1. Strona główna >
  2. Oferta >
  3. Imprezy >
  4. Komunie i chrzciny

"Siedlisko Janczar" to miejsce idealne na organizację chrzcin lub komunii. "Siedlisko" znajduje się w dogodnej i atrakcyjnej lokalizacji, w okolicach Rzeszowa i Strzyżowa. Dodatkową atrakcją jest malowniczy i pięknie urządzony ogród.

<p>Organizacja komunii</p>

Organizacja komunii

Dzień Pierwszej Komunii to wyjątkowa uroczystość, którą Twoje dziecko zapamięta na długo. Dlatego dokładamy wszelkich starań do tego, aby oprawa imprezy była elegancka i na najwyższym poziomie. Przygotowujemy stosowne menu, które składa się ze smacznych i zdrowych potraw. Przy doborze dań zawsze uwzględniamy Państwa oczekiwania. Aby urozmaicić gościom czas spędzony na przyjęciu, udostępniamy przepiękny ogród. Miejsce z pewnością spodoba się każdemu dziecku biorącemu udział w wydarzeniu. W ramach obchodów uroczystości komunijnej oferujemy dzieciom przejazd bryczką gratis. Ponadto zapewniamy także zabawy prowadzone przez doświadczonych animatorów, którzy zapewnią pociechom ciekawe i aktywne spędzenie czasu w trakcie przyjęcia.

Jeżeli szukasz lokalu idealnego do organizacji komunii, to nasza propozycja będzie dla Ciebie idealna. „Siedlisko Janczar” to najlepsze komunie w Rzeszowie i Strzyżowie.

<p>Organizacja chrzcin</p>

Organizacja chrzcin

Chrzest to niezwykle ważne wydarzenie w życiu dziecka i całej jego rodziny. Każdy rodzić stara się, aby uczcić ten dzień w jak najlepszym stylu. Przy organizacji chrzcin dbamy o wszystkie szczegóły imprezy. Rodzice, zamiast zaprzątać sobie głowę organizacją przyjęcia, mogą skupić się na przezywaniu tego ważnego dnia. Wszyscy zgromadzeni goście będą zachwyceni poziomem i doskonałym klimatem imprezy.


„Siedlisko Janczar” oferuje klientom nowoczesny plac zabaw, który sprawdzi się na każdej imprezie z udziałem dzieci. Plac jest w pełni wyposażony i umożliwia najmłodszym gościom udaną zabawę.


Dysponujemy odpowiednimi salami do organizacji przyjęć, dbamy o każdy szczegół wystroju. Nasi kucharze zapewniają najlepsze dania i potrawy, które zachwycą wszystkich gości. Organizujemy przyjęcia komunijne i chrzciny profesjonalnie i kompleksowo.

Do pobrania

Komunia_oferta Komunia_oferta Oferta_chrzciny_2023 Oferta_chrzciny_2023