1. Strona główna >
  2. Oferta >
  3. Dla firm >
  4. Imprezy firmowe
Imprezy firmowe
Imprezy firmowe

Siedlisko Janczar oferuje kompleksową organizację imprez i spotkań firmowych. Posiadamy stosowne zaplecze, które umożliwia organizację konferencji w pełni profesjonalnie. Do dyspozycji gości są odpowiednio wyposażone sale oraz komfortowe pokoje. Ponadto dysponujemy przestronnym i pięknym ogrodem oraz boiskami sportowymi, które pozwolą aktywnie spędzić czas po spotkaniu. Goście naszej placówki mogą też korzystać z jazdy konnej, skuterów, quadów, a latem z basenu. „Siedlisko Janczar” zlokalizowane jet na terenie, który potocznie nazywany jest „Małymi Bieszczadami”, a imprezy firmowe w Bieszczadach to najlepszy sposób na efektywne spędzenie czasu ze współpracownikami oraz relaks na łonie natury.

Integracja i spotkania pracowników są bardzo ważnym elementem współpracy w każdej firmie. Wspólne spędzanie czasu umożliwia wypracowanie pomiędzy pracownikami odpowiedniego klimatu, sprzyja budowaniu pozytywnych relacji, zwiększa zaangażowanie personelu w działalność całej firmy, to także doskonała forma nagrody. Dlatego właśnie warto inwestować w organizację imprez firmowych o różnym charakterze. Z „Siedliskiem Janczar” możliwe jest przygotowanie każdego spotkania - zarówno o charakterze oficjalnym jak i bardziej wypoczynkowym i integracyjnym.

Zapewniamy kompletną organizację imprez firmowych i spotkań integracyjnych. Począwszy od zaplanowania oficjalnego spotkania, aż po rozrywkę połączoną z aktywnym spędzaniem wolnego czasu i organizację noclegu. Szczegółowo omawiamy każdy etap imprezy, tak aby sprostać wszystkim oczekiwaniom. W organizacji uwzględniamy wszelkie potrzeby i wymagania klientów. Dojazd do naszej placówki jest bardzo prosty, znajduje się ona nieopodal Rzeszowa i Strzyżowa. Impreza w Pstrągowej, będzie więc rozwiązaniem idealnym dla gości z różnych okolic województwa. Tak dogodna lokalizacja ułatwia dotarcie do nas niemalże z każdej części kraju. Impreza firmowa w „Siedlisku Janczar” to gwarancja doskonale zorganizowanego spotkania. Dokładamy wszelkich starań do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Sprawdż dostępność wybranego przez Ciebie terminu

napisz do nas
Więcej szczegółowych informacji pod numerem telefonu 697-452-885. Serdecznie zapraszamy!!!