Strona główna > Blog >

Oferta dla firm

Oferta dla firm

Oferta dla firm

Siedlisko Janczar w Pstrągowej jest współorganizatorem różnego charakteru konferencji, szkoleń, czy także imprez firmowych, biznesowych spotkań i kongresów. Posiadamy doświadczenie w obsłudze delegacji, organizowaniu bankietów, wycieczek, czy także całościowego przyjazdu w celach integracyjnych do Siedliska Janczar w Pstrągowej wedle wcześniej zaplanowanego harmonogramu w taki sposób, aby nikt z uczestników nie mógł się u nas nudzić, a wręcz przeciwnie atrakcyjnie spędzać czas.

 

Sprzyjająca lokalizacja

Siedlisko Janczar jest umiejscowione w dogodnej lokalizacji z dala od zgiełku, hałasu miasta i pośpiechu dnia codziennego. Znajduje się tutaj unowocześniony i niezwykle komfortowy ośrodek posiadający możliwość noclegu wraz z wyżywieniem. Ponadto sam fakt, iż opcją jest zorganizowanie szkolenia, różnych konferencji, czy też imprez firmowych jest czymś niebywale kuszącym i zachęcającym. Siedlisko Janczar w Pstrągowej zlokalizowane jest w barwnym, krajobrazowym terenie Południowo-Wschodniej Polski w województwie podkarpackim, znajdujące się nieopodal Strzyżowa. Miejsce oferuje organizację nie tylko konkretnie imprez firmowych, konferencji, czy też szkoleń, ale i ma potencjał, jak i sporo możliwości spełniających nawet niestandardowe, wymagające oczekiwania klientów.

 

Bogata oferta

Siedlisko z pewnością wyróżnia się tym, że wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Ponadto Siedlisko Janczar w Pstrągowej posiada szeroką ofertę i propozycję dla firm, które zawsze można rozbudować o inne moduły, takie które są najbardziej pożądane i oczekiwane od klientów. Ceny idą w parze z jakością usług, aczkolwiek nie są one wygórowane tylko adekwatne względem standardów oraz jakości i wysokiego poziomu zaangażowania realizując oferty dla firm. Przy okazji uczestnictwa w organizowanych przedsięwzięciach w siedlisku istnieje opcja z noclegiem w niesamowicie komfortowych warunkach. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników jest sprawowany nieustannie nadzór nad jakością realizowanych usług, by odbywały się one bez zarzutów, względem wcześniej ustalonych standardów. Pracownicy siedliska dopilnują każdego, nawet najmniejszego szczegółu po to, aby pobyt przebiegał nienagannie, jak i zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.

Klienci mogą zgłaszać się do nas z indywidualną propozycją ofertową na np. imprezy firmowe, konferencje i szkolenia, a my dopełnimy wszelkich starań, by pobyt w Siedlisku Janczar w Pstrągowej, był kompletnie zrealizowany. Można się z nami kontaktować zarówno e-mailowo jak i telefonicznie, w celu omówienia szczegółów realizacji spotkania w naszym siedlisku. Natomiast najlepiej także jest się spotkać osobiście, aby na miejscu wizualizować sobie to, czego klienci oczekują i jakie są ich wymagania. Jesteśmy w stanie tak zorganizować przebieg imprezy firmowej, konferencji, czy szkoleń, by były one „szyte na miarę” względem oczekiwań zainteresowanych, jak i w późniejszym czasie samych uczestników.

 

Komfotowe Noclegi

Siedlisko gwarantuje noclegi w bardzo atrakcyjnych warunkach, wyżywienie, bufet kawowy, miejsce do rozpalenia grilla, możliwość zorganizowania dla uczestników różnych gier integracyjnych, dostępny jest także basen do użytkowania w czasie letnim. Interesującą możliwością jest prezentacja okolicznych atrakcji przyrodniczo-kulturowych regionu dla zainteresowanych taką formą rozrywki połączonej z edukacją w celu poszerzania wiedzy lokalnej. Nadmieniamy, że sale konferencyjne, które są proponowane do użytkowania podczas szkoleń, czy także konferencji są klimatyzowane, w których znajduje się Internet bezprzewodowy, flipcharty, DVD, odpowiednie i przystosowane do tego charakteru spotkań nagłośnienie z ekranami projekcyjnymi wraz z multimedialnymi projektorami, etc. Prowadzenie spotkań w tak dogodnych salach jest niebywałą przyjemnością, dzięki, której czas w nich spędzony będzie niezwykle wartościowy i produktywny.

 

Najwyższa jakość

Zapewniamy najwyższą jakość oferowanych przez nas usług, a także dyskrecję względem organizowanych przedsięwzięć w naszym siedlisku, jak i dostosowanie się do większej, czy też mniejszej grupy uczestników. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby pobyt u nas był dogodny względem oczekiwań osób korzystających z naszych ofert. Kompleksowa organizacja różnych dodatkowych atrakcji podczas spotkań jest mile widziana i gwarantujemy, że uczestnicy będą zadowoleni, gdyż możemy zapewnić różnorodne atrakcje względem oczekiwań, tak by każdy był zadowolony spędzając czas w Siedlisku Janczar w Pstrągowej. Niezależnie, czy mają być one lokalne, czy zaplanowane tematycznie. Jesteśmy w stanie zrealizować je mając na celu oczekiwania zamawiającego.

Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jak i zachęcamy do kontaktu w celu rozmowy, aby rozwiać wszelkie wątpliwości, które się nasuwają przed organizacją imprezy firmowej, szkolenia, czy też konferencji. Jesteśmy otwarci, na różnorodne współprace.

Serdecznie zapraszamy!

Najnowsze wpisy

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Hipoterapia w Siedlisku Janczar

Hipoterapia w Siedlisku Janczar

Zobacz również

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Wakacje z wyobraźnią - półkolonie w Siedlisku Janczar

Wakacje z wyobraźnią - półkolonie w Siedlisku Janczar