1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Eko-wypoczynek w Pstrągowej
Eko-wypoczynek w Pstrągowej

Eko-wypoczynek w Pstrągowej

Eko-wypoczynek jest popularnym sposobem na spędzenie wakacji, ferii, długiego weekendu lub urlopu. Pozwala on nie tylko odpocząć i zrelaksować się na łonie przyrody, ale również skorzystać z różnego rodzaju form aktywności. Zapraszamy do naszego ośrodka wszystkich, którzy chcą oderwać się od obowiązków, życia w mieście czy pracy w korporacji. Spędzając urlop w Siedlisku Janczar każdy ma okazję odetchnąć świeżym powietrzem i skorzystać z wielu fantastycznych atrakcji.

Atrakcje Siedliska Janczar


Nasz eko-wypoczynek obejmuje noclegi w komfortowych warunkach (hotel Strzyżów), smaczne regionalne jedzenie oraz, dla grup zorganizowanych, biesiady, które są świetnym sposobem na spędzenie miłego wieczoru. Nie pozwalamy nudzić się naszym gościom. Oferujemy przejażdżki konne, wycieczki bryczkami lub saniami (często nocne, z pochodniami) oraz naukę jazdy. Strefa SPA to oryginalna sauna fińska z zewnętrznym, podgrzewanym jaccuzi. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji Siedlisko Janczar świetnie nadaje się na piesze i rowerowe wycieczki, które pozwalają podziwiać piękno Pogórza Strzyżowskiego czy Dynowskiego. Cisza i spokój zagwarantują każdemu relaks i wypoczynek, a kontakt z naturą wpłynie na odzyskanie dobrego samopoczucia. Dla naszych gości organizujemy również rozgrywki paintballowe, gry terenowe, zajęcia na strzelnicy, bodyzorby oraz inne formy aktywnej rozrywki.

Eko-wypoczynek dla rodzin

Eko-wypoczynek to świetny pomysł na rodzinny wyjazd. Siedlisko Janczar posiada certyfikat miejsca przyjaznego dla rodzin z dziećmi. Jest tu specjalnie przygotowana sala zabaw, a także sala z piłkarzykami i grami stołowymi. Plac zabaw z licznymi, atrakcyjnymi urządzeniami to ogromna atrakcja dla dzieci w różnym wieku. W lecie czynny jest basen, w którym milusińscy mogą kąpać się wraz z rodzicami. Proponujemy także naukę jazdy konnej pod okiem profesjonalnych instruktorów. Nasz ośrodek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Polecamy zajęcia hipoterapii

Wypoczynek w Siedlisku Janczar pozwala na odzyskanie wewnętrznej równowagi. Bliskość pięknej przyrody i zwierząt sprawia, że każdy może poczuć nowy przypływ energii. Oferowane atrakcje umożliwiają rodzinom spędzenie ze sobą większej ilości czasu, z kolei osobom szukającym ciszy dają szansę pełnego relaksu.

Najnowsze wpisy

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Wesele z poprawinami w Karczmie w Siedlisku Janczar

Wesele z poprawinami w Karczmie w Siedlisku Janczar

Zobacz również

Klimatyczne wesele w Siedlisku Janczar

Klimatyczne wesele w Siedlisku Janczar

Nocleg w Siedlisku Janczar - dlaczego warto?

Nocleg w Siedlisku Janczar - dlaczego warto?