Strona główna > Blog >

Regionalne dania w karczmie w Pstrągowej

Regionalne dania w karczmie w Pstrągowej

Regionalne dania w karczmie w Pstrągowej

Wielu z nas wspomina pyszne dania serwowane przez babcie, które lubiły nas rozpieszczać regionalną kuchnią. Niektóre przepisy przechodzą w naszych domach z pokolenia na pokolenie i nadal goszczą na stołach, skupiając przy nich całą rodzinę. Jednak wiele z nich ulega zapomnieniu kosztem zagranicznych, nowoczesnych dań. Warto więc przypomnieć sobie wspaniałe dania staropolskie podczas wizyty w klimatycznej karczmie Siedliska Janczar w Pstrągowej.

 

Regionalna i staropolska kuchnia

Karczma Siedliska Janczar jest wyjątkowym miejscem. Panuje w niej sielski, rustykalny klimat, który pozwala poczuć się w naszym ośrodku jak w domu i spędzić w nim przyjemne chwile. W karczmie znajdują się kominki, drewniane elementy, dekoracje. Zapewniamy również nastrojową muzykę, która uprzyjemnia czas gościom. Zapraszamy do naszej karczmy w Pstrągowej na rodzinne posiłki albo celebrowanie mniejszych i większych okazji. To doskonałe miejsce na romantyczną kolację we dwoje, jak i spotkanie z przyjaciółmi. Na naszej sali zmieści się nawet 300 osób, to miejsce niezapomnianych wesel, chrzcin i komunii, imprez firmowych i okolicznościowych. W karczmie Podkarpacie serwowane są regionalnej dania kuchni podkarpackiej i kuchni staropolskiej. Wykorzystujemy tradycyjne przepisy na aromatyczne, pyszne dania, które na pewno niejednemu z naszych gości będą się wydawać znajome. Nasza profesjonalna obsługa pomoże Państwu w wyborze najsmaczniejszych dań i zadba o ich estetyczne podanie. Zapraszamy więc do karczmy Siedliska Janczar, gdzie na pewno spędzą Pastwo miłe chwile z najbliższymi.

 


A może coś słodkiego? Święto jabłka na Podkarpaciu.

Wszystkich miłośników słodkości, a szczególnie jabłek, ich aromatu i smaku, zapraszamy na nietypowe święto - IV Podkarpacki Festiwal Szarlotki, który będzie miał miejsce 30 września w Siedlisku Janczar w Pstrągowej. W tym dniu odbędzie się Konkurs na Najsmaczniejszą Szarlotkę, który wyłoni Podkarpackiego Mistrza Szarlotki 2018 r. Każdy może w nim wziąć udział. Wystarczy wypełnić kartę zgłoszenia i w dzień festiwalu przywieźć do nas domowe ciasto. Na imprezie będzie można oczywiście również skosztować ciast i innych regionalnych wyrobów. Pojawią się na niej zespoły i kapele ludowe, a także rękodzielnicy. Odbędą się warsztaty i animacje dla dzieci. Festiwal jest określany mianem „święta jabłka na Podkarpaciu”. Zapach wielu rodzajów wspaniałej szarlotki unosi się w powietrzu i kusi do spróbowania wspaniałego ciasta, które ma wielu miłośników.

Już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie na Najsmaczniejszą Szarlotkę, jak i odwiedzenia Siedliska Janczar, gdzie zawsze czekają na Państwa pyszne, domowe ciasta.

Najnowsze wpisy

Zielona Szkoła, czyli ahoj przygodo!

Zielona Szkoła, czyli ahoj przygodo!

Atrakcje na miły początek roku szkolnego!

Atrakcje na miły początek roku szkolnego!

Zobacz również

Rodzinny wypoczynek w Siedlisku Janczar

Rodzinny wypoczynek w Siedlisku Janczar

Relaks w hotelu ze strefą SPA

Relaks w hotelu ze strefą SPA