przyjaciółmi. Zachwyceni będą również miłośnicy kąpieli parowych, którzy będą mieli okazję docenić wyjątkowe właściwości naszej fińskiej sauny opalanej drewnem. W sezonie letnim polecamy wypoczynek w dwóch basenach zewnętrznych. Podczas zażywania kąpieli będzie można podziwiać otoczenie naszego ośrodka oraz pobliski las, a rześka woda doskonale ochłodzi podczas upalnych dni.

Strefa basenowa
Strefa basenowa

Jedną z wielu atrakcji naszego ośrodka jest strefa basenowa. To miejsce, które stworzyliśmy z myślą o relaksie. Zachęcamy do korzystania z dostępnych w strefie basenów i jacuzzi. Można w nich spędzić wolny czas z rodziną i przyjaciółmi. Zachwyceni będą również miłośnicy kąpieli parowych, którzy będą mieli okazję docenić wyjątkowe właściwości naszej fińskiej sauny opalanej drewnem. W sezonie letnim polecamy wypoczynek w dwóch basenach zewnętrznych. Podczas zażywania kąpieli będzie można podziwiać otoczenie naszego ośrodka oraz pobliski las, a rześka woda doskonale ochłodzi podczas upalnych dni.

Do pobrania

Cennik spa Cennik spa Strefa basenowa oferta Strefa basenowa oferta
Strefa SPA pod chmurką
Strefa SPA pod chmurką
Chcemy, aby goście korzystający z naszego obiektu mieli okazję do regeneracji i mogli zadbać o dobre samopoczucie. Udostępniamy SPA w tradycyjnej odsłonie. Odpręż się w naszym jacuzzi opalanym drewnem lub wygrzej się w naszej fińskiej saunie. Wszystkie te atrakcje uświetni otoczenie, które pozwoli ci się wyciszyć i nabrać energii. Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić krótką chwilę w ucieczce od codziennej gonitwy, czy wolisz zaprosić swoich bliskich na dłuższy relaks, nasz obiekt jest idealnym miejscem dla ciebie. Nie musisz jechać na drugi koniec świata, aby złapać oddech i znaleźć swój azyl. Siedlisko Janczar jest na wyciągnięcie ręki, nieopodal Rzeszowa.
 

Do pobrania

Cennik spa Cennik spa Strefa basenowa oferta Strefa basenowa oferta