Strona główna > Blog >

Zorganizuj Dzień Kobiet w Siedlisku Janczar

Zorganizuj Dzień Kobiet w Siedlisku Janczar

Zorganizuj Dzień Kobiet w Siedlisku Janczar

Dzień Kobiet jest corocznym świętem obchodzonym 8 marca - jest to święto międzynarodowe, którego korzenie sięgają roku 1910. Celem święta jest wyrażenie szacunku kobietom, które odgrywają tak ważną rolę w kreowaniu codzienności współczesnego świata. Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent podarować swojej żonie, mamie, dziewczynie lub najlepszej przyjaciółce, a nie chcesz kolejny raz kupować im kwiatów i czekoladek, koniecznie zapoznaj się z ofertą Siedliska Janczar, w której dostępne są atrakcje stworzone z myślą o relaksie i wypoczynku po ciężkim dniu. Z jakich atrakcji możesz skorzystać w ośrodku wypoczynkowym Siedlisko Janczar w Dzień Kobiet?

 

Strefa SPA, czyli marzenie każdej kobiety

 

Chyba żadna kobieta nie oprze się wypoczynkowi w klimatycznym miejscu z dala od zgiełku miasta, a także codziennych obowiązków. Jedną z wielu atrakcji Siedliska Janczar jest nie tylko strefa basenowa, ale również kameralna strefa mini SPA pod chmurką. W ośrodku wypoczynkowym w Pstrągowej atrakcje wypoczynkowe dostępne są nie tylko dla gości hotelowych, ale również dla indywidualnych klientów, którzy pragną wypocząć po ciężkim dniu lub tygodniu w dobrym towarzystwie. Strefa SPA pod chmurką to gwarancja dobrego samopoczucia, pełnej regeneracji całego ciała i umysłu. W Siedlisku Janczar SPA dostępne jest w dość tradycyjnej odsłonie - można skorzystać z jacuzzi opalanego drewnem, a także z sauny fińskiej, która jest gwarancją odpowiedniego rozgrzania w tę deszczową i pochmurną pogodę. Niezależnie od tego, czy w strefie SPA pod chmurką zamierzasz spędzić kilka chwil, czy będzie to obiekt dłuższego wypoczynku - jest to idealne miejsce do pełnego zrelaksowania się. Dodatkowym atutem takiego prezentu na Dzień Kobiety jest to, że nie trzeba jechać daleko, aby odnaleźć swój azyl i złapać oddech - Siedlisko Janczar znajduje się nieopodal Rzeszowa, gdzie otaczają je przepiękne pola, lasy oraz zachwycające ogrody, dzięki którym oderwiesz się na chwilę od miasta.

 

A może SPA we dwoje?

 

Planujesz romantyczny wieczór na Dzień Kobiet dla swojej drugiej połówki? Długie wieczory to idealny czas na spędzenie czasu tylko we dwoje w romantycznej i niepowtarzalnej atmosferze zorganizowanej przez Siedlisko Janczar. Pakiet dla par "Tylko we dwoje SPA" obejmuje dwudniowy pobyt z jednym noclegiem dla dwóch osób w hotel Strzyżów, kolację z lampką wina w dniu przyjazdu (składa się na nią przystawka, danie główne i deser), a także śniadanie i 2-godzinny dostęp do mini SPA pod chmurką, gdzie na wyłączność będzie można korzystać z sauny oraz z jacuzzi, gdzie nie tylko można się w pełni zrelaksować, ale również zacieśniać więzi podczas wielogodzinnych rozmów, którym będzie sprzyjał zachwycający i niezwykle klimatyczny krajobraz.

Najnowsze wpisy

Imprezy integracyjne  w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Imprezy integracyjne w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Pensjonat dla koni

Pensjonat dla koni

Zobacz również

Wakacje z wyobraźnią - półkolonie w Siedlisku Janczar

Wakacje z wyobraźnią - półkolonie w Siedlisku Janczar

Coś dla zdrowia i relaksu, czyli jazda konna

Coś dla zdrowia i relaksu, czyli jazda konna