1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Rustykalne wesele, czyli właściwie jakie?
Rustykalne wesele, czyli właściwie jakie?

Rustykalne wesele, czyli właściwie jakie?

Przede wszystkim na to pytanie starają się odpowiedzieć wszyscy zainteresowani tym zagadnieniem. Czym właściwie jest ten styl? Zagłębiają się w niego także tacy, którzy orientują się nieco, a chcą się dowiedzieć więcej na jego temat. Istnieją zasady, dzięki którym można zorganizować idealne wesele w stylu rustykalnym, należy tylko dowiedzieć się jakie one są i jaką równowagę należy zachować, aby uzyskać perfekcję w tym charakterze.

 

Z dala od zgiełku miasta

Szukając wytchnienia od zgiełku miasta, coraz intensywniejszym tempem życia, nie jedna osoba marzy, aby na chwilę się zatrzymać, nie pędzić z zegarkiem w ręku, czując na plecach oddech spóźnienia i mijającego czasu, gdzie doba to dla niektórych osób jest zdecydowanie za mało. Pary które marzą za spokojem i sielskością decydują się na wesele rustykalne, które jest odzwierciedleniem natury, klimatem polskiej wsi nabierającej w ostatnim czasie bardziej szerszego wymiaru. Na szczęście z inicjatywą wychodzi Siedlisko Janczar w Pstrągowej, które gwarantuje organizacje wesela z zachowaniem stylu rustykalnego i nie tylko, gdyż zależy to także od preferencji Państwa Młodych. Jest to miejsce, w którym realizuje się marzenia o pięknym i niepowtarzalnym weselu z klimatem, dzięki czemu zabawa jest wspominana przez kolejne lata. Szeroki wachlarz oferty weselnej, jak i perfekcyjne podejście pracowników gwarantuje załatwienie spraw od samego początku do końca z zachowaniem najwyższych standardów w trosce o zadowolenie klientów. Idealne drewniane wnętrze, gdzie przede wszystkim dominuje naturalny klimat z dala od miejskiego zgiełku. Ponadto przepięknie będą wychodziły zdjęcia, które utrwalą niezapomniane momenty. Dominują tutaj barwy ziemi, brązy, beże, zieleń kwiatów i dodatki, które dobiorą sobie Państwo Młodzi już według uznania. W weselnym stylu rustykalnym istotne jest wszystko to co delikatne, subtelne, a do tego mile widziane są koronki, w dodatkach uwzględnione jutowe worki z grubymi sznurami. Wszystko to będzie stanowiło idealną dekoracje do tego klimatu. Niesamowicie wyglądają na stołach polne kwiaty, ponadto w dużych drewnianych skrzyniach prezentować się powinny dary natury, tj. owoce, warzywa, a także ładnie można by je wyeksponować poukładane na sianie.

 

Piękno naturalnych dekoracji

Można wyobrazić sobie jak przepięknie prezentować się będą dekoracje z kwiatami, plecionymi wiankami, czy też dodające klimatu i nastroju lampiony, drewno czy duże słoje iście wyglądające, jak by wzięte prosto z spiżarni ustawione na tle blasku świec. Świeczniki zrobione własnoręcznie ozdobione sznurem lub koronką, do tego też haftowane obrusy oraz tort udekorowany na styl rustykalny. Subtelność i skromność powinna być zachowana także w stroju Panny Młodej. Romantyczna, prosta sukienka, z elementami koronki będzie wpasowana w klimat rustykalny. Do tego perfekcyjnie dobrana fryzura, która nie przytłoczy stylizacji, a ją uzupełni. Jeżeli Państwo Młodzi zdecydują się na styl wesela rustykalny to hasło podczas organizacji wesela powinno brzmieć : NIE DLA PRZEPYCHU, a TAK DLA NATURY, gdyż jedno z drugim się wyklucza. Zachowanie umiaru, równowagi i harmonii przy organizacji jest bardzo ważne.

 

Wybierz idealne miesjce

Organizując tego typu imprezę okolicznościową należy zachować rozsądek i nie podejmować decyzji pochopnie, w przypływie emocji, gdyż mniej w tym wypadku znaczy więcej. Decydując się na styl rustykalny każda z Par z pewnością preferuje naturalny klimat, który poniekąd odzwierciedla ich zamiłowania, czy też osobowość. Stylistyka jest niezwykle naturalna nawiązująca przede wszystkim do natury i sielskości. Drewniana przestrzeń w Siedlisku Janczar w Pstrągowej jest idealnym miejscem do zorganizowania wesela rustykalnego. Klimat panującego tam otoczenia jest nieziemski. Pięknie prezentują się w takich przestrzeniach bardzo modne makramy, które oddają charakter wiejskiego klimatu. Każda Para, która marzy o organizacji wesela w klimacie iście rustykalnym bez problemu zorganizuje go w Siedlisku Janczar w Pstrągowej, gdyż to miejsce preferuje wiele możliwości, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Najnowsze wpisy

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Wesele z poprawinami w Karczmie w Siedlisku Janczar

Wesele z poprawinami w Karczmie w Siedlisku Janczar

Zobacz również

Czym się kierować przy wyborze lokalu weselnego?

Czym się kierować przy wyborze lokalu weselnego?

Zimowe atrakcje w Siedlisku Janczar

Zimowe atrakcje w Siedlisku Janczar