Strona główna > Blog >

Atrakcje dla dzieci na Podkarpaciu

Atrakcje dla dzieci na Podkarpaciu

Atrakcje dla dzieci na Podkarpaciu

W zimie warto korzystać z wszystkich atrakcji, jakie oferuje ta piękna pora roku. Zarówno w miastach, jak i ich okolicach znajduje się wiele miejsc, w których dorośli oraz dzieci mogą się rozerwać i świetnie bawić. Na Podkarpaciu w szczególności oferuje je Siedlisko Janczar, ośrodek, w którym atrakcje dla dzieci są oferowane przez cały rok, również w zimie.

Ciekawe miejsca na Podkarpaciu dla dzieci


Najczęściej miejsca do rozrywki szukamy właśnie po to, by dzieci mogły aktywnie i ciekawie spędzić czas wolny od szkoły. Nie tylko podczas ferii zimowych, ale też w weekendy warto zaplanować rodzinny wyjazd. Atrakcje dla dzieci w Rzeszowie i okolicach oferuje Siedlisko Janczar. Jedną z nich jest jazda konna Rzeszów, uskuteczniana cały rok, również w zimie. Obojętnie czy dziecko czuje się już dobrze w siodle czy dopiero zaczyna swoją przygodę z jeździectwem, może skorzystać z naszej oferty. Nauka jazdy konnej i jej trenowanie odbywa się na zadaszonej hali, a także w postaci przejażdżek po okolicy. To propozycja spędzania czasu dla całej rodziny, która wspólnie może odbyć wycieczkę po pstrągowskich pagórkach. Inną formą rozrywki związaną z końmi jest przejazd saniami albo bryczką, w zależności od pory roku i warunków pogodowych. Organizujemy także kuligi, które kończą się ogniskiem i wspólnym biesiadowaniem.

Atrakcje Podkarpacia dla dzieci oferowane w Siedlisku Janczar to także różnego typu warsztaty, zajęcia grupowe sportowo-edukacyjne, zwiedzanie regionu z przewodnikiem i wiele innych. Dla rodzin mamy specjalny pakiet „Weekendy rodzinne”, który zawiera wiele rozrywek, wyżywienie składające się ze smacznych dań w naszej staropolskiej karczmie oraz komfortowy nocleg w hotel Strzyżów w kompleksowo wyposażonych pokojach. Cena pobytu liczona jest od osoby.

Aktywne spędzanie czasu wolnego

Atrakcje dla dzieci w województwie podkarpackim pozwalają na aktywne spędzenie czasu wolnego. Zamiast pozwalać dziecku na siedzenie przed komputerem czy telewizorem, warto zabrać je na rodzinny wyjazd. Może być to wycieczka jednodniowa, jak i kilkudniowy pobyt. Podczas przeżywanych wspólnie rozrywek zacieśniają się również rodzinne więzy, a dzieci są zadowolone z ciekawej formy spędzania czasu. Poprzez pobyt w Siedlisku Janczar można w nich również zaszczepić miłość do przyrody i koni, która w przyszłości może zaowocować nowym hobby czy nawet sposobem na karierę zawodową. W naszym ośrodku nie można się nudzić. Pokazujemy piękno Podkarpacia od najlepszej strony zarówno zimową porą, jak i latem. Najlepiej przekonać się o tym samemu i odwiedzić nasz ośrodek w Pstrągowej.

Najnowsze wpisy

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Hipoterapia w Siedlisku Janczar

Hipoterapia w Siedlisku Janczar

Zobacz również

Organizacja Komunii Świętej w restauracji - dlaczego warto?

Organizacja Komunii Świętej w restauracji - dlaczego warto?

Aktywny wypoczynek w Siedlisku Janczar

Aktywny wypoczynek w Siedlisku Janczar