Strona główna > Oferta > Imprezy >

Jubileusze, imieniny

Wszystkich, którzy z okazji, np.: rocznicy urodzin, ślubu, imienin pragną cieszyć się w gronie swoich najbliższych. zapraszamy do „Siedliska Janczar” Ośrodek jak i jego otoczenie szczególnie sprzyja organizacji spotkań towarzyskich z muzyką na żywo, imprez przy grillu itp....

<p>Jubileusze, imieniny, osiemnastki</p>

Jubileusze, imieniny, osiemnastki

Wszystkich, którzy z okazji, np.: rocznicy urodzin, ślubu, imienin pragną cieszyć się w gronie swoich najbliższych zapraszamy do „Siedliska Janczar” Ośrodek jak i jego otoczenie szczególnie sprzyja organizacji spotkań towarzyskich z muzyką na żywo, imprez przy grillu itp. W zależności od Państwa życzeń komponujemy odpowiednie menu : zakąski, dania główne, desery, tort, ciasto. Jubileusz możemy wzbogacić również dodatkowymi atrakcjami zgodnie z Państwa wyborem. Zapewniamy kameralność, dyskrecję oraz wysoki poziom usług.

Z przyjemnością podejmiemy się realizacji tego typu uroczystości.

 

<p>Studniówka w Siedlisku Janczar</p>

Studniówka w Siedlisku Janczar

Na ten szczególny Bal odbywający się na 100 dni przed zbliżającymi się maturami zapraszamy do Siedliska Janczar. Przygotowaliśmy na tą okazję specjalną ofertę. Jednocześnie jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 697 452 885.