Strona główna > Blog >

Rodzinny weekend w okolicy Rzeszowa

Rodzinny weekend w okolicy Rzeszowa

Rodzinny weekend w okolicy Rzeszowa

Kiedy pogoda na dworze dopisuje, zaczynamy myśleć o rodzinnych wypadach, podczas których będziemy mogli wypocząć, jak i spędzić więcej czasu z bliskimi. Czasami weekendy są jedyną szansą na zapewnienie atrakcji dzieciom oraz zorganizowanie im w ciekawy sposób czasu wolnego. To dlatego w Siedlisku Janczar oferujemy pobyt w ramach „rodzinnych weekendów”, który pozwoli odpocząć od natłoku miasta i spędzić czas z rodziną.

 

Pomysł na wyjazd

Na co dzień rzadko kiedy mamy czas na wyjazdy, bo czeka na nas wiele obowiązków do wypełnienia, jest praca, szkoła, dodatkowe zajęcia. Ciągle tylko mamy sporo na głowie i staramy się wszystko logicznie poukładać. To dlatego na weekendach najlepiej jest odpocząć od natłoku spraw do załatwienia i wybrać się za miasto. Wówczas w końcu będziemy mieli czas pobyć razem, co na pewno pozytywnie wpłynie na rodzinne więzi. Taki wyjazd potrzebny jest zarówno rodzicom, jak i dzieciom, które także potrzebują rozrywki. W Siedlisku Janczar organizujemy "weekendy rodzinne", podczas których rodziny spędzają razem czas i biorą udział w różnych atrakcjach. Przygotowujemy dla nich wiele zajęć, aby wyjazd był pełen nowości i pozwolił również na aktywny wypoczynek. Przez cały rok zapraszamy wszystkie rodziny na weekendy w naszym ośrodku w Pstrągowej, które pomogą oderwać się od codzienności i odetchnąć świeżym powietrzem.


Oferta Siedliska Janczar

W ramach rodzinnego weekendu w Siedlisku Janczar oferujemy Państwu codzienne wyżywienie, dwa komfortowe noclegi w hotel Strzyżów w pokojach z pełnym wyposażeniem, przejazd bryczką (albo saniami w zimie) oraz lekcję jazdy konnej dla dzieci. Rodzinny weekend rozpoczyna się o godzinie 16:00 w piątek i kończy o godzinie 15:00 w niedzielę. Posiadamy również w ofercie szereg dodatkowych atrakcji, które możemy dla Państwa zorganizować. Są to między innymi liczne warsztaty np. pieczenia chleba, zajęcia nordic walking, paintball, trampolina czy rzut lasso. W naszym ośrodku nie sposób się nudzić, dysponujemy świetnym placem zabaw z tyrolką, siłownią zewnętrzną, basenami i jacuzzi w "strefie SPA pod chmurką". Ponadto Siedlisko Janczar leży na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo i należy do Miejsca Przyjaznego Rowerzystom.

Zachęcamy także gości do spacerów po pstrągowskich pagórkach, przejażdżki konnej, a także rowerowej. Kontakt z przyrodą pozwoli się wyciszyć, zebrać myśli i wrócić do codziennych obowiązków z nową energią. Dzieci zaś będą przez długi czas wspominać atrakcje na świeżym powietrzu, w których mogły uczestniczyć wspólnie z rodzicami.

Jeśli więc planują Państwo rodzinny wyjazd w okolicach Rzeszowa, w zieloną, piękną okolicę, to Siedlisko Janczar będzie na to idealnym miejscem.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wysłuchamy Państwa sugestii.

Najnowsze wpisy

Obozy jeździeckie

Obozy jeździeckie

Oferta dla szkół

Oferta dla szkół

Zobacz również

Zimowe atrakcje w Siedlisku Janczar

Zimowe atrakcje w Siedlisku Janczar

Rustykalne wesele, czyli właściwie jakie?

Rustykalne wesele, czyli właściwie jakie?