1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Aktywne wakacje w Siedlisku Janczar
Aktywne wakacje w Siedlisku Janczar

Aktywne wakacje w Siedlisku Janczar

Wraz z rodziną potrzebujesz chwili wytchnienia od zgiełku miasta i codziennych obowiązków? Koniecznie odwiedź Siedlisko Janczar - ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany w Pstrągowej w bliskich okolicach Rzeszowa i Strzyżowa. Nie musisz wyjeżdżać daleko, aby zaznać ciszy, spokoju oraz wypoczynku z najbliższymi w otoczeniu natury. W Siedlisku Janczar zapomnisz o codziennym stresie - skupisz się na sobie i swoich bliskich odpoczywając od codziennych problemów. W Siedlisku Janczar nabierzesz sił do działania, ponieważ każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie! Przeżyjesz ciekawe przygody na łonie natury lub spędzisz swój wolny czas wypoczywając i podziwiając ten niepowtarzalny klimat. W Siedlisku Janczar obsługa zapewnia komfort i wygodę zamieszkania, jak również wiele atrakcji i udogodnień, dzięki czemu jest to idealne miejsce do aktywnego odpoczynku!

 

Zregeneruj siły, czyli rodzinny weekend w Siedlisku Janczar

Szczególnie w dzisiejszych czasach pandemii koronawirusa warto skupić się na swoich najbliższych, aby wspólnie zregenerować siły, odpocząć od codziennych obowiązków i trosk, jak również przeżyć wiele ciekawych przygód i nabrać sił do działania. W ośrodku wypoczynkowym Siedlisko Janczar z pewnością zaskoczy użytkowników niepowtarzalny wiejski klimat, wszechobecna natura oraz możliwość spędzenia biernego lub aktywnego wypoczynku. W pakiecie rodzinnym w Siedlisku Janczar zawarte są dwa noclegi w komfortowych pokojach wyposażonych w łazienkę, telewizor oraz klimatyzację, całodzienne wyżywienie, jak również przejazd bryczką oraz lekcja jazdy konnej dla dzieci - nauka jazdy konnej Rzeszów. Za dopłatą można skorzystać również z innych atrakcji, np. strzelania z łuku, karaoke, zajęć z nordicwalkingu. Siedlisko Janczar otoczone jest przepięknymi lasami i polami, dlatego można wybierać się na rodzinne spacery lub przejażdżki rowerowe, dzięki czemu wraz z rodziną uda się spędzić wspólnie czas na świeżym powietrzu. Weekend rodzinny w Siedlisku Janczar to gwarancja odpoczynku na najwyższym możliwym poziomie.

 

Edukacyjne warsztaty dla najmłodszych

W Siedlisku Janczar dla dzieci oraz młodzieży prowadzona jest Zielona Szkoła. Lokalizacja obiektu, jakim jest Siedlisko Janczar, umożliwia nie tylko wypoczynek na najwyższym poziomie, ale również sprzyja poszerzeniu wiedzy na temat wszechogarniającej przyrody. Siedlisko Janczar to miejsce, w którym nie sposób się nudzić - zachwyca wiejskim klimatem i krajobrazami nazywanymi "Małymi Bieszczadami". Wszystko to znajduje się zaledwie 20 kilometrów od Rzeszowa. Ośrodek wypoczynkowy na Pstrągowej idealnie nadaje się do aktywnego spędzenia czasu przez dzieci i młodzież - jest to gwarancja udanego wypoczynku. W Zielonej Szkole Siedliska Janczar można wybierać spośród kilku rozbudowanych pakietów, w których skład wchodzi wyżywienie, nocleg, zajęcia edukacyjne, jak również warsztaty, gry i zabawy, o których Twoje dziecko nigdy nie zapomni!

 

 

Najnowsze wpisy

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Zobacz również

Sportowa rozrywka w Siedlisku Janczar

Sportowa rozrywka w Siedlisku Janczar

Klimatyczne wesele w Siedlisku Janczar

Klimatyczne wesele w Siedlisku Janczar