1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE w Siedlisku Janczar w Pstrągowej
IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Siedlisko Janczar w Pstrągowej jest miejscem bardzo urokliwym znajdującym się w okolicach Rzeszowa, w kierunku nieopodal Strzyżowa. Lokalizacja tego niesamowitego i klimatycznego miejsca jest bardzo atrakcyjna dla wszystkich przyjezdnych, z dala od zgiełku i hałasu miasta, w otoczeniu natury i sielskości. Jest to perfekcyjne miejsce do zorganizowania różnego rodzaju imprez okolicznościowych, które z pewnością zachwycą uczestników tych że wydarzeń. Oferta Siedliska jest bardzo zachęcająca, ale i personalizowana zgodnie z wymogami klientów. Dzięki indywidualnemu podejściu pracownicy starają się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Rocznice, Jubileusze, Urodziny, Imieniny etc.

Dużym zainteresowaniem oprócz wesel cieszą się inne organizowane w Siedlisku rocznice, święta rodzinne, dni które pragnie się uroczyście celebrować w gronie najbliższych. To jedyne w swoim rodzaju miejsce, które jest idealne do takich niecodziennych spotkań. Charakteru takich okazji towarzyskich nadaje klimat tego miejsca. Organizowane z muzyką w tle, np. na żywo, czy też może świętowanie przy wspólnym grillowaniu, będzie niezapomnianym wydarzeniem. Z pewnością osoby oczekujące takich atrakcji, docenią starania całego zespołu Siedliska Janczar, którzy dopilnują, aby przebieg imprezy odbywał się w taki sposób, jak był zaplanowany wcześniej. Jest to z pewnością bardzo dobre rozwiązanie by z okazji jubileuszu, imienin, urodzin czy rocznicy ślubu spędzić niezapomniane chwile w gronie najbliższych w takim niesamowitym i malowniczym miejscu. Sama lokalizacja jest bardzo korzystna do czerpania klimatu, który sprzyja relaksowi i niweluje z pewnością także i stres, który większości z nas towarzyszy w dniu codziennym. Oczywiście realizacja, zależy od oczekiwań i wymogów klientów, bo to oni wraz z gośćmi są najważniejsi w całym tym przedsięwzięciu. Dotyczy to odpowiednio dobranego menu, tj. zakąsek, serwowanych dań, deserów, ciast, czy też tortu, jeżeli jest takie życzenie i wola by on był uwzględniony. Siedlisko organizuje dodatkowe atrakcje specjalnie na życzenie klientów, ale co istotne to przede wszystkim dominuje w tym miejscu wysoki poziom i jakość usług.

 

Spotkania młodzieżowe, studniówki, imprezy integracyjne, etc…

Dobrym pomysłem na spędzenie czasu w siedlisku jest, np. organizacja imprezy klasowej, komersu, półmetku, czy też studniówki. Takie wydarzenia są bardzo ważne dla wszystkich uczniów, nie zależnie od ich wieku, czy jest to szkoła podstawowa, czy już klasa maturalna. Każdy chciałby z pewnością bardzo ceremonialnie wejść w nowy etap życia, który zapamięta na długie lata. Siedlisko posiada oferty na tego typu okazje, ale z pewnością może je spersonalizować pod konkretne oczekiwania, w taki sposób, aby uczestnicy byli zadowoleni. Miejsce to ma w swojej dyspozycji odpowiednie sale do organizacji takich przyjęć. Dobrą alternatywą do spotkań, są także imprezy integracyjne. Gwarancją takiego meetingu jest perfekcyjna organizacja i realizacja wcześniej ustalonych założeń, którą Siedlisko Janczar w Pstrągowej gwarantuje klientom. Ponadto miejsce to dysponuje możliwością nocowania, zorganizowania ogniska, grilla przy altanie. Istnieje także opcja spędzenia czasu na boisku do siatkówki, jak i też w siodle na jeździe konnej indywidualnie lub w zaprzęgu. Są również do dyspozycji quady, skutery, paintball, w okresie letnim basen i wiele innych ciekawych atrakcji.

 

Komunie i chrzciny…

Siedlisko Janczar oferuje również organizację komunii i chrzcin. Lokalizacja bardzo urokliwa z niesamowitym ogrodem, gdzie jest po czym spacerować. Pierwsza Komunia Św. jest wyjątkową uroczystością, którą z pewnością dziecko zapamięta na długie lata. Dlatego też powinna być wyjątkowo celebrowana. Elegancja i wyniosłość wydarzenia sprawia, że impreza organizowana jest na najwyższym poziomie wedle oczekiwań klientów. Tego samego dotyczy celebrowanie chrztu. Jest to wyniosłe wydarzenie zarówno dla samych rodziców, jak i najbliższej rodziny ochrzczonego dziecka. Siedlisko Janczar dokona wszelkich starań, by ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany.

Do zobaczenia w naszym Siedlisku!

Najnowsze wpisy

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Zobacz również

Aktywny wypoczynek w Rzeszowie

Aktywny wypoczynek w Rzeszowie

Jak jazda konna wpływa na rozwój dziecka?

Jak jazda konna wpływa na rozwój dziecka?