Strona główna > Blog >

Siedlisko Janczar - wspaniałe miejsce na wycieczki szkolne

Siedlisko Janczar - wspaniałe miejsce na wycieczki szkolne

Siedlisko Janczar - wspaniałe miejsce na wycieczki szkolne

Wiosna to doskonała pora roku na wycieczki szkolne. Takie wycieczki to najlepsza metoda na to, by zintegrować uczniów. To także sposób, aby w otoczeniu natury dać im trochę wytchnienia od codziennych obowiązków i nauki. Sprawdzają się zwłaszcza krótsze wycieczki, które można zorganizować częściej i, które nie wymagają odbywania długich podróży, na które nie każdy może sobie pozwolić. Dlatego od lat największą popularnością cieszą się jednodniowe lub dwudniowe wycieczki szkolne. Wiosna to pora roku, która szczególnie sprzyja wycieczkom. Kiedy wszystko wokół budzi się do życia, warto zabrać dzieci za miasto, gdzie będą mogły spędzić wolny czas bawiąc się wspólnie na świeżym powietrzu. Wystarczy wybrać interesujące miejsce, które będzie miało do zaoferowania dzieciom wiele ciekawych atrakcji. Szukasz miejsca na Podkarpaciu gdzie mógłbyś zorganizować wyjazd dla dzieci? Doskonałym miejscem na najciekawsze wycieczki jest Siedlisko Janczar. W tym ośrodku zachwyca nie tylko malownicza lokalizacja i przyroda, ale też szereg atrakcji, które z pewnością oderwą dzieci od ekranów telefonów, a pozwolą się im zintegrować i rozwiną ich kreatywność.

 

Atrakcje dla dzieci w Siedlisku Janczar

 

Siedlisko Janczar zlokalizowane jest w Pstrągowej, niedaleko Rzeszowa - stolicy Podkarpacia. Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja, by bez konieczności pokonywania setek kilometrów, móc zregenerować się na świeżym powietrzu i skorzystać z licznych atrakcji jakie przygotowuje dla swoich gości ten ośrodek. Malownicze tereny, które potocznie nazywane są "Małymi Bieszczadami" to doskonałe miejsce na spacery i piesze wędrówki. To także wspaniała okazja, by opowiedzieć dzieciom o przyrodzie w sposób przystępny i przyjemny. Istnieje możliwość skorzystania z wycieczki do rezerwatu "Wielki Las" (ścieżka dydaktyczno - przyrodnicza i spotkanie z leśniczym). Ponadto Siedlisko Janczar oferuje specjalne pakiety dla grup szkolnych z wieloma atrakcjami i możliwościami spędzenia wolnego czasu. Niewątpliwie dużą atrakcją dla dzieci będzie możliwość odbycia przejażdżki bryczkami po okolicy. Ponieważ ośrodek dysponuje stadniną koni możliwe jest także skorzystanie z indywidualnej jazdy konnej Rzeszów na menażu pod okiem instruktora. W każdym z pakietów jest także zaplanowane ognisko z pieczeniem kiełbasek. Siedlisko Janczar dysponuje małą i dużą chatą grillową, które dają komfortowe warunki na rozpalenie ogniska lub grilla i zjedzenie posiłku. Ośrodek zapewnia kiełbaski, pieczywo i dodatki, a także herbatę oraz obsługę kelnerską.

 

Gry i zabawy dla dzieci

Siedlisko Janczar to ośrodek idealnie przystosowany do przyjęcia wycieczek szkolnych. Dzieci mogą tu aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu, jak również wziąć udział w niezwykle inspirujących i rozwijających wyobraźnię i różne umiejętności, warsztatach ceramicznych, pieczenia chleba, decupage i wielu innych. Można zorganizować dla dzieci rozgrywki sportowe na boisku do piłki plażowej. Dzieci podczas wycieczki mogą też korzystać z placu zabaw i siłowni zewnętrznej. Do ich dyspozycji będą także gry stołowe (bilard, hokej stołowy, piłkarzyki i możliwość wzięcia udziału w zabawach zręcznościowych). Dodatkowo do oferty standardowej można dobrać także zabawy integracyjno - sportowe z animatorem w ustalonym wcześniej terminie. Tak bogata oferta różnych atrakcji i możliwości spędzenia wolnego czasu w Siedlisku Janczar sprawia, że z pewnością każdy z gości znajdzie tu coś dla siebie.

Najnowsze wpisy

Obozy jeździeckie

Obozy jeździeckie

Oferta dla szkół

Oferta dla szkół

Zobacz również

Atrakcje dla dzieci na Podkarpaciu

Atrakcje dla dzieci na Podkarpaciu

Agroturystyka w malowniczych okolicach Rzeszowa

Agroturystyka w malowniczych okolicach Rzeszowa