1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Weekend we dwoje w
Weekend we dwoje w

Weekend we dwoje w

Marzy Ci się wypoczynek tylko we dwoje w otoczeniu przyrody i z dala od miejskiego szumu i zgiełku? Jest takie miejsce, w którym jest to możliwe. Poczujesz tu góralski klimat, bez konieczności wyruszenia w daleką podróż. Położone w malowniczej wsi Pstrągowa (na Pogórzu Strzyżowsko -Dynowskim), Siedlisko Janczar to doskonałe miejsce na weekend we dwoje. Jest ono oddalone o zaledwie 25 km od stolicy Podkarpacia. Tereny Pstrągowej potocznie nazywane są \"Małymi Bieszczadami\". Nic dziwnego skoro z miejsca zwanego przez mieszkańców wsi \"działami\" w pogodny dzień można zobaczyć szczyty Tatr. To niebywała gratka dla wszystkich mieszkańców województwa podkarpackiego, ale nie tylko, by cieszyć się malowniczymi krajobrazami do złudzenia przypominającymi uwielbiane przez wszystkich Bieszczady.

 

Atrakcje podczas weekendu we dwoje

Piękne krajobrazy, świeże powietrze i malownicza przyroda to świetne miejsce na romantyczny weekend tylko we dwoje. Siedlisko Janczar dla chętnych par oferuje dwudniowe pobyty. W czasie ich trwania można skorzystać z wielu różnych atrakcji przygotowanych dla zakochanych. Aby podziwiać uroki "Małych Bieszczad", warto wybrać się na oferowaną przez Siedlisko Janczar przejażdżkę bryczką i kulig. Tu na terenie pogórza Strzyżowskiego w obrębie Czarnorzecko - Sędziszowskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, widoki są niezwykłe. Każda pora roku niesie ze sobą inne kolory i wrażenia. Zimą pięknie ośnieżone drzewa, pagórki i pola można podziwiać podczas romantycznego kuligu. Tak wspaniałą przygodę, warto przeżyć z drugą osobą to niezwykle zbliża i zapada w pamięć na długi czas. Niezwykle romantyczna jest też przejażdżka bryczką w okresie wiosennym, kiedy przyroda budzi się do życia, oraz letnim i jesiennym, kiedy otoczenie zachwyca ferią kolorów i barw. Tak wspaniały dzień zostanie uświetniony romantyczną kolacją przy świecach i lampką wina. Następnie na zakochanych czekać będzie pokój a rano wykwintne śniadanie. Dodatkowo w sezonie letnim można skorzystać z klimatycznej, opalanej drewnem Suchej Saunie Fińskiej i Jacuzzi - bali pod chmurką. Do dyspozycji gości są także dwa baseny zewnętrzne. Pozwoli to przyjemne spędzenie wolnego czasu, przyjemne odprężenie i szybką regenerację sił wśród zachwycającej przyrody.

 

Odwiedź "Małe Bieszczady"

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji zobaczyć  "Małych Bieszczad" zrób to jak najszybciej. Spokój i cisza, oraz nieskażona przyroda zachęcają do odpoczynku. Siedlisko Janczar z karczmą, hotelem Strzyżów, stadniną koni i spa zapewnia kompleksowy wypoczynek na tym wspaniałym terenie. Dzięki temu w pełni wykorzystasz pobyt w tym miejscu, czerpiąc z wszystkich jego zalet. Komfortowe warunki i kameralna atmosfera to przepis na idealny czas z ukochaną osobą.

Najnowsze wpisy

Usługi dodatkowe, które wzbogacą Twoje wesele w Siedlisku Janczar

Usługi dodatkowe, które wzbogacą Twoje wesele w Siedlisku Janczar

Organizacja wesela w okolicach Rzeszowa – od czego zacząć?

Organizacja wesela w okolicach Rzeszowa – od czego zacząć?

Zobacz również

Dyscypliny jeździeckie

Dyscypliny jeździeckie

Wesele jesienią, gdzie jak nie w Siedlisku Janczar?!

Wesele jesienią, gdzie jak nie w Siedlisku Janczar?!