1. Strona główna >
  2. Oferta >
  3. Noclegi

Siedlisko Janczar w Pstrągowej to wyjątkowy obiekt położony niedaleko Strzyżowa oraz Rzeszowa. Otoczony jest przez bezkresne pola i rozległe lasy, dzięki czemu goście mogą odnaleźć tutaj ciszę i spokój. To idealne miejsce na rodzinne ferie czy wakacje z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Komfortowo urządzone wnętrza, wysoki standard obsługi oraz szeroki wachlarz atrakcji stanowią gwarancję udanego pobytu.

Noclegi
Noclegi

Pokoje przystosowane są odpowiednio do przyjęcia rodzin z małymi dziećmi. Posiada w tym celu liczne udogodnienia, takie jak łóżeczka dziecięce, krzesełka dla dzieci z funkcja stolika, liczne zabawki. Obiekt został wybudowany w nieodległym czasie i spełnia restrykcyjne wymogi, które pozwalają mu przyjmować również osoby niepełnosprawne fizycznie. Pokoje spełnia wysokie standardy, które gwarantują komfortowy pobyt osobom z ograniczoną sprawnością ruchową.

Nasi goście maja zapewnione komfortowe i bezpieczne miejsca parkingowe na przestronnym parkingu. Korzystać można także z dobrodziejstw basenów w okresie letnim, oraz Zielonego Ogrodu z altaną i zapleczem grillowym. Zachęcamy naszych gości do zwiedzenia zakamarków pięknego powiatu strzyżowskiego. Wypożyczamy w tym celu w recepcji mapy szlaków pieszych i rowerowych poszczególnych atrakcji turystycznych. Materiały są oczywiście udostępniane nieodpłatnie. Po informacje zapraszamy do recepcji.

Aktualny cennik usług noclegowych w Siedlisku Janczar:

Hotel
Hotel

Siedlisko Janczar to wyjątkowy hotel w powiecie strzyżowskim, który przyciąga zainteresowanych z całego Podkarpacia. Obiekt oferuje dogodny dojazd ze wszystkich okolicznych miejscowości. Na zewnątrz znajduje się duży parking, na którym można pozostawić pojazd. Łącznie posiadamy 80 miejsc noclegowych gotowych do przyjęcia gości. Pokoje są komfortowo wyposażone i klimatyzowane. Każdy z nich posiada dostęp do prywatnej łazienki. Goście mogą również korzystać w swoich pokojach z darmowego dostępu do Internetu.

Udogodnienia dla gości
Udogodnienia dla gości

Chcemy, aby nasz obiekt był dostępny dla wszystkich, dlatego przystosowaliśmy go dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Hotel jest również przyjazny dla dzieci. Pokoje posiadają liczne udogodnienia dla rodzin z maluchami, takie jak łóżeczka dziecięce, krzesełka do karmienia, a także zabawki. W sezonie letnim udostępniamy gościom szereg atrakcji. Można korzystać m.in. ze Strefy Basenowej oraz Zielonego Ogrodu z altaną i zapleczem grillowym. Zachęcamy również gości do zwiedzania licznych zakamarków powiatu strzyżowskiego.

Cennik

Prezentowane ceny są cenami brutto za jedną dobę* / za jedną osobę.

Pokój jednoosobowy
200 zł
Pokój dwuosobowy
110 zł
Pokój trzyosobowy
100 zł

Pobyt dziecka poniżej 3 roku życia zwolniony jest z opłat.

Grupy zorganizowane mogą kontaktować się z nami w celu indywidualnego ustalenia ceny.

Oferty specjalne nie są objęte rabatami.

Szczegółowe informacje: biuro@siedliskojanczar.pl tel.: 697 452 885

Dodatkowe informacje

  • doba noclegowa rozpoczyna się od godziny 15:00 i trwa do godziny 11:00 następnego dnia
  • śniadania serwowane są do godziny 10.30
  • akceptujemy karty płatnicze
  • w ośrodku nie mogą przebywać zwierzęta
  • w pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów

Sprawdż dostępność wybranego przez Ciebie terminu

napisz do nas
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi