1. Strona główna >
  2. Oferta >
  3. Domek

Agroturystka to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu dla osób, które chociaż przez chwilę odpocząć chcą od miejskiego zgiełku, tłoku i codziennego pośpiechu.

Agroturystka to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu dla osób, które chociaż przez chwilę odpocząć chcą od miejskiego zgiełku, tłoku i codziennego pośpiechu.

Agroturystyka to forma wypoczynku, która w Polsce znana jest jako "wczasy pod gruszą". Wspomniana forma turystyki obejmuje różnego rodzaju usługi: zaczynając od zakwaterowania, przez posiłki, jazdę konną, a także uczestnictwo w pracach gospodarskich. Jeżeli chcesz wypocząć z dala od zgiełku miasta i przytłaczających Cię obowiązków, pobyt w Domku Brzozowe Wzgórze z pewnością pozwoli Ci się w pełni zrelaksować i nabrać sił do działania. Obiekt, jakim jest Domek Brzozowe Wzgórze, położony jest w malowniczym otoczeniu terenów zielonych, dzięki czemu odczujemy bezpośrednią bliskość natury i korzyści wypływające z otaczającej nas ciszy oraz spokoju. 

 Agroturystyka w malowniczych okolicach Rzeszowa
Agroturystyka w malowniczych okolicach Rzeszowa

Serdecznie zapraszamy do atrakcyjnie położonego obiektu agroturystycznego Domek Brzozowe Wzgórze, który jest zlokalizowany w Pstrągowej w niedalekiej okolicy Strzyżowa i Rzeszowa, pośród zielonych lasów. Obiekt położony jest w niedalekiej odległości od miast, dzięki czemu nie trzeba jechać daleko, aby zaznać wypoczynku na łonie natury. Ogromną zaletą domku jest jego lokalizacja w malowniczym miejscu z dala od głównych szlaków komunikacyjnych, co jest gwarancją spokojnej atmosfery.

W Domku Brzozowe Wzgórze posiadamy 21 miejsc noclegowych, kuchnię, jadalnię, hol z telewizorem, a także zadaszone tarasy. Dostępne są zarówno pokoje dwu-, jak i trzyosobowe wraz z przynależnymi łazienkami. Są to wspaniałe warunki do wypoczynku dla osób, które pragną ciszy i chcą zjednoczyć się z naturą. Atrakcyjna lokalizacja, komfortowe pokoje, miła obsługa oraz korzystne ceny pobytu - wszystkie te czynniki przemawiają za skorzystaniem z oferty. Usługi agroturystyczne są rewelacyjnym sposobem na spędzenie wolnego czasu (urlopu czy wakacji) zarówno dla całych rodzin, jak i grup przyjaciół. 

Domek Brzozowe Wzgórze jest oddalony 5 km od Siedliska Janczar. Niedaleko Domku Brzozowe Wzgórze zlokalizowana jest stadnina koni, w której można skorzystać z nauki jazdy konnej pod okiem profesjonalnych instruktorów. Istnieje możliwość wyjazdu w teren dla bardziej doświadczonych osób, które nabyły kluczowe umiejętności w zakresie jeździectwa. Co więcej, można się również wybrać na przejażdżkę bryczką, a w sezonie zimowym na przejażdżkę saniami po okolicznych terenach.

Okolice Pstrągowej nazywane są "Małymi Bieszczadami", dlatego Domek Brzozowe Wzgórze to idealne miejsce dla osób, które chcą aktywnie wypoczywać podczas wędrówek po leśnych trasach, wąwozach i niewielkich wzniesieniach. Są to idealne warunki do pieszych wędrówek, wycieczek rowerowych, jak również do nordic walkingu.

 

http://bityl.pl/abbKB

Sprawdż dostępność wybranego przez Ciebie terminu

napisz do nas
Domek
Domek
Domek
Domek
Domek
Domek
Domek
Domek
Domek
Domek
Domek
Domek
Domek
Domek