Strona główna > Blog >

Najlepsze miejsce na wesele na Podkarpaciu - Siedlisko Janczar

Najlepsze miejsce na wesele na Podkarpaciu - Siedlisko Janczar

Najlepsze miejsce na wesele na Podkarpaciu - Siedlisko Janczar

Wiosna i lato to wspaniały czas na organizację ślubu i wesela. Zaraz po zaręczynach przyszli Państwo Młodzi zaczynają zastanawiać się gdzie zorganizować swoje przyjęcie weselne. Ważna jest nie tylko odpowiednia sala i jej wystrój. Duże znaczenie ma też oferowane przez dany lokal menu oraz atrakcyjna lokalizacja ośrodka. Nie chodzi tylko o to, by było to miejsce w pobliżu kościoła czy urzędu, w którym odbędą się zaślubiny, ale także otoczenie tego miejsca. Coraz więcej młodych par pragnie zachwycić swoich gości wspaniałą zabawą, a także licznymi atrakcjami podczas wesela. Marzy Ci się romantyczne wesele w malowniczym miejscu? Zależy Ci, by przyjęcie było zorganizowane na najwyższym poziomie? Siedlisko Janczar to doskonały wybór.

 

Siedlisko Janczar- gwarancja udanego wesela

Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenia w życiu każdego człowieka. To od tego momentu dwoje zakochanych w sobie ludzi będzie wspólnie podążać przez życie. Tak wielki dzień wymaga odpowiedniej oprawy i celebracji wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. Nic dziwnego, że właściwie od dnia zaręczyn nie tylko Państwo Młodzi, ale także ich rodzice zaczynają zastanawiać się gdzie zorganizować przyjęcie weselne. Wymagana jest odpowiednio zaaranżowana sala weselna przystosowana do tego, by pomieścić ustaloną przez przyszłych małżonków liczbę gości. Nie mniej ważna jest jakość i rodzaj podawanych dań oraz otoczenie miejsca. Siedlisko Janczar to malowniczo położony ośrodek dysponujący restauracją oraz piękna salą weselną. Lokal znajduje się w Pstrągowej niedaleko Rzeszowa- Stolicy Podkarpacia. Miejsce to nazywane jest przez wiele osób "Małymi Bieszczadami". Bliskość przyrody, piękne krajobrazy i klimatycznie zaaranżowany ośrodek to wymarzone miejsce na romantyczne wesele w iście bajkowym stylu. W tym miejscu nie tylko Państwo Młodzi, ale także ich goście poczują się wyjątkowo i z pewnością spędzą wspaniałe i niezapomniane chwile.


Dom weselny strzyżów w Siedlisku Janczar może pomieścić nawet 270 osób. Urządzone w stylu rustykalnym wnętrze lokalu doskonale wpasowuje się w nastrojowy charakter wyjątkowego bajkowego wesela. Wystrój sali świetnie komponuje się też z przyrodą, która otacza ośrodek. Wyśmienite menu oraz fachowa i miła obsługa dopełnia całości. Siedlisko Janczar jest otwarte na wszelkie sugestie i propozycje swoich Klientów. Wszystko po to, aby spełnić indywidualne preferencje i potrzeby swoich gości. Takie podejście w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wesel Strzyżów pozwala zorganizować przyjęcie nietuzinkowe z wyczuciem dobrego smaku i dopracowane w najmniejszych nawet detalach.

 

Atrakcje podczas wesela w Siedlisku Janczar

Aby przyjęcie weselne było nie tylko udane, ale także zapamiętane na bardzo długo warto zorganizować je w miejscu, które jest w stanie zaproponować dodatkowe atrakcje na terenie swojego obiektu. Siedlisko Janczar doskonale spełnia to zadanie. W Siedlisku znajduje się stadnina koni. Jedną z atrakcji jaka czeka na Państwa Młodych jest przejazd stylową bryczką, którą ośrodek jeździecki udostępnia także do zdjęć w dniu przyjęcia weselnego. To niebywale romantyczna chwila - przejażdżka w otoczeniu pięknej przyrody i zieleni. Państwo Młodzi w prezencie otrzymują także komfortowy pokój małżeński ze śniadaniem w dniu po weselu. Niebywałą atrakcją dla najmłodszych uczestników przyjęcia weselnego będzie plac zabaw. Specjalnością ośrodka jest często wybierany przez gości "stół wiejski". W ramach niego serwowane są najlepszej klasy regionalne wędliny, kiełbasy, czy smalec tradycyjny. Można także zdecydować się dodatkowo na pieczone prosie z wybornym farszem oraz stół słodkości. Zatem jeśli szukasz sali na swoje wesele serdecznie zapraszamy do Siedliska Janczar.

Najnowsze wpisy

Obozy jeździeckie

Obozy jeździeckie

Oferta dla szkół

Oferta dla szkół

Zobacz również

Mikołajki w Rzeszowie - gdzie wybrać się z dzieckiem?

Mikołajki w Rzeszowie - gdzie wybrać się z dzieckiem?

Miejsce na Komunie i chrzciny w okolicach Rzeszowa

Miejsce na Komunie i chrzciny w okolicach Rzeszowa