1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Szkółka jeździecka dla dzieci
Szkółka jeździecka dla dzieci

Szkółka jeździecka dla dzieci

Szukasz dla swojego dziecka nowego hobby, które pozwoli mu rozwijać pasje, jak i zachęci do aktywności fizycznej? Jazda konna jest jednym z polecanych zajęć, które pomogą dziecku lepiej się rozwijać, zadbają o jego kondycję fizyczną i psychiczną. Zapraszamy więc do szkółki jeździeckiej w Siedlisku Janczar, gdzie nasi profesjonalni instruktorzy wprowadzą Twoje dziecko w świat jeździectwa.

 

Dziecko i jazda konna

Jakie zalety ma jazda konna dla dzieci? Przede wszystkim to doskonały sposób na spędzanie czasu wolnego, który coraz częściej dzieci przeznaczają na gry komputerowe, siedzenie przed telewizorem lub korzystanie z innych urządzeń elektronicznych. Warto pokazać dziecku, że istnieje wiele ciekawych rozrywek, lepszych niż te internetowe. Jazda konna wpływa pozytywnie na układ ruchu, kształtuje prawidłową postawę, odpręża mięśnie. Kołyszące ruchy usprawniają również krążenie, a jazda konna na zewnątrz zapewnia odpowiednie dotlenienie organizmu. Poza tym współpraca z koniem uczy odpowiedzialności, troski. Dziecko wyrabia refleks, uczy się reagowania we właściwy sposób, radzenia sobie w różnych sytuacjach. Przy okazji aktywnie wypoczywa – uwalnia myśli od problemów czy zmartwień, uspokaja się, relaksuje. Z pewnością uczęszczając do szkółki jeździeckiej spotka nowych przyjaciół, nauczy się wielu praktycznych umiejętności. Jeśli więc Twoje dziecko wykazuje zainteresowanie jeździectwem albo końmi, warto zapisać je na naukę jazdy konnej Rzeszów. Najlepiej do Siedliska Janczar, w którym prowadzimy profesjonalne zajęcia.

 

Nauka jazdy konnej w Pstrągowej

Nasz ośrodek znajduje się w Pstrągowej, niedaleko Rzeszowa i Strzyżowa. Siedlisko Janczar to miejsce położone w zielonej okolicy, w którym znajduje się stadnina koni, karczma z regionalnym jedzeniem, chaty grillowe, a także baseny i strefa SPA. Oferujemy również noclegi w komfortowych warunkach w hotel Strzyżów. Prowadzimy szkółkę jeździecką, w której uczymy jazdy od podstaw, jak i doskonalimy już zdobyte umiejętności. Młodzież i dorosłych uczymy również skoków przez przeszkody. Organizujemy jazdy terenowe oraz przygotowujemy do uczestnictwa w zawodach. Opłata za szkółkę jest uiszczana za każdy miesiąc. Wliczone jest w nią ubezpieczenie. Zapewniamy opiekę profesjonalnych instruktorów oraz naukę w miłej, komfortowej dla dziecka atmosferze. W razie pytań prosimy o kontakt.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego ośrodka, gdzie chętnie opowiemy o prowadzonej nauce jazdy konnej. Przy okazji będą Państwo mogli wziąć udział w innych aktywnościach przygotowanych przez Siedlisko Janczar, jak i zjeść smaczny obiad w naszej karczmie, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Najnowsze wpisy

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Wesele z poprawinami w Karczmie w Siedlisku Janczar

Wesele z poprawinami w Karczmie w Siedlisku Janczar

Zobacz również

Eko-wypoczynek w Pstrągowej

Eko-wypoczynek w Pstrągowej

Zimowa przygoda na koniach w Siedlisku Janczar!

Zimowa przygoda na koniach w Siedlisku Janczar!