1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Biesiada w Siedlisku Janczar
Biesiada w Siedlisku Janczar

Biesiada w Siedlisku Janczar

Biesiada jest imprezą o luźnym, piknikowym charakterze, organizowaną w chacie grillowej. Wspólna zabawa oraz doskonałe, grillowane potrawy, są głównymi atutami tego typu eventów. Podkarpacka biesiada to idealny pomysł na spotkanie integracyjne w swobodnej, swojskiej atmosferze.

Całoroczne biesiady


Jak wygląda biesiada w Siedlisku Janczar? Jest ona oczywiście pełna radości, wybornych trunków, staropolskich przysmaków, szczególnie tych przyrządzanych na grillu. To czas spędzony w gronie przyjaciół i znajomych. Biesiada jest typem rozrywki, która zbliża ludzi, integruje pokolenia, pozwala na zabawę i poznanie osób znanych niekiedy wyłącznie z relacji służbowych. Może być ona doskonałą opcją na urządzenie imprezy okolicznościowej czy firmowej, jak i formą rozrywki po szkoleniu albo konferencji. Towarzyszą jej kuligi lub wycieczki po leśnych szlakach. Biesiady w Siedlisku Janczar są organizowane w stylowych chatach grillowych, chroniących przed zimnem, wiatrem czy deszczem, dlatego zapraszamy na nie przez cały rok - miejsce na grilla Rzeszów. Ciepło podczas zimowej aury zapewnia płonące ognisko, przy którym przyjemnie posiedzieć, potańczyć i porozmawiać.

Chaty grillowe idealne na biesiadowanie

W Siedlisku Janczar Pstrągowa znajdują się dwie chaty grillowe. Pozwalają one na organizację biesiady nawet z dużą liczbą gości. Mała chata grillowa pomieści do 80 osób, natomiast duża jest przeznaczona na blisko 300. To doskonałe miejsca do grillowania, palenia ogniska, klimatycznych wieczorów przy muzyce. Serwujemy grillowane kiełbaski, karkówkę, żeberka, pieczonego prosiaka i inne typowo biesiadne dania. Chaty posiadają rustykalne dekoracje, co sprzyja luźnej, sielskiej atmosferze. Zielona okolica, klimatyczne wnętrza oraz staropolskie jadło zapewnią niezapomniane wrażenia oraz sprawią, że z pewnością nie raz goście naszych biesiad powrócą do Pstrągowej na kolejny, biesiadny, jedyny w swoim rodzaju wieczór.

Najnowsze wpisy

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Zobacz również

Wakacje z wyobraźnią - półkolonie w Siedlisku Janczar

Wakacje z wyobraźnią - półkolonie w Siedlisku Janczar

Przyjęcie komunijne w Siedlisku Janczar

Przyjęcie komunijne w Siedlisku Janczar