Strona główna > Oferta >

Strefa spa pod chmurką

STREFA SPA POD CHMURKĄ
Jedną z wielu atrakcji naszego ośrodka jest strefa basenowa. To miejsce, które stworzyliśmy z myślą o relaksie. Oferujemy naszym gościom możliwość wypoczynku. Zachęcamy do korzystania z dostępnych w strefie basenów i jacuzzi. Można w nich spędzić wolny czas z rodziną i przyjaciółmi. Zachwyceni będą również miłośnicy kąpieli parowych, którzy będą mieli okazję docenić wyjątkowe właściwości naszej fińskiej sauny opalanej drewnem. W sezonie letnim polecamy wypoczynek w dwóch basenach zewnętrznych. Podczas zażywania kąpieli będzie można podziwiać otoczenie naszego ośrodka oraz pobliski las, a rześka woda doskonale ochłodzi podczas upalnych dni.

Strefa basenowa
Strefa basenowa

Jedną z wielu atrakcji naszego ośrodka jest strefa basenowa. To miejsce, które stworzyliśmy z myślą o relaksie. Zachęcamy do korzystania z dostępnych w strefie basenów i jacuzzi. Można w nich spędzić wolny czas z rodziną i przyjaciółmi. Zachwyceni będą również miłośnicy kąpieli parowych, którzy będą mieli okazję docenić wyjątkowe właściwości naszej fińskiej sauny opalanej drewnem. W sezonie letnim polecamy wypoczynek w dwóch basenach zewnętrznych. Podczas zażywania kąpieli będzie można podziwiać otoczenie naszego ośrodka oraz pobliski las, a rześka woda doskonale ochłodzi podczas upalnych dni.

Strefa SPA pod chmurką
Strefa SPA pod chmurką
Chcemy, aby goście korzystający z naszego obiektu mieli okazję do regeneracji i mogli zadbać o dobre samopoczucie. Udostępniamy SPA w tradycyjnej odsłonie. Odpręż się w naszym jacuzzi opalanym drewnem lub wygrzej się w naszej fińskiej saunie. Wszystkie te atrakcje uświetni otoczenie, które pozwoli ci się wyciszyć i nabrać energii. Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić krótką chwilę w ucieczce od codziennej gonitwy, czy wolisz zaprosić swoich bliskich na dłuższy relaks, nasz obiekt jest idealnym miejscem dla ciebie. Nie musisz jechać na drugi koniec świata, aby złapać oddech i znaleźć swój azyl. Siedlisko Janczar jest na wyciągnięcie ręki, nieopodal Rzeszowa.
 

Do pobrania

Cennik spa Cennik spa Strefa basenowa oferta Strefa basenowa oferta