1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Wesele jesienią, gdzie jak nie w Siedlisku Janczar?!
Wesele jesienią, gdzie jak nie w Siedlisku Janczar?!

Wesele jesienią, gdzie jak nie w Siedlisku Janczar?!

Jesień jest świetną porą na organizację klimatycznego wesela, ponieważ wciąż towarzyszy nam dość ciepła aura, a dookoła nas tworzy się przepiękny krajobraz z kolorowych liści. Z roku na rok coraz bardziej zwiększa się liczba zwolenników jesiennych wesel, ponieważ ta pora roku umożliwia zorganizowanie romantycznego przyjęcia. Jesienne wesele można zorganizować w Siedlisku Janczar, w którym dostępne są dwie sale weselne: chata weselna oraz karczma, w których świetnie sprawdzi się wystrój rustykalny współgrający ze złotą polską jesienią. Siedlisko Janczar z każdej strony otoczone jest przepięknym ogrodem oraz lasem, dzięki czemu Para Młoda i zaproszeni goście będą mogli podziwiać mieniący się ciepłymi kolorami krajobraz.


Jesienne wesele w stylu rustykalnym

 

W Siedlisku Janczar możesz zorganizować wesele w stylu rustykalnym, ponieważ wnętrza sal wypełnione są elementami drewnianymi i estetycznymi przeszkleniami, przez które będzie można podziwiać piękno otaczającej nas przyrody. Chata weselna czy Karczma w Siedlisku Janczar zaskakują bliskością otoczenia natury w jesiennym wydaniu, a także wyjątkową atmosferą, która sprawi, że ten dzień będzie wyjątkowy! Sale weselne idealnie nadają się do zaaranżowania nie tylko w stylu rustykalnym, ale również w estetyce boho. Czym dokładnie wyróżnia się styl rustykalny? Przede wszystkim wykorzystaniem naturalnych materiałów, np. juty, mchu czy plastrów drewna w formie dekoracji. Co więcej, do bukietów można pododawać jesienne liście w odcieniach czerwieni, żółtego i pomarańczy. Niepowtarzalnego klimatu aranżowanemu wnętrzu dodadzą świece i lampiony, które wprowadzą do wnętrza przytulny charakter.

Wesele marzeń w Siedlisku Janczar

 

Siedlisko Janczar to ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany w okolicach Rzeszowa, który jest idealnym miejscem do przeżycia jednego z najważniejszych momentów w życiu. W Pstrągowej można organizować dwudniowe wesela z poprawinami, co jest idealnym rozwiązaniem na przedłużenie wspólnej zabawy z najbliższymi osobami i pogłębienie rodzinnych oraz przyjacielskich relacji. W Siedlisku Janczar można zorganizować nie tylko wesela w stylu boho czy rustykalnym, ale również bardziej eleganckim czy o nieco luźniejszej atmosferze. Pracownicy Siedliska Janczar dokładają wszelkich starań, aby wszystkie wyobrażenia odnośnie tego wyjątkowego dnia zostały spełnione. W Siedlisku Janczar można zorganizować duże przyjęcia na 300 osób, jak również przyjęcia kameralne do 30 do 70 osób. Ten wyjątkowy dzień, zamiast ze stresem będzie kojarzyć się z mile spędzonym czasem w towarzystwie najbliższych osób. Do atutów wesela organizowanego w Siedlisku Janczar można zaliczyć malownicze otoczenie sali weselnej, nieodpłatny parking dla gości weselnych, atrakcyjne ceny pokoi dla gości, jak również dekoracje stołów kompozycjami żywych kwiatów. Siedlisko Janczar to idealne miejsce na organizację wesela marzeń!

Najnowsze wpisy

Siedlisko Janczar – Twoje wymarzone wesele rustykalne!

Siedlisko Janczar – Twoje wymarzone wesele rustykalne!

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Zobacz również

Aktywny wypoczynek w Siedlisku Janczar

Aktywny wypoczynek w Siedlisku Janczar

"Trzy Pory Roku", czyli wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży