Strona główna > Blog >

Agroturystyka w malowniczych okolicach Rzeszowa

Agroturystyka w malowniczych okolicach Rzeszowa

Agroturystyka w malowniczych okolicach Rzeszowa

Agroturystyka to uniwersalna forma nie tylko letniego, ale także jesiennego czy zimowego wypoczynku. Główną zaletą agroturystyki jest relaks na łonie niczym nieskażonej natury. Nic nie odpręża lepiej niż przechadzka po lesie, wyprawa rowerowa górskim szlakiem lub nawet samo posiedzenie na tarasie z kubkiem kawy lub herbaty i podziwianie pięknego krajobrazu. Szukasz miejsca gdzie choć na chwilę mógłbyś odpocząć od zgiełku miasta i pobyć w pobliżu natury? Domek Brzozowe Wzgórze to doskonałe miejsce na tego typu pobyt. Jest to piękny i atrakcyjnie położony domek agroturystyczny w Pstrągowej- niewielkiej wsi zlokalizowanej między Strzyżowem, a Rzeszowem, pośród zielonych lasów. Jego zaletą jest lokalizacja w niezwykle malowniczym miejscu oddalonym od głównych szlaków komunikacyjnych. Jednocześnie znajduje się on w bliskiej odległości od Rzeszowa- Stolicy Podkarpacia, dzięki czemu dojazd tu nie jest problematyczny.

Udany wypoczynek w Domku Brzozowe Wzgórze

Marzy Ci się sielski klimat niczym z powieści "Ania z Zielonego Wzgórza"? Szukasz pomysłu na atrakcyjny wypad ze znajomymi? Domek Brzozowe Wzgórze doskonale spełni Twoje oczekiwania. To niezwykle klimatyczne miejsce do wypoczynku o każdej porze roku. W hotel Strzyżów znajduje się 21 miejsc noclegowych, kuchnia, jadalnia, hol z telewizorem, a także zadaszone atrakcyjne tarasy. Dostępne są zarówno pokoje dwu i i trzy osobowe z przynależnymi łazienkami. To wspaniałe warunki do odpoczynku dla osób, które pragną ciszy i obecności przyrody. Miejsce to będzie spełnieniem marzeń wielbicieli górskich wędrówek. Okolice Pstrągowej potocznie nazywane są "Małymi Bieszczadami" wszystko przez podobieństwo leśnych tras, wąwozów, a także niewysokich wzniesień. Z najwyższego z nich w bezchmurne dni można tu podziwiać szczyty Tatr. To idealne warunki do pieszych wędrówek, nordic walkingu, przejażdżek rowerowych itp. Niewątpliwą zaletą tego miejsca jest także bliskie sąsiedztwo stadniny koni, w której można skorzystać z nauki jazdy konnej pod okiem kompetentnego instruktora, lub też wybrać się na przejażdżkę bryczką, a w zimie saniami po okolicznych terenach.

Dodatkowe atrakcje w ramach agroturystyki

Oprócz możliwości błogiego relaksu i odpoczynku na łonie natury goście domku Brzozowe Wzgórze mogą skorzystać z licznych atrakcji dostępnych w Siedlisku Janczar- ośrodka rekreacyjno- wypoczynkowego, który jest położony w sąsiedztwie tego miejsca. Dostępne są tu przejażdżki konne, bryczką lub w zimie- saniami, ale także quady, paintball, skutery śnieżne, strzelanie z łuku. Dla dzieci jest atrakcyjny plac zabaw oraz boisko do gry w siatkówkę. Dużą popularnością cieszą się także organizowane tu warsztaty taneczne, bibułkarskie, ceramiczne czy pieczenia chleba. Siedlisko Janczar organizuje także ciekawe wycieczki tematyczne dla grup zorganizowanych (min 10 osób), np. Śladami Przeszłości, która obejmuje zwiedzanie Bunkrów Hitlera w Stępinie -Cieszynie i Strzyżowie, Muzeum Lamp Naftowych w Bóbrce czy Dworku Marii Konopnickiej w Żarnowcu. Wspaniałym zakończeniem takiego dnia będzie ognisko lub grill, bo do dyspozycji gości jest tu Duża i Mała Chata grillowa. Pobyt w Domku Brzozowe Wzgórze to gwarancja udanego wypoczynku i relaksu, a tym samym pięknych wspomnień na wiele lat.

Najnowsze wpisy

Imprezy integracyjne  w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Imprezy integracyjne w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Pensjonat dla koni

Pensjonat dla koni

Zobacz również

Postaw na kulturę w Siedlisku Janczar

Postaw na kulturę w Siedlisku Janczar

Wiejski stół - atrakcja na weselu w Siedlisku Janczar

Wiejski stół - atrakcja na weselu w Siedlisku Janczar