1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Rodzinny wypoczynek w Siedlisku Janczar
Rodzinny wypoczynek w Siedlisku Janczar

Rodzinny wypoczynek w Siedlisku Janczar

Siedlisko Janczar to ośrodek wypoczynkowy, w którym zapomnimy o codziennym stresie i pośpiechu, a skupimy swoją uwagę na nas samych, a także naszych najbliższych. Warto regularnie dawać sobie czas na odpoczęcie od trosk życia codziennego i problemów, a więc pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Siedlisko Janczar jest miejsce, w którym nie tylko można spędzić czas samemu czy z naszą drugą połówką, ale również z dziećmi, dla których przygotowaliśmy wiele atrakcji umilających nawet kilkudniowy pobyt. W hotelu w Pstrągowej cała rodzina przeżyje wiele ciekawych przygód, jak również nabierze sił i energii na powrót do codziennych obowiązków. Wszechobecna natura, niepowtarzalny klimat, jak również szeroki wachlarz możliwości związany z aktywnym i biernym wypoczynkiem to gwarancja odpoczynku na najwyższym poziomie.

Pakiet wypoczynkowy rodzinny

Wypoczynek w gronie najbliższych jest najlepszym rodzajem wypoczynku, ponieważ umożliwia pełne zrelaksowanie się, zregenerowanie sił, jak również pogłębienie więzi, dzięki przeżyciu wielu wspólnych przygód czy zasmakowaniu nowych i niezwykle ciekawych aktywności. W pakiecie rodzinnym można otrzymać w Siedlisku Janczar dwa noclegi w niezwykle komfortowym pokoju, w którym dostępna jest łazienka, a także sprawna klimatyzacja i telewizja. W cenie znajduje się wyżywienie składające się ze śniadania, obiadu i kolacji przygotowanej przez wykwalifikowanego i doświadczonego szefa kuchni. W celu stworzenia niezapomnianych wspomnień z najmłodszymi Siedlisko Janczar oferuje przejazd bryczką lub wesoły kulig, a także oprowadzenie dzieci na koniu po Siedlisku Janczar w Ośrodku Jeździeckim. W skład dodatkowych atrakcji czekających na rodziny w Siedlisku Janczar wlicza się siłownia zewnętrzna, basen zewnętrzny w sezonie letnim, plac zabaw, a także strefa gier, w której można spróbować swoich sił w szachach, piłkarzykach i bilardzie.

 

Wykorzystaj bon turystycznych w Siedlisku Janczar

Rodzinny pakiet wypoczynkowy można sfinansować poprzez wykorzystanie Polskiego Bonu Turystycznego, który stanowi wsparcie dla polskich rodzin w okresie kryzysu spowodowanego pandemią COVID-19. Bon turystyczny jest elektronicznym dokumentem składającym się z 16-cyfrowego kodu o równowartości 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia, a także 1000 zł na dziecko z orzeczeniem o niepełnosprawności. Do 31 marca 2022 roku w Siedlisku Janczar można dokonać płatności za wszelkie usługi hotelarskie z wykorzystaniem wspomnianego bonu — wystarczy wcześniej aktywować go na Platformie Usług Elektronicznych PUE ZUS. Warto wiedzieć, że za pomocą bonu można płacić wielokrotnie aż do wykorzystania przysługującej kwoty na nim się znajdującej.

Najnowsze wpisy

Usługi dodatkowe, które wzbogacą Twoje wesele w Siedlisku Janczar

Usługi dodatkowe, które wzbogacą Twoje wesele w Siedlisku Janczar

Organizacja wesela w okolicach Rzeszowa – od czego zacząć?

Organizacja wesela w okolicach Rzeszowa – od czego zacząć?

Zobacz również

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Jesienne atrakcje w Siedlisku Janczar

Jesienne atrakcje w Siedlisku Janczar