Strona główna > Blog >

Sezon na grilla, jak i gdzie grillować?

Sezon na grilla, jak i gdzie grillować?

Sezon na grilla, jak i gdzie grillować?

Niezwykle popularną formą spotkań w sezonie wiosennym i letnim jest grillowanie w gronie bliskich przyjaciół oraz rodziny. Gdy dopisuje pogoda, impreza zorganizowana na świeżym powietrzu wydaje się najodpowiedniejszą opcją spędzenia wolnego czasu. Grillowanie jest jedną z form aktywności, która przypadnie do gustu niemal każdego, ponieważ to połączenie wypoczynku na świeżym powietrzu ze smacznymi potrawami mięsnymi lub opcjami wegetariańskimi. Wybierając się na grillowanie, trzeba przygotować smaczne jedzenia, a także miejsce, w którym odbędzie się spotkanie - warto zadbać o zorganizowanie zastawy, czyli kubków, talerzyków oraz sztućców. W każdym z wymienionych przypadków warto zrezygnować z produktów plastikowych, które w dzisiejszych czasach można łatwo zastąpić elementami z materiałów poddanych recyklingowi. Organizując grilla, nie wolno zapomnieć o klimatycznej muzyce, a także o zapewnieniu odpowiedniego oświetlenia, co będzie gwarantem przytulnego charakteru imprezy. Jeżeli mieszkasz w mieście i nie masz odpowiedniej przestrzeni potrzebnej do zorganizowania grilla dla rodziny i znajomych, koniecznie musisz odwiedzić Siedlisko Janczar na Pstrągowej.

 

Mała chata grillowa

W samym sercu ośrodka wypoczynkowego Siedlisko Janczar na Pstrągowej w okolicach Rzeszowa i Strzyżowa znajduje się przestronna altana kryta gontem, w której może zmieścić się aż do 80 osób. Altana z zewnątrz otoczona jest przepięknym ogrodem, który wraz z nadejściem wiosny rozkwita pękami kwiatów i zielenią traw. Wnętrze altany grillowej - grillowanie Rzeszów - wyposażone jest w biesiadne stoły i ławy - dostępne jest miejsce na ognisko, przygotowane są dwa grille, a także miejsce na pieczone prosię. Całoroczna chata grillowa jest idealnym miejscem na grillowanie wraz w towarzystwie najbliższych zarówno latem, jak i w sezonie zimowym. Na życzenie indywidualnych klientów w altanie organizowane są zabawy przy muzyce, biesiady i wspomniane grillowanie. W chacie na terenie Siedliska Janczar można urządzić niezapomniane grillowanie w przyjaznej atmosferze i z dala od zgiełku miasta.

 

Grillowanie w Rzeszowie

Grillowanie w Siedlisku Janczar jest świetną okazją na spędzenie czasu wraz z rodziną i przyjaciółmi. Siedlisko Janczar to miejsce, które ma wiele do zaoferowania swoim klientom - dostępna jest baza hotelowa, dzięki czemu po udanej imprezie nie trzeba będzie wracać do domu, lecz spokojnie wypocząć w pokoju hotelowym. Wewnątrz chaty grillowej zlokalizowanej w ogrodzie ośrodka wypoczynkowego znajduje się profesjonalne nagłośnienie, dzięki czemu umilisz czas zaproszonym gościom ulubioną muzyką. Altana z każdej strony otoczona jest zielonymi terenami, co pozwoli na całkowite zrelaksowanie się i odprężenie na łonie natury po ciężkim tygodniu pracy. Pobyt w chacie grillowej może zostać w pełni umilony, dzięki regionalnemu jadłu, na którego stworzenie składniki kupowane są u znajomych sprzedawców. Na imprezę grillową można zamówić staropolskie jadło w postaci pieczonego prosięcia, grillowanych kaczek czy kiełbasek, a także innych przysmaków, które są gwarancją usatysfakcjonowania nawet najbardziej wymagającego podniebienia.

Najnowsze wpisy

Aktywny wypoczynek w Siedlisku Janczar

Aktywny wypoczynek w Siedlisku Janczar

OŚRODEK JEŹDZIECKI w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

OŚRODEK JEŹDZIECKI w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Zobacz również

Catering na każdą okazję - sprawdź ofertę Siedliska Janczar

Catering na każdą okazję - sprawdź ofertę Siedliska Janczar

Przyjęcie komunijne w Siedlisku Janczar

Przyjęcie komunijne w Siedlisku Janczar