1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Nocleg w Siedlisku Janczar - dlaczego warto?
Nocleg w Siedlisku Janczar - dlaczego warto?

Nocleg w Siedlisku Janczar - dlaczego warto?

Potrzebują Państwo odpoczynku od zgiełku miasta? Zamierzają Państwo być przejazdem w okolicach Strzyżowa lub Rzeszowa? Podróżują Państwo z dziećmi czy też samodzielnie w celach biznesowych? Oferta noclegów Strzyżów w Siedlisku Janczar jest skierowana do każdego. Zapewniamy komfortowe pokoje z licznymi udogodnieniami, mnóstwo atrakcji na każdą porę roku dla małych i dużych gości oraz malownicze otoczenie pól, lasów i łąk - a to wszystko zaledwie około 20 km od stolicy województwa podkarpackiego. Zachęcamy do lektury dalszej części artykułu wszystkich zainteresowanych noclegiem w hotelu Strzyżów! Przybliżamy w nim panujące u nas warunki, gwarantowane przez nas udogodnienia oraz proponowane atrakcje.

 

Oferta dla każdego

Ośrodek Janczar w Pstrągowej jest w całości przystosowany do rodzin z dziećmi, osób niepełnosprawnych oraz gości podróżujących samodzielnie. Oferowane w hotelu Strzyżów pokoje posiadają liczne udogodnienia dla maluchów (jak np. łóżeczka dziecięce, krzesełka do karmienia oraz zabawki), jak również są przystosowane do możliwości pobytu osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Warto również wspomnieć, że wszyscy nasi goście mają w swoich pokojach dostęp do bezpłatnego Internetu, co jest szczególnie ważne w przypadku osób decydujących się na pracę zdalną w naszym ośrodku. Łączenie wykonywania obowiązków służbowych z pełnym relaksu i aktywności wypadem za miasto stanowi coraz chętniej praktykowane rozwiązanie. Siedlisko Janczar zostało jak najbardziej przystosowane również do tej grupy klientów, którzy potrzebują odpowiednich warunków sprzyjających wyciszeniu się i pełnym skupieniu na wykonywanej pracy.

 

Komfortowe pokoje

Oferta noclegów Strzyżów obejmuje jedno-, dwu- oraz trzyosobowe pokoje, które są klimatyzowane, komfortowo wyposażone i połączone z oddzielnymi łazienkami. Obecnie posiadamy aż 80 miejsc noclegowych, które są w każdej chwili gotowe na przyjęcie gości. Oferujemy szczególnie atrakcyjne warunki dla grup zorganizowanych i różne pakiety specjalne, takie jak: pobyt rodzinny, weekend w siodle, Tylko we dwoje oraz Tylko we dwoje SPA. Szczegółowe informacje na ich temat znajdą Państwo w odpowiednich zakładkach na naszej stronie internetowej. Wszyscy nasi goście mogą liczyć na: estetyczne wnętrza, pokoje noclegowe wyposażone we wszystkie niezbędne podczas pobytu meble i akcesoria, wysoki standard obsługi, dostęp do dużego parkingu oraz liczne atrakcje.

 

Udogodnienia i atrakcje dla gości

Dużą atrakcją i udogodnieniem hotelu Strzyżów jest już sama jego lokalizacja, która zapewnia dogodny dojazd i bliską odległość od miasta wojewódzkiego, a jednocześnie dostarcza wiele możliwości. Siedlisko Janczar leży bowiem na terenie Strzyżowsko-Sędziszowskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, który odpowiada za malownicze widoki i zaciszną okolicę oraz sprzyja pieszym wędrówkom i licznym aktywnościom na świeżym powietrzu. Jeśli są Państwo zainteresowani odwiedzeniem różnych atrakcji turystycznych bądź szlaków pieszych i rowerowych, z wielką chęcią udzielimy Państwu stosownych informacji oraz bezpłatnie wypożyczymy przydatne materiały.

Wszyscy nasi goście hotelowi mogą bez limitu korzystać z naszego pięknego ogrodu, zewnętrznej siłowni, placu zabaw oraz strefy basenowej czynnej w okresie letnim. Możemy również Państwu zaproponować różnorodne atrakcje, które są dodatkowo odpłatne. Na terenie Siedliska Janczar w Pstrągowej znajdują się bowiem m.in.: ośrodek jeździecki, Kraina Zabaw dla najmłodszych oraz Browar Janczar posiadający w swojej ofercie wyjątkowe piwa rzemieślnicze oraz smaczne dania zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Mamy również wiele propozycji aktywności fizycznych i nie tylko zadedykowanych grupom zorganizowanym liczącym minimum 10 osób. Hotel Strzyżów oferuje mnóstwo atrakcji dla osób potrzebujących spokojnego wypoczynku na łonie natury, jak również dla żądnych przygód amatorów aktywności fizycznych - u nas nie ma mowy o nudzie! Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą lub do kontaktu z nami - z wielką przyjemnością udzielimy wszystkich informacji.

Najnowsze wpisy

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Zobacz również

Domowy chleb, czyli mała piekarnia Siedliska Janczar

Domowy chleb, czyli mała piekarnia Siedliska Janczar

Organizacja Komunii Świętej od ogółu do szczegółu

Organizacja Komunii Świętej od ogółu do szczegółu