1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Regionalne dania w karczmie w Pstrągowej
Regionalne dania w karczmie w Pstrągowej

Regionalne dania w karczmie w Pstrągowej

Wielu z nas wspomina pyszne dania serwowane przez babcie, które lubiły nas rozpieszczać regionalną kuchnią. Niektóre przepisy przechodzą w naszych domach z pokolenia na pokolenie i nadal goszczą na stołach, skupiając przy nich całą rodzinę. Jednak wiele z nich ulega zapomnieniu kosztem zagranicznych, nowoczesnych dań. Warto więc przypomnieć sobie wspaniałe dania staropolskie podczas wizyty w klimatycznej karczmie Siedliska Janczar w Pstrągowej.

 

Regionalna i staropolska kuchnia

Karczma Siedliska Janczar jest wyjątkowym miejscem. Panuje w niej sielski, rustykalny klimat, który pozwala poczuć się w naszym ośrodku jak w domu i spędzić w nim przyjemne chwile. W karczmie znajdują się kominki, drewniane elementy, dekoracje. Zapewniamy również nastrojową muzykę, która uprzyjemnia czas gościom. Zapraszamy do naszej karczmy w Pstrągowej na rodzinne posiłki albo celebrowanie mniejszych i większych okazji. To doskonałe miejsce na romantyczną kolację we dwoje, jak i spotkanie z przyjaciółmi. Na naszej sali zmieści się nawet 300 osób, to miejsce niezapomnianych wesel, chrzcin i komunii, imprez firmowych i okolicznościowych. W karczmie Podkarpacie serwowane są regionalnej dania kuchni podkarpackiej i kuchni staropolskiej. Wykorzystujemy tradycyjne przepisy na aromatyczne, pyszne dania, które na pewno niejednemu z naszych gości będą się wydawać znajome. Nasza profesjonalna obsługa pomoże Państwu w wyborze najsmaczniejszych dań i zadba o ich estetyczne podanie. Zapraszamy więc do karczmy Siedliska Janczar, gdzie na pewno spędzą Pastwo miłe chwile z najbliższymi.

 


A może coś słodkiego? Święto jabłka na Podkarpaciu.

Wszystkich miłośników słodkości, a szczególnie jabłek, ich aromatu i smaku, zapraszamy na nietypowe święto - IV Podkarpacki Festiwal Szarlotki, który będzie miał miejsce 30 września w Siedlisku Janczar w Pstrągowej. W tym dniu odbędzie się Konkurs na Najsmaczniejszą Szarlotkę, który wyłoni Podkarpackiego Mistrza Szarlotki 2018 r. Każdy może w nim wziąć udział. Wystarczy wypełnić kartę zgłoszenia i w dzień festiwalu przywieźć do nas domowe ciasto. Na imprezie będzie można oczywiście również skosztować ciast i innych regionalnych wyrobów. Pojawią się na niej zespoły i kapele ludowe, a także rękodzielnicy. Odbędą się warsztaty i animacje dla dzieci. Festiwal jest określany mianem „święta jabłka na Podkarpaciu”. Zapach wielu rodzajów wspaniałej szarlotki unosi się w powietrzu i kusi do spróbowania wspaniałego ciasta, które ma wielu miłośników.

Już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie na Najsmaczniejszą Szarlotkę, jak i odwiedzenia Siedliska Janczar, gdzie zawsze czekają na Państwa pyszne, domowe ciasta.

Najnowsze wpisy

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Zobacz również

Pobyt w hotelu na wsi świetną atrakcją dla całej rodziny

Pobyt w hotelu na wsi świetną atrakcją dla całej rodziny

Sale konferencyjne w okolicy Rzeszowa

Sale konferencyjne w okolicy Rzeszowa