1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Organizacja Komunii Świętej od ogółu do szczegółu
Organizacja Komunii Świętej od ogółu do szczegółu

Organizacja Komunii Świętej od ogółu do szczegółu

Komunia Święta jest niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu wszystkich młodzieńców oraz ich rodzin, które składa się zarówno z uroczystości odbywających się w kościele, jak i późniejszego przyjęcia. Eleganckiej oprawie towarzyszą z reguły: rodzinna atmosfera, pyszne dania i różne smakołyki oraz gry i zabawy dedykowane oczywiście milusińskim. Na wszystkie te elementy mogą Państwo liczyć, korzystając z naszych usług. Od piętnastu lat z wielkim powodzeniem zajmujemy się organizacją komunii Rzeszów, doskonale więc znamy potrzeby oraz gusta organizatorów komunii i ich gości. Dodatkowo możemy zaoferować otoczenie malowniczej przyrody, która oczarowuje wszystkich odwiedzających "Siedlisko Janczar".

Wykwintne dania i zimna płyta

Nie da się ukryć, że idealnie dobrane menu przesądza o sukcesie lub niepowodzeniu imprezy, a smak zachwycających naszych gości potraw zostaje z nimi na długo. Z tej racji dokładamy wszelkich starań, aby przygotowane przez nas dania były smaczne oraz zdrowe, a o ich doborze decydują przede wszystkim Państwa preferencje. W ramach naszej oferty otrzymają Państwo: dwudaniowy obiad, deser, ciepłą kolację, zimną płytę oraz owoce. Istnieje także możliwość wybrania innego dania głównego dla dzieci, co stanowi spore ułatwienie dla pogodzenia odmiennych podniebień dorosłych oraz mniejszych gości. Zapewniamy również zimne napoje oraz gorące (kawę i herbatę) bez limitu. Jako że dbamy nie tylko o jakość, ale też o estetykę posiłków i przekąsek, podajemy je na pięknej porcelanowej zastawie stanowiącej ozdobę komunii wspaniale się komponującą ze ślicznymi, kwiatowymi dekoracjami umieszczonymi na stole.

Wychodząc naprzeciw odmiennym oczekiwaniom naszych klientów i ich gości, możemy na specjalne życzenie Państwa przygotować okazały tort komunijny oraz ciasta i kruche ciasteczka. Trudno wyobrazić sobie bowiem elegancką komunię bez pysznego tortu udekorowanego ozdobami dedykowanymi tej wspaniałej okazji. Organizatorzy komunii mogą zdecydować się również na zakup bufetu chłopskiego obfitującego w rozmaite, swojskie dania oraz przysmaki, a opcjonalne wyposażenie przyjęcia w stół lemoniadowy zachwyci wszystkie dzieci. Zapewniamy smaczne menu oraz atrakcje dostosowane do preferencji dorosłych oraz dzieci, dzięki czemu zorganizowana u nas komunia będzie przeżyciem niezapomnianym i satysfakcjonującym wszystkich gości.

Atrakcje dla dzieci

Jako ze komunia to impreza dedykowana przede wszystkim Państwa Pociechom, warto zadbać o atrakcje urozmaicające elegancką oprawę przyjęcia. Z tej przyczyny umożliwiamy dzieciom przejazd naszą bryczką, co stanowi jeden z najbardziej lubianych elementów komunii, ponieważ towarzyszy mu mnóstwo frajdy i śmiechu. Z kolei dedykowany dzieciom kącik i ciekawe zabawy pod opieką profesjonalnych animatorek wypełnią kolejną część imprezy, zachwycając wszystkie smyki i ich rodziców. Dzieci potrzebują bowiem trochę szaleństwa i mnóstwo rozrywki, podczas gdy dorośli goście zyskają czas na wypicie kawy lub rozmowy przy stole. Zapewniamy więc liczne atrakcje, które sprawią, że komunia w "Siedlisku Janczar" będzie dniem pozostającym w pamięci wszystkich na niej obecnych przez długie lata.

Atuty "Małych Bieszczad"

Mimo że "Siedlisko Janczar" leży w pobliżu stolicy Podkarpacia, to otacza je piękna przyroda związana z położeniem ośrodka na obszarze Strzyżowsko-Sędziszowskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Cudowne widoki oczarują wszystkich gości mogących się nimi cieszyć podczas spacerów w udostępnionym Państwu ogrodzie. Dzieci natomiast mogą skorzystać z placu zabaw i podziwiać piękno "Małych Bieszczad" podczas wspomnianego już przejazdu bryczką. Bliskie otoczenie niesamowitej natury składa się na jeszcze jeden atut komunii, ponieważ dzięki niej otrzymają Państwo atrakcyjne i piękne tło do zdjęć. Zaciszne miejsce z dala od zgiełku miasta to również lokalizacja wręcz wymarzona na spędzenie przyjemnych chwil w gronie najbliższych.

Wszystkich zainteresowanych organizacją komunii w "Siedlisku Janczar" zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub e-mailowego. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby przyjęcie Państwa było w każdym calu udane, a wszyscy mniejsi oraz więksi goście wrócili do swoich domów z uśmiechami nieschodzącymi z twarzy.

Najnowsze wpisy

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Wesele z poprawinami w Karczmie w Siedlisku Janczar

Wesele z poprawinami w Karczmie w Siedlisku Janczar

Zobacz również

Sezon na grilla, jak i gdzie grillować?

Sezon na grilla, jak i gdzie grillować?

Co powinno się znaleźć w ofercie sali weselnej?

Co powinno się znaleźć w ofercie sali weselnej?