1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Eko-wypoczynek na Podkarpaciu
Eko-wypoczynek na Podkarpaciu

Eko-wypoczynek na Podkarpaciu

W dzisiejszych czasach dużą popularnością cieszy się eko-wypoczynek. Jest to dość powszechnie wybierany sposób na spędzenie samodzielnie lub z rodziną urlopu, wakacji, ferii lub dłuższego weekendu. Eko-wypoczynek to nie tylko czas na zrelaksowanie się na łonie natury, ale również to świetna możliwość skorzystania z różnorodnych form aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Aby odpowiednio wypocząć, nie trzeba szukać odległych kurortów — na terenie województwa podkarpackiego dostępne są odpowiednie miejsca umożliwiające rowerowe wyprawy, kąpiel w basenie, a także zorganizowanie przytulnych wieczorów przy ognisku w akompaniamencie muzyki z dobrym jedzeniem. Relaks na łonie natury możliwy jest między innymi w Siedlisku Janczar — jest to przepiękne miejsce położone na malowniczym terenie zwanym często „małymi Bieszczadami” na terenie Strzyżowsko-Sędziszowskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Wypoczynek w Siedlisku Janczar będzie związany z możliwością skorzystania z fantastycznych atrakcji, a także odetchnięcia świeżym powietrzem.

Rodzinny eko-wypoczynek

Rodzinny wyjazd do Siedliska Janczar w Pstrągowej to świetny pomysł na spędzenie kilkudniowych wakacji, ponieważ miejsce posiada Certyfikat Obiektu przyjaznego dla rodzin z dziećmi. Baza noclegowa wyposażona jest w odpowiednie sprzęty dla rodzin z małymi dziećmi, tj. łóżeczka dziecięce, różnorodne zabawki, jak i krzesełka dla dzieci z funkcją stolika. Obiekt spełnia również wszystkie wymogi związane z przyjmowaniem osób niepełnosprawnych — pokoje spełniają wszelkie standardy. W okresie letnim czynny jest basen, z którego dzieci chętnie skorzystają, natomiast dla dorosłych przeznaczona jest strefa SPA pod chmurką. W ofercie Siedliska Janczar dostępna jest również nauka jazdy konnej Rzeszów pod nadzorem profesjonalnych instruktorów w pobliskiej stadninie. Wypoczynek w Siedlisku Janczar to oferta utrzymania bliskości z przyrodą i zwierzętami, dzięki której każdy poczuje przypływ energii oraz odzyska wewnętrzny spokój. Wymienione powyżej atrakcje pozwolą rodzinom na spędzenie ze sobą cennego czasu, natomiast indywidualnym jednostkom dają szansę na zaznanie pełnego relaksu.

Atrakcje związane z aktywnym wypoczynkiem

Pobyt w Siedlisku Janczar związany jest przyjemnym wypoczynkiem oraz niezapomnianymi atrakcjami — każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Kompleks otoczony jest ze wszystkich stron przepiękną przyrodą, dzięki czemu można zapomnieć o zgiełku miasta i skupić się na samym sobie. Eko-wypoczynek w Siedlisku Janczar to przede wszystkim oferta komfortowych noclegów, regionalnego jadła oraz biesiad przy ognisku. Organizowane są również różnorodne atrakcje dla tych aktywnych gości — w ich skład wchodzą przejażdżki konne, wycieczki bryczkami lub przejazd saniami w okresie zimowym. Atrakcyjna lokalizacja Siedliska Janczar pozwala na organizowanie pieszych i rowerowych wycieczek, podczas których można podziwiać piękno Pogórza Strzyżowskiego lub Pogórza Dynowskiego — towarzysząca im cisza gwarantuje odzyskanie dobrego samopoczucia. Co więcej, na terenie Siedliska Janczar organizujemy również rozgrywki paintballowe, gry terenowe czy zajęcia na strzelnicy — a to wszystko dla grup zorganizowanych.

Najnowsze wpisy

Siedlisko Janczar – Twoje wymarzone wesele rustykalne!

Siedlisko Janczar – Twoje wymarzone wesele rustykalne!

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Zobacz również

Organizacja Komunii Świętej od ogółu do szczegółu

Organizacja Komunii Świętej od ogółu do szczegółu

Jak przygotować się do ferii w siodle, czyli wszystko o obozach jeździeckich

Jak przygotować się do ferii w siodle, czyli wszystko o obozach jeździeckich