Nordic walking
Nordic walking

Nordic walking to sport, który cieszy się ogromną popularnością. Nie istnieją praktycznie żadne przeciwwskazania do uprawiania tego rodzaju aktywności fizycznej. Polecany jest osobom w każdym wieku.

Z oferty Nordic walking powinien skorzystać każdy, kto chce zgubić zbędne kilogramy i wysmuklić swoją sylwetkę. Ten sport ma zbawienne działanie na całe ciało. W prosty sposób pozwala pozbyć się nadwagi. Z kolei osoby z problemami zdrowotnymi mogą uprawiać nordic walking, aby złagodzić wszystkie towarzyszące im dolegliwości bólowe. Nordic walking to także doskonały sposób na relaks i odstresowanie organizmu. Sport polecany jest kobietom w ciąży, ponieważ wzmacnia muskulaturę ciała oraz zapewnia sprawność.

Nordic walking można uprawiać w każdym wieku. Jest to sport, który stanowi doskonały trening ogólnorozwojowy, dlatego polecany jest młodzieży. Dodatkowo tego rodzaju aktywność fizyczna poprawia kondycję oraz koordynację ruchową. Nordic walking mogą uprawiać także osoby starsze, ponieważ jest to sport bardzo bezpieczny, który nie naraża na kontuzje, a stanowi doskonały sposób spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Prowadzimy zajęcia nordic walking dla firm, zorganizowanych grup oraz klientów indywidualnych.
Zapewniamy specjalistyczne kije, które niezbędne są do uprawiania tego sportu.

 
CENY:

pojedyncze wyjście 1 godz. - 14 zł
karnet - 10 wyjść = 120 zł
karnet dla dzieci do 13 lat – 10 wyjść = 100 zł
lekcja indywidualna: 60 min. - 40zł, 90 min. -55zł

 

Nordic walking to doskonały sposób na relaks oraz świetna metoda na poprawę sprawności fizycznej i wzmocnienie swojego organizmu. Nie czekaj i już dziś zapisz się na nasze zajęcia!

Więcej szczegółowych informacji pod numerem telefonu 697-452-885. Serdecznie zapraszamy!!!