Strona główna > Blog >

Wypoczynek blisko natury, czyli agroturystyka

Wypoczynek blisko natury, czyli agroturystyka

Wypoczynek blisko natury, czyli agroturystyka

Agroturystyka jest dość uniwersalną formą letniego wypoczynku, która pozwala na wyciszenie się oraz kontakt z naturą - odpoczynek od codzienności oraz szybkiego tempa życia prowadzonego w mieście. Pobyt blisko natury jest idealną propozycją dla osób, które chcą zapomnieć o stresującym trybie życia, zgiełku miasta oraz codziennych zobowiązaniach. Weekend, a może nawet dłuższy urlop w gospodarstwie agroturystycznym jest świetnym pomysłem nie tylko dla rodzin z dziećmi, ale również dla grup przyjaciół czy w pojedynkę. Przebywanie w domku agroturystycznym jest szansą na uspokojenie myśli, odkrycie piękna otaczającej nas natury oraz pooddychanie świeżym powietrzem. Pobyt na wsi pozwoli się w pełni zrelaksować i naładować baterie przed powrotem do codzienności.

 

Dla kogo agroturystyka będzie świetną formą wypoczynku?

Jeżeli jesteś zmęczony nieustannym zgiełkiem miasta i stresującym trybem życia rozwiązaniem idealnym dla Ciebie może się okazać wypoczynek w formie agroturystyki. Malownicze widoki z okna, bliskość natury oraz brak zadań do zrobienia na już z pewnością przypadną Ci do gustu. Mieszkanie w otoczeniu lasów i polan umożliwi Ci wielogodzinne spacery, dzięki którym nie tylko się zrelaksujesz, ale również pooddychasz świeżym powietrzem. Agroturystyka nie tylko pomoże nam maksymalnie wypocząć, ale również będzie idealnym rozwiązaniem na urlop z dziećmi, szczególnie jeżeli w pobliżu znajduje się stajnia z końmi prowadząca naukę jazdy konnej Rzeszów. W przypadku wypoczynku z dziećmi ciekawym rozwiązaniem będą również przejażdżki rowerowe, dzięki którym zwiedzicie pobliskie okolice, aktywnie spędzicie swój wolny czas w swoim towarzystwie.

 

Skorzystaj z oferty Domek Brzozowe Wzgórze

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie w okolicy Rzeszowa można skorzystać z usług agroturystycznych, koniecznie zapoznaj się z usługami ośrodka wypoczynkowego Siedlisko Janczar. Obiekt agroturystyczny Domek Brzozowe Wzgórze znajduje się w odległości 5 km od Siedliska Janczar - w jego pobliżu zlokalizowana jest stadnina koni, w której można skorzystać z lekcji jazdy konnej pod okiem wykwalifikowanego instruktora lub wybrać się w teren jeżeli mamy doświadczenie w jeździectwie. Domek Brzozowe Wzgórze posiada aż 21 miejsc noclegowych, kuchnię, jadalnię oraz zadaszony taras, na którym można oddać się słodkiemu leniuchowaniu z książką w ręku. Domek zlokalizowany jest z dala od okolicznych dróg, dzięki czemu osoby w nim przebywające mogą liczyć na pełen relaks i ciszę, która umożliwi pełne zjednoczenie z naturą. Domek Brzozowe Wzgórze jest idealnym miejscem dla osób, które chcą aktywnie spędzić urlop - zaczynając od jazdy konnej, a na pieszych wędrówkach po "Małych Bieszczadach" kończąc.

Najnowsze wpisy

Niepowtarzalny klimat wesela w stylu rustykalnym

Niepowtarzalny klimat wesela w stylu rustykalnym

Rustykalne wesele, czyli właściwie jakie?

Rustykalne wesele, czyli właściwie jakie?

Zobacz również

Wakacje z nauką jazdy konnej

Wakacje z nauką jazdy konnej

Zimowe atrakcje w Siedlisku Janczar

Zimowe atrakcje w Siedlisku Janczar