1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Wybierz idealny lokal na swoje wesele z Siedliskiem Janczar
Wybierz idealny lokal na swoje wesele z Siedliskiem Janczar

Wybierz idealny lokal na swoje wesele z Siedliskiem Janczar

Poszukujesz wymarzonego lokalu do urządzenia przyjęcia weselnego w okolicach Rzeszowa? Siedlisko Janczar w Pstrągowej oferuje aż dwa lokale: Karczmę i Chatę Weselną, które cieszą się ogromną popularnością wśród narzeczonych ze względu na niepowtarzalny wygląd i możliwość zaaranżowania rustykalnego klimatu we wnętrzu, jak również sprawną i doświadczoną obsługę, dzięki której przyjęcie zawsze przebiega według ustalonego planu, a nowożeńcy nie muszą się niczym przejmować. Już 10 kwietnia w Siedlisku Janczar odbędzie się Dzień Otwarty w Karczmie i Chacie Weselnej, gdzie będziecie mogli zaznajomić się z najnowszymi trendami branży weselnej w godzinach od 10:00 do 17:00. Spraw, aby ten wyjątkowy dzień był dla was niezapomniany i zdecyduj się na wyjątkową imprezę w Siedlisku Janczar!

 

Karczma, czyli kwintesencja sielskiej atmosfery

Karczma weselna w Siedlisku Janczar na Pstrągowej to wyjątkowe miejsce, które kusi nie tylko sielską atmosferą, ale również przepięknym i malowniczym otoczeniem. Klimatyczny wystrój sali zestawiony z przepiękną przyrodą otaczającą lokal to gwarancja ponadczasowego przyjęcia weselnego w dobrej atmosferze. Karczma weselna może również pochwalić się profesjonalną obsługą i przepysznymi daniami dostępnymi w menu serwowanymi w trakcie trwania przyjęcia. Drewniana sala weselna jest w stanie pomieścić nawet do 300 osób, co umożliwia jednakowo organizację przyjęć dużych czy kameralnych. Okolica karczmy oferuje Nowożeńcom przepiękną scenerię do wykonania sesji plenerowych. Klimat całej karczmy weselnej umożliwia stworzenie niezapomnianego wesela w stylu rustykalnym, które jest obecnie w modzie. Wybranie karczmy do organizacji wesela Strzyżów gwarantuje, że ten wyjątkowy dzień już na zawsze pozostanie w Waszej pamięci, ponieważ Siedlisko Janczar umożliwia stworzenie przyjęcia w stylu eleganckim, tradycyjnym, a może nawet w luźniejszej atmosferze. W karczmie weselnej chętnie są organizowane nawet dwudniowe wesela z poprawinami, które umożliwią przedłużenie tego wyjątkowego dnia!

 

Całoroczna Chata Weselna

Jeżeli poszukujesz wyjątkowego miejsca do zorganizowania wesela rustykalnego, koniecznie sprawdź ofertę chaty weselnej w Siedlisku Janczar — jest to miejsce idealne to urządzenia wesela we wspomnianym stylu, ponieważ wypełnia je zapach drewna oraz efektowne przeszklenia, które nadają całej konstrukcji wyjątkowego charakteru. Chatę weselną z zewnątrz otacza przepiękna przyroda, która będzie idealnym tłem nie tylko do zdjęć, ale również do zapamiętania tego wyjątkowego dla Nowożeńców dnia! Chata weselna idealnie nadaje się do organizacji wesela w stylu rustykalnym oraz stylu boho! Okrągła sala nie tylko pomieści aż do 180 osób, lecz także oferuje znakomitą kuchnię, wśród której znajdą się dania przeznaczone dla wegetarian oraz wegan. Wybór sali w Siedlisku Janczar to gwarancja mile spędzonego czasu w towarzystwie najbliższych!

Najnowsze wpisy

Siedlisko Janczar – Twoje wymarzone wesele rustykalne!

Siedlisko Janczar – Twoje wymarzone wesele rustykalne!

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Zobacz również

Wakacje dla rodzin z małymi dziećmi na Podkarpaciu

Wakacje dla rodzin z małymi dziećmi na Podkarpaciu

Lokal na osiemnastkę w okolicach Rzeszowa

Lokal na osiemnastkę w okolicach Rzeszowa