1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Weekendowe wyjazdy za miasto w okolicach Rzeszowa
Weekendowe wyjazdy za miasto w okolicach Rzeszowa

Weekendowe wyjazdy za miasto w okolicach Rzeszowa

Nie musisz specjalnie brać wolnego ani wydawać dużej ilości pieniędzy, aby udać się na weekendowy odpoczynek z dala od zgiełku miasta. Weekendowe wyjazdy to świetna opcja wypoczynkowa, która pozwoli maksymalnie się zrelaksować po ciężkim tygodniu w pracy. Wypad za miasto w okolicach Rzeszowa to przede wszystkim bezpośredni kontakt z naturą — przepięknymi górzystymi krajobrazami oraz możliwością pooddychania świeżym powietrzem. Codzienny pośpiech i ciągła pogoń za naszymi marzeniami sprawia, że często zapominamy o samych sobie, a także o naszych bliskich. Ośrodek wypoczynkowy Siedlisko Janczar w Pstrągowej idealnie nadaje się na weekendowy wypoczynek — zlokalizowany jest w okolicach Rzeszowa oraz Strzyżowa. Siedlisko Janczar to miejsce, które jest otoczone bezkresnymi polami oraz lasami, w których można się zanurzyć na wielogodzinne wędrówki. Jakie atrakcje oferuje Siedlisko Janczar?

Weekend rodzinny


W weekendy warto poświęcić czas swoim najbliższym, dlatego w ofercie Siedliska Janczar dostępny jest pakiet weekendy rodzinne — jest to oferta, która zagwarantuje oderwanie myśli od spraw codziennych oraz wszelkich trosk czy problemów. Pobyty weekendowe wraz z rodziną zaplanowane zostały w taki sposób, aby zrównoważyć aktywność fizyczną z biernym wypoczynkiem. Spędzanie wolnego czasu w Siedlisku Janczar będzie uzupełnione o nieskażoną przyrodę i wręcz niepowtarzalny klimat, który ze sobą niesie. W skład pakietu wchodzą dwa noclegi, całodzienne wyżywienie, lekcja jazdy konnej Rzeszów dla dzieci, a także przejazd bryczką lub w sezonie zimowym kulig z grzańcem i wesołymi historiami. Dodatkowo można skorzystać z dodatkowych atrakcji, np. strzelania z łuku czy paintballa. W gronie najbliższych osób z pewnością uda Ci się wypocząć i zregenerować siły na kolejny tydzień pracy. Co więcej, w ofercie ośrodka wypoczynkowego dostępny jest pakiet weekend „Tylko we dwoje”, podczas którego można spędzić romantyczne chwile ze swoją drugą połówką. W skład pakietu wchodzi nocleg z romantyczną kolacją przy świecach i lampką wina.

Weekend w siodle

Kolejną opcją weekendowego wypoczynku jest „Weekend w siodle” — kontakt z dostojnym zwierzęciem oraz przebywanie na świeżym powietrzu i podziwianie okolicznej przyrody gwarantuje maksymalny wypoczynek. Pobyt w ośrodku Siedlisko Janczar sprawi, że wrócą Państwo do domu wypoczęci oraz w pełni naładowani. Siedlisko Janczar to miejsce, w którym można doświadczyć biernego, a także aktywnego wypoczynku — można tutaj skorzystać z przepysznego jadła o charakterze regionalnym lub staropolskim. Co więcej, w ofercie dostępny jest weekendowy rajd konny po obszarach Pogórza Strzyżowskiego — mogą z niego skorzystać wszystkie osoby, które kochają aktywnie spędzać swój wolny czas. Uczestnicy rajdu mają zapewnione wierzchowce, które są odpowiednio przygotowane, a także instruktora, transport bagażu, ubezpieczenie, smaczne posiłki i komfortowe zakwaterowanie w trasie.

Najnowsze wpisy

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Zobacz również

Weekend we dwoje w

Weekend we dwoje w

Wesele w stylu biesiadnym

Wesele w stylu biesiadnym