1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Noclegi w okolicy Strzyżowa
Noclegi w okolicy Strzyżowa

Noclegi w okolicy Strzyżowa

Często poszukujemy noclegów w okolicy miast, w których akurat odbywa się nasze spotkanie biznesowe albo przez które przejeżdżamy podróżując i ciężko nam znaleźć odpowiednią ofertę. Jeśli mowa o atrakcyjnych noclegi w okolicy Strzyżowa to warto odwiedzić Siedlisko Janczar. Oferujemy naszym gościom komfortowe warunki pobytu oraz smaczne posiłki w prowadzonej na terenie ośrodka karczmie z doskonałym, staropolskim jedzeniem. Poza tym mogą oni korzystać z wielu rozrywek w naszym ośrodku i regionie.

Komfortowe noclegi


Podczas wybierania miejsca na nocleg zazwyczaj zwracamy uwagę na wiele rzeczy. Po pierwsze interesuje nas cena, ważne przecież by nie była zbyt wysoka. Po drugie istotny jest wygląd pokoi i ich wygoda. Liczy się zarówno schludny wygląd danego miejsca, jak i wyposażenie. Dla wielu osób istotne jest, by pokój posiadał bezprzewodowy internet, bo muszą wieczorem załatwić jeszcze kilka spraw czy wysłać e-maile. Ważne także, by ośrodek noclegowy akceptował karty płatnicze, którymi wiele osób się obecnie posługuje i po prostu nie wozi przy sobie gotówki. Na koniec warto również wspomnieć o miejscach parkingowych. Nikt nie lubi przecież szukać bez celu miejsca do zaparkowania samochodu, a także nie chce, by stał on w ciemnym, oddalonym od hotelu miejscu. To tylko podstawowe kryteria, jakie mamy na myśli szukając noclegu w hotel Strzyżów. Na szczęście w okolicy Strzyżowa znajduje się ośrodek, który wszystkie je spełnia i można spokojnie udać się do niego na wypoczynek czy nawet zostać kilka dni i skorzystać z jego atrakcji.

Najlepsze noclegi w okolicy Strzyżowa

Siedlisko Janczar Pstrągowa posiada aż 80 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3, a nawet 4-5-io osobowych. Posiadamy również pokoje małżeńskie o podwyższonym standardzie. Nasz ośrodek wyróżnia atrakcyjna cena pobytu, która może być negocjowana w zależności od jego długości. Posiadamy również oferty specjalne z rabatami na noclegi. Akceptujemy karty płatnicze oraz zwierzęta, więc można do nas zabrać także swojego pupila. Dbamy o przyjemny wygląd naszych pokoi, aby każdy z gości zaznał w nich komfortu i mógł spokojnie wypocząć. Jesteśmy także przygotowani na przyjazd rodzin z małymi dziećmi. Zapewniamy łóżeczka, foteliki, a nawet zabawki. Nasz ośrodek spełnia również wymogi dotyczące osób niepełnosprawnych. U nas każdy może się zatrzymać i odpocząć po długiej podróży. Siedlisko Janczar to jednak nie tylko doskonały przystanek na trasie, ale też miejsce do spędzenia udanego weekendu czy urlopu. Chętnie pokazujemy naszym gościom piękno regionu, organizujemy biesiady przy ognisku, prowadzimy naukę jazdy konnej Rzeszów, a także zapraszamy do korzystania z basenu w sezonie letnim i boisk do gry. Nasza obsługa mówi w kilku językach, więc z chęcią przyjmujemy także zagranicznych gości. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do nas przez cały rok.

Najnowsze wpisy

Siedlisko Janczar – Twoje wymarzone wesele rustykalne!

Siedlisko Janczar – Twoje wymarzone wesele rustykalne!

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Zobacz również

Andrzejki 2017 w Rzeszowie

Andrzejki 2017 w Rzeszowie

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow