1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Wakacje z dziećmi, zaplanuj niezapomniany pobyt rodzinny w Siedlisku Janczar w Pstrągowej
Wakacje z dziećmi, zaplanuj niezapomniany pobyt rodzinny w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Wakacje z dziećmi, zaplanuj niezapomniany pobyt rodzinny w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Sezon wakacyjny trwa w najlepsze i mnóstwo rodziców zastanawia się, gdzie zabrać swoje pociechy na weekend czy też na dłuższy pobyt. Wcale nie muszą Państwo przemierzać wielu kilometrów, aby móc cieszyć się pięknym krajobrazem, wolnym od codziennych trosk zaciszem oraz licznymi atrakcjami dla całej rodziny. Siedlisko Janczar w Pstrągowej znajduje się zaledwie około 20 kilometrów od Rzeszowa, a oferuje wszystkie zalety eko-wypoczynku - wedle uznania - w aktywnej lub w biernej formie. Korzystając z naszej oferty rodzinnych pobytów, otrzymają Państwo połączenie luksusu z urokami odpoczynku na łonie przyrody. Co możemy zaoferować rodzinom z dziećmi? Czym wyróżnia się spędzony w naszym ośrodku letni relaks?

Wakacje z dziećmi na świeżym powietrzu

Współczesne tempo życia, codzienne zmartwienia i natłok obowiązków powodują, że nietrudno zapomnieć o poświęcaniu czasu najbliższym. Rodzinne wakacje to dobry moment, aby spędzić przyjemne i leniwe, ale też aktywne chwile z dziećmi. Siedlisko Janczar w Pstrągowej stwarza ku temu doskonałe możliwości, proponując swoim gościom ofertę pobytów rodzinnych, podczas których można zapomnieć o codziennych troskach i cieszyć się eko-wypoczynkiem na obszarze tak zwanych "Małych Bieszczad". W ramach omawianego pakietu rodzice i ich pociechy mogą liczyć na noclegi w dobrze wyposażonym pokoju z łazienką oraz pełne wyżywienie. Decydując się na przyjazd do nas nie muszą się Państwo o nic martwić, ponieważ zapewniamy wszystko, co niezbędne podczas wakacji z dziećmi.

Wspaniałe atrakcje dla całej rodziny

Trudno wyobrazić sobie wakacje z dziećmi bez atrakcji, które uczynią spędzony wspólnie czas niezapomnianym. Już samo w sobie otoczenie pięknych lasów i łąk mieszczących się w okolicach Siedliska Janczar w Pstrągowej stanowi wspaniałą atrakcję, która umożliwia oddychanie świeżym powietrzem i odpoczynek od zgiełku miasta oraz tempa w nim życia. Odwiedzający nas goście chętnie wybierają się na spacery lub w inny sposób samodzielnie organizują sobie czas na łonie natury. Nasz ośrodek oferuje również liczne atrakcje na miejscu, z których można bez limitu korzystać podczas pobytu rodzinnego. Naszym gościom udostępniamy urokliwy ogród, plac zabaw, siłownię zewnętrzną oraz basen. Goście Siedliska Janczar mogą także organizować integracyjne rozgrywki obejmujące grę w szachy, piłkarzyki oraz bilard. W cenie pakietu rodzinnego znajdują się też szczególnie uwielbiane przez wszystkie dzieciaki atrakcje, które dostarczą im niezapomnianych wrażeń i masę pozytywnych emocji. W ramach pobytu u nas oprowadzamy dzieci na koniu w naszym Ośrodku Jeździeckim oraz organizujemy pełen śmiechu i radości przejazd bryczką. Jeśli interesują Państwa inne atrakcje dostępne w naszej ofercie, zachęcamy do kontaktu z nami - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i opowiemy o interesujących Państwa szczegółach wybranego pakietu.

Nowość dla najmłodszych w Siedlisku Janczar

Siedlisko Janczar w Pstrągowej wyposażyliśmy w zupełną nowość, która przypadnie do gustu wszystkim maluchom. Specjalnie z myślą o nich stworzyliśmy Krainę Zabaw składającą się przede wszystkim z konstrukcji zabawowej wyposażonej w trampoliny, elementy przeszkód oraz basen z kulkami. Dzieci odwiedzające naszą Karinę Zabaw mogą cieszyć się również innymi atrakcjami, które dostarczają ogromne możliwości rozmaitych gier i zabaw. Bąbelkowy kącik maluszka, magiczny dywan, kącik interaktywny oraz domki tematyczne to tylko część oferty nowości w Siedlisku Janczar. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Siedlisko Janczar w Pstrągowej zapewnia mnóstwo atrakcji dla całych rodzin, które pozwolą im przeżyć niezapomniane momenty i odpocząć od codzienności. Forma wakacji w naszym ośrodku zależy tylko od Państwa - czy będzie to pobyt bogaty w nowe doświadczenia i aktywności fizyczne, czy też leniwy wypoczynek na łonie natury. Liczni nasi goście stawiają także na połączenie obu rodzajów atrakcji, aby dostosować się do oczekiwań i preferencji wszystkich członków rodziny.

Zapraszamy całe rodziny do spędzenia niezapomnianych chwil w naszym ośrodku!

Najnowsze wpisy

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Zobacz również

Imprezy okolicznościowe w Siedlisku Janczar

Imprezy okolicznościowe w Siedlisku Janczar

Wybierz idealny lokal na swoje wesele z Siedliskiem Janczar

Wybierz idealny lokal na swoje wesele z Siedliskiem Janczar