1. Strona główna >
  2. Oferta >
  3. Dla firm >
  4. Konferencje i szkolenia
Konferencje i szkolenia
Konferencje i szkolenia

Jesteśmy współorganizatorami różnego rodzaju imprez i szkoleń firmowych, konferencji, kongresów, spotkań biznesowych, sejmików. Z powodzeniem obsługujemy delegacje zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Siedlisko Janczar to doskonałe miejsce także na wyjazd integracyjny, prawdziwie udany bankiet, czy gruntownie przygotowaną pod kątem organizacyjnym wycieczkę.

Obiekt posiada nowoczesną i wygodną bazę noclegową oraz gastronomiczne i konferencyjne zaplecze. Zlokalizowany jest w pięknym regionie Południowo-Wschodniej części Polski, w malowniczym województwie podkarpackim. Ośrodek położony jest pomiędzy Rzeszowem, a Strzyżowem. Można tutaj nie tylko zorganizować profesjonalną konferencję czy szkolenie, ale także odpocząć w otoczeniu nieskażonej przyrody.

Do pobrania

Karta zgłoszenia na obóz Karta zgłoszenia na obóz

Nasza konkurencyjność na rynku polega przede wszystkim na profesjonalnym podejściu do organizacji przedsięwzięcia i zadbaniu o nawet najmniejsze jego detale. Oferujemy korzystn e ceny, a przy tym zapewniamy pobyt w komfortowym, eleganckim i stylowym obiekcie, miłą obsługę oraz szeroką gościnność. Zatrudnione przez nas osoby na bieżąco dbają, aby impreza przebiegała prawidłowo, zgodnie z ustalonym harmonogramem. Tak samo dużą uwagę poświęca się do przygotowania imprezy, jak i jej przebiegu. Państwo kreujecie swoje spotkania i ustalacie jak ma ono wyglądać, a my zajmujemy się jego realizacją.

W ramach oferty "Szkolenia w Siedlisku Janczar" możemy zaproponować:

•    nocleg w atrakcyjnych i kompleksowo wyposażonych pokojach 2 i 3 osobowych
•    wyżywienie, bufet kawowy
•    miejsce do organizacji grilla
•    możliwość korzystania z gier stołowych
•    odkryty basen (w sezonie letnim)
•    emisję prezentacji atrakcji przyrodniczo-kulturowych regionu w języku polskim, a także angielskim

Oddajemy do Państwa dyspozycji klimatyzowane sale konferencyjne i szkoleniowe wyposażone w:

•    bezprzewodowy Internet
•    flipcharty
•    DVD
•    nagłośnienie
•    pełnowymiarowe ekrany projekcyjne
•    projektory multimedialne

Gwarantujemy bardzo wysoki poziom usług, kameralność i dyskrecję. Do organizacji spotkań podchodzimy profesjonalnie i kompleksowo, dbając o wszelkie detale przedsięwzięcia. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje naszych gości. Bardzo chętnie zajmiemy się organizacją atrakcji dodatkowych dla uczestników spotkań. Może to być chociażby pokaz pieczenia chleba, biesiadowanie przy ognisku, wieczorki tematyczne, zabawy terenowe, kuligi (zarówno białe, jak i zielone), przejażdżki konne, degustacja potraw z regionu, wycieczki (piesze i autokarowe) po ciekawych zakątkach Podkarpacia, a także inne aktywności, które przygotujemy na życzenie Klienta.

Nasza placówka to baza szkoleniowa w Rzeszowie i okolicach, która spełnia wysokie standardy. Połączenie doskonałego zaplecza oraz profesjonalnej obsługi jest gwarancją, że każde szkolenie zorganizowane zostanie perfekcyjnie.

Serdecznie zapraszamy zarówno do współpracy w zakresie wynajęcia profesjonalnej sali konferencyjnej, jak i kompleksowej organizacji szkolenia czy też imprezy firmowej. Zapewniamy najlepiej zorganizowane szkolenia w Rzeszowie.

Sprawdż dostępność wybranego przez Ciebie terminu

napisz do nas
Więcej szczegółowych informacji pod numerem telefonu 697-452-885. Serdecznie zapraszamy!!!