1. Strona główna >
  2. Oferta >
  3. Pakiety >
  4. Weekend w siodle
Weekend w siodle
Weekend w siodle

Siedlisko Janczar do doskonałe miejsce na spędzenie zarówno weekendu, urlopu, jak i wakacji. Nawet kilkudniowy pobyt w ośrodku sprawi, że nabierzecie Państwo sił i wrócicie do domu naładowani energią. Będzie to zasługa nie tylko pobytu w wysoce komfortowym i atrakcyjnym obiekcie, ale także przebywania na świeżym powietrzu, w otoczeniu nieskażonej przyrody.

 

Cena rajdu jednodniowego - 280 zł/osobę

Siedlisko znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji - można cieszyć się tutaj na co dzień czystym powietrzem, wszechobecną zielenią, otacza nas cisza spokój, a przy tym nie brakuje licznych atrakcji i metod zarówno aktywnego, jak i biernego wypoczynku. A gdy zgłodniejemy, czeka na nas załoga restauracji, serwująca wyborne dania kuchni staropolskiej i regionalnej.

 

WEEKEND W SIODLE

Osoby jeżdżące konno mogą wziąć udział w organizowanym weekendowym rajdzie konnym, po malowniczych obszarach Pogórza Strzyżowskiego. Do aktywności zapraszamy wszystkich miłośników jazdy konnej, którzy doceniają zalety aktywnego spędzania wolnego czasu.

 

Program jednodniowego rajdu konnego:

W pierwszej kolejności zajmujemy się siodłaniem, kulbaczeniem, w dalszej kolejności odbywa się wyjazd z Siedliska Janczar - godzina 9:00. Przez trzy godziny ma miejsce jazda konna traktami polnymi oraz leśnymi z przeprawą przez rzekę. Mniej więcej o godzinie 12:00 zatrzymujemy się na trwający godzinę popas: karmienie koni, pojenie koni, posiłek dla uczestników rajdu. O godzinie 13:00 ruszamy w dalszą trasę. Powrót do Siedliska Janczar przewidziany jest około godziny 16:00. Tutaj ma miejsce obiad i oficjalne zakończenie imprezy w altanie.

 

 

Program rajdu dwudniowego:

 

1 dzień

Siodłamy, kulbaczymy i wyjeżdżamy z ośrodka około godziny 9:00 rano. Przez trzy godziny jeździmy konno, uwzględniając przeprawę przez rzekę. W okolicach południa zatrzymujemy się na godzinny popas (pojenie koni, karmienie koni, posiłek dla jeźdźców). O godzinie 13:00 ruszamy w dalsza trasę. Kończymy ją mniej więcej o godzinie 16:00 docierając na Brzozowe Wzgórze. Tutaj możemy liczyć na wygodne zakwaterowanie, regenerację sił, nastrojowe ognisko i oczywiście smaczny posiłek.

 

2 dzień

Po smacznym śniadaniu odbywa się osiodłanie koni oraz przygotowanie ich do odbycia podróży powrotnej. Rozpoczyna się ona o godzinie 10:00. W pierwszej kolejności jeździmy konno polnymi i leśnymi trasami. Około godziny 12:00 zatrzymujemy się na postój i karmimy oraz poimy wierzchowce. Uczestnicy rajdu otrzymują w tym czasie posiłek. W okolicach godziny 15:00 grupa wraca do Siedliska Janczar. O 16:00 jemy wspólny obiad, a następnie spotykamy się na imprezie w altanie.

 

Cena rajdu dwudniowego - 480 zł/osobę.

 

Ekwipunek

Uczestnicy rajdu powinni mieć przy sobie kask, buty do jazdy konnej, odpowiedni strój, kurtkę lub pelerynę chroniącą przed deszczem itp.

 

Organizator zapewnia:

  • wierzchowce właściwie przygotowane do rajdu
  • instruktora, przewodnika
  • transport bagażu
  • ubezpieczenie NW poszczególnych uczestników
  • smaczne posiłki
  • noclegi w 2, 3 oraz 4 - osobowych pokojach z przynależnymi łazienkami

 

Uwaga!

Ilość uczestników rajdu jest ograniczona. Zgłoszenia dotyczące uczestnictwa w zabawie przyjmujemy pod numerem telefonu:663 490 268.

 

Serdecznie zapraszamy

Więcej szczegółowych informacji pod numerem telefonu 697-452-885. Serdecznie zapraszamy!!!

Sprawdż dostępność wybranego przez Ciebie terminu

napisz do nas