1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Organizujecie wesele? Zapraszamy do domu weselnego w Pstrągowej!
Organizujecie wesele? Zapraszamy do domu weselnego w Pstrągowej!

Organizujecie wesele? Zapraszamy do domu weselnego w Pstrągowej!

Ślub wraz z przyjęciem weselnym to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary, zapisując się w jej pamięci i przybyłych gości na długie lata. Z tej przyczyny warto zadbać o to, aby wesele było idealnie zorganizowane, dopięte na ostatni guzik i odbywało się w przepięknej lokalizacji na tle malowniczej przyrody. Dom weselny Pstrągowa stanowi więc doskonałe miejsce na zorganizowanie przyjęcia zarówno w stylu rustykalnym oraz boho, jak i jego eleganckim wydaniu. Zależy nam, aby zorganizowane u nas wesele stanowiło marzenie przyszłej Młodej Pary, uwzględniając jednocześnie oczekiwania zaproszonych gości. Jeśli zastanawiacie się właśnie nad miejscem zorganizowania przyjęcia weselnego, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zorganizujemy dla Was każde wesele!

Siedlisko Janczar znajdujące się niedaleko Rzeszowa na terenie tak zwanych "Małych Bieszczad" oferuje dwie możliwości pozwalające na zorganizowanie wymarzonego przyjęcia weselnego. Młoda Para może się bowiem zdecydować na wesele w stylu rustykalnym odbywające się w całorocznej Chacie weselnej lub elegancką bądź bardziej kameralną imprezę zorganizowaną w Karczmie weselnej. Obie opcje mają mnóstwo zalet, a towarzysząca im piękna przyroda stanowi nie tylko atrakcyjne uzupełnienie całości, ale również fantastyczną scenerię dla sesji zdjęciowych w plenerze. Jeśli pragniecie zorganizować wesele w okolicach Rzeszowa, Siedlisko Janczar stanowi fantastyczne rozwiązanie umożliwiające dodatkowo skorzystanie z pokoi hotelowych w konkurencyjnych cenach, darmowego parkingu oraz umilenie sobie czasu poprzez spacerowanie po cudownym ogrodzie. Z kolei wszystkie dzieci ucieszą się z dostępności wspaniale wyposażonego placu zabaw otoczonego ławkami.

Impreza w Chacie weselnej

Nasza Chata weselna to jedyne miejsce w województwie podkarpackim, które zostało stworzone specjalnie z myślą o organizacji wesela w stylu rustykalnym oraz boho. Drewniana chata wyróżnia się na tle innych domów weselnych cudownym zapachem drewna, przytulną atmosferą i możliwością podziwiania zza dużych okien przepięknej przyrody. Nastrojowa sala może pomieścić aż do 180 gości, pozwalając jednocześnie na organizację kameralnego przyjęcia uwzględniającego obecność jedynie od 30 do 80 osób. Wybierając naszą ofertę, możecie liczyć na pyszne gorące dania i zimną płytę z możliwością indywidualnego doboru potraw (w tym wegetariańskich). Podczas organizacji wesela Rzeszów wychodzimy naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom naszych klientów, umożliwiając wybór dodatkowych atrakcji oraz stołów wraz ze zróżnicowanym poczęstunkiem (stół wiejski, stół słodkości oraz pieczone prosię z przepysznym farszem) na specjalne życzenie przyszłej Młodej Pary.

Cudowna Karczma weselna w Siedlisku Janczar

Karczma weselna zachwyca wszystkich naszych gości fantastyczną atmosferą, cudownym zapachem drewna, pięknym wystrojem i urzekającymi kompozycjami wykonanymi przy udziale żywych kwiatów, umożliwiając tym samym zorganizowanie wesela w dowolnym stylu. Sala weselna może pomieścić nawet 300 osób, więc wyłącznie od Was zależy, jak duże będzie zorganizowane u nas przyjęcie. Decydując się na imprezę odbywającą się w domu weselnym w Pstrągowej, mogą Państwo spodziewać się pełnej obsługi kelnerskiej i wybornej kuchni. W ramach zestawu weselnego możecie liczyć na: tradycyjne powitanie Pary Młodej, wniesienie toastu lampką wina musującego, wybrany samodzielnie zestaw menu oraz piękne dekoracje na stołach wykonane ze świeżych kwiatów. Umożliwiamy oczywiście wybór dodatkowych atrakcji lub poczęstunku, co pozwala na zorganizowanie wymarzonego przyjęcia biorącego pod uwagę wszystkie preferencje przyszłej Pary Młodej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą weselną! Bardzo chętnie udzielimy informacji na temat wolnych terminów i odpowiemy na szczegółowe pytania odnośnie organizacji wesela Rzeszów.

Najnowsze wpisy

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Zobacz również

Jesienne wycieczki szkolne, gdzie się udać na Podkarpaciu

Jesienne wycieczki szkolne, gdzie się udać na Podkarpaciu