Strona główna > Blog >

Przyjęcie komunijne w Siedlisku Janczar

Przyjęcie komunijne w Siedlisku Janczar

Przyjęcie komunijne w Siedlisku Janczar

Maj jest zawsze miesiącem, w którym odbywają się Komunie Święte, a po uroczystości w kościele bliscy dziecka spotykają się przy wspólnym stole. Jeśli jeszcze nie znaleźli Państwo odpowiedniego lokalu na urządzenie komunii, to zapraszamy serdecznie do Siedliska Janczar. Piękna przyroda wokół, tradycyjne potrawy, a także liczne atrakcje dla dzieci – to wyróżnia nas na tle innych resteuracji, w których można zorganizować przyjęcie komunijne dziecka.


Komunie w Rzeszowie


Obecnie odchodzi się od organizowania Komunii w domach, ponieważ przyjęcie wymaga dużych nakładów pracy ze strony rodziców, a przy tym nie zawsze w domu pomieści się zaplanowana liczba gości. Zwłaszcza w mieszkaniach w blokach jest to mało możliwe. Tymczasem Komunia Święta to bardzo ważna uroczystość w życiu dziecka, jak i jego bliskich. Zawsze z jej okazji jest urządzane przyjęcie. Jeśli chodzi o komunie Rzeszów, to świetnym miejscem na zorganizowanie przyjęcia jest właśnie Siedlisko Janczar. Niekwestionowaną zaletą Komunii poza miastem jest piękne otoczenie przyrody, a także o wiele więcej atrakcji, jakie można zafundować dzieciom. Pięknie urządzony ogród i malownicza okolica dają również możliwość wykonania wspaniałych i niepowtarzalnych zdjęć z przyjęcia. Siedlisko Janczar w Pstrągowej to miejsce, które podoba się dzieciom, jak i ich rodzicom. Atrakcyjna lokalizacja niedaleko Rzeszowa i Strzyżowa sprawia, że łatwo do nas dojechać z różnych lokalizacji, co na pewno będzie udogodnieniem także dla gości komunijnych.

Zalety przyjęcia w Siedlisku Janczar

Dogodna lokalizacja nie jest jednak jedyną zaletą urządzenia przyjęcia w Siedlisku. Na Komunie przygotowujemy specjalne menu, które składa się z samych smacznych i zdrowych dań. Uwzględniamy oczywiście oczekiwania naszych gości, a także preferencje samych dzieci. Udostępniamy na czas przyjęcia piękny ogród, w którym w maju znajduje się duża ilość zieleni. W ramach Komunii w Siedlisku Janczar oferujemy dzieciom przejazd bryczką w cenie przyjęcia. Zapewniamy również zabawy prowadzone przez animatorów, którzy proponują aktywne i ciekawe formy spędzania czasu. Na przyjęciu komunijnym w naszym ośrodku dzieci nigdy się nie nudzą. Wspominają ten dzień nie tylko ze względu na uroczystość I Komunii Świętej, ale też liczne atrakcje podczas przyjęcia. Zostaje on na długo w ich pamięci, a wykonane podczas przyjęcia fotografie pozwalają do niego powrócić zawsze, kiedy tylko najdzie ich na to ochota, na różnych etapach swojego życia.


Zapraszamy serdecznie do przejrzenia naszej oferty i kontaktu. Chętnie udzielimy dokładniejszych informacji i omówimy zorganizowanie Komunii Państwa dziecka w naszym ośrodku.

Najnowsze wpisy

Imprezy integracyjne  w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Imprezy integracyjne w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Pensjonat dla koni

Pensjonat dla koni

Zobacz również

Atrakcje dla dzieci na Podkarpaciu

Atrakcje dla dzieci na Podkarpaciu

Wigilia firmowa blisko Rzeszowa

Wigilia firmowa blisko Rzeszowa