Strona główna > Blog >

Eko-wypoczynek w Siedlisku Janczar

Eko-wypoczynek w Siedlisku Janczar

Eko-wypoczynek w Siedlisku Janczar

Eko-wypoczynek to fantastyczna forma relaksu popularna szczególnie wśród osób mieszkających w mieście, ale oczywiście nie tylko. Wszyscy miłośnicy przyrody i aktywnego wypoczynku mogą czerpać przyjemność ze spędzenia urlopu w otoczeniu malowniczej przyrody i w towarzystwie przyjaznych dzieciom oraz dorosłym koni. Siedlisko Janczar leży zaledwie 20 km od Rzeszowa na terenie Strzyżowsko-Sędziszowskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, co pozwala naszym gościom na spędzenie wakacji lub ferii zimowych blisko domu, a jednocześnie daleko od zgiełku miasta. Postaraliśmy się w pełni wykorzystać potencjał otaczającego nasz ośrodek zjawiskowego środowiska naturalnego oraz świeżego powietrza. Wszechobecny spokój i cisza sprzyjają pieszym wycieczkom, jeździe konnej w terenie oraz innym różnorodnym atrakcjom. Rewelacyjny i zróżnicowany pod względem możliwości eko-wypoczynek  jest dedykowany wszystkim - dorosłym, dzieciom, a nawet całym grupom.

 

Eko-wypoczynek dla par

Spędzenie wakacyjnego urlopu lub weekendu w Siedlisku Janczar w Pstrągowej to pomysł idealny dla par ceniących sobie spokój i bliskie obcowanie z przyrodą oraz zwierzętami. Pary mogą liczyć na beztroskę i ucieczkę od szarej codzienności podczas spacerów po rozmaitych ścieżkach usytuowanych na obszarze tak zwanych "Małych Bieszczad". Pasjonaci koni docenią natomiast naszą świetnie wyposażoną Stadninę Janczar, która pozwala na towarzystwo tak kochanych przez nas koni oraz jazdę na nich, podziwiając jednocześnie niezapomniane widoki. Amatorzy aktywnego wypoczynku mogą skorzystać z licznych atrakcji, zaś osoby ceniące sobie spokój i relaks mogą odpocząć nad zewnętrznym basenem, który jest otwarty jedynie latem. Z myślą o wypoczynku na łonie natury i regeneracji sił stworzyliśmy również strefę SPA pod chmurką, która pozwala na odprężenie się w opalanym drewnem jacuzzi oraz wygrzanie się w fińskiej saunie. Chwila wyciszenia i przyjemności jest jak najbardziej wskazana po skorzystaniu z zalet fizycznych aktywności. Ponadto romantyczny wypad może zostać uzupełniony o nastrojową kolację przy świecach i lampkę wina - polecamy w tym celu skorzystać z oferty Tylko we dwoje, która została stworzona z myślą o parach pragnących połączyć aktywny odpoczynek na łonie natury z urokami romantycznego wyjazdu.

 

Eko-wypoczynek dla rodzin

Siedlisko Janczar w Pstrągowej to miejsce niemal stworzone z myślą o rodzinach z dziećmi, co udowadnia posiadany przez nas Certyfikat Obiektu przyjaznego dla rodzin z dziećmi. Dobrze wyposażona baza noclegowa zapewnia komfortowy sen i różne niezbędne sprzęty podczas wypoczynku poza domem. Dzieci ucieszą się z możliwości nieograniczonego korzystania z placu zabaw, boiska oraz basenu latem, zaś dorośli pokochają nasze klimatyczne SPA i odpowiednio zaopatrzoną siłownię zewnętrzną. Nasza oferta pozwoli rodzicom na przemyślane zorganizowanie wolnego czasu bazującego na skorzystaniu z niewątpliwych atutów niesamowitej przyrody oraz różnego rodzaju aktywności. Stadnina Janczar to miejsce, które z pewnością zechcą odwiedzić Wasze dzieci i skorzystać z możliwości przeżycia niezapomnianej przygody w siodle. Rekomendujemy zwłaszcza zdecydowanie się na zakup naszego pakietu Pobyt rodzinny - zadedykowanego właśnie rodzinom, w ramach którego nasi goście mogą liczyć na pełne wyżywienie, nocleg oraz przejazd bryczką albo wzięcie udziału w radosnym kuligu. Dużą zaletą naszego ośrodka jest dostosowanie go do potrzeb osób niepełnosprawnych, co umożliwia skorzystania z eko-wypoczynku również przez osoby starsze oraz schorowane.

 

Eko-wypoczynek dla grup zorganizowanych

Dzięki tak dużej różnorodności naszej oferty z zakresu zarówno przedsięwzięć o charakterze relaksacyjnym, jak i aktywności fizycznych, Siedlisko Janczar to wprost fantastyczne miejsce na pobyt grup zorganizowanych. Wolny czas można dostosować do rozmaitych oczekiwań i potrzeb, z kolei szeroka oferta dla grup zadowoli nawet najbardziej wymagających naszych gości. Eko-wypoczynek nie musi wcale oznaczać wyłącznie sielankowych i cichych spacerów oraz spokojnego korzystania z zaplecza sportowo-rekreacyjnego. Możemy zorganizować dla Was różnorodne aktywności, wśród których nasi goście najbardziej sobie chwalą: gry terenowe, paintball, chodzenie po ogniu, strzelanie z łuku, zajęcia nordic walking pod opieką wykwalifikowanego instruktora oraz różne warsztaty o charakterze edukacyjnym i artystycznym. Jeśli pragniecie również poznać nieco historii, istnieje możliwość zorganizowania dydaktycznej wycieczki obejmującej różne warte zobaczenia punkty: Bunkry Hitlera, Muzeum Lamp Naftowych, Muzeum Tadeusza Kantora, Cerkiew w Bonarówce oraz Dworek Marii Konopnickiej. Natomiast wspólnie spędzany wieczór można uatrakcyjnić o zorganizowanie nastrojowego ogniska z pieczeniem pysznych kiełbasek oraz przy akompaniamencie ulubionych muzycznych hitów. Eko-wypoczynek w Siedlisku Janczar został więc stworzony zarówno z myślą o zmęczonych codziennością amatorach leniuchowania i spokojnego relaksu, jak i żądnych przygód wielbicielach aktywnego sposobu spędzania czasu.

Najnowsze wpisy

Zielona Szkoła, czyli ahoj przygodo!

Zielona Szkoła, czyli ahoj przygodo!

Atrakcje na miły początek roku szkolnego!

Atrakcje na miły początek roku szkolnego!

Zobacz również

Organizujecie wesele? Zapraszamy do domu weselnego w Pstrągowej!

Organizujecie wesele? Zapraszamy do domu weselnego w Pstrągowej!

Jazda konna - dlaczego warto?

Jazda konna - dlaczego warto?