Strona główna > Blog >

Niepowtarzalny klimat wesela w stylu rustykalnym

Niepowtarzalny klimat wesela w stylu rustykalnym

Niepowtarzalny klimat wesela w stylu rustykalnym

Na samym początku należy zadać sobie pytanie - rustykalne wesele, czyli jakie? Coraz częściej usłyszeć można, o stylu rustykalnym, modzie w ogóle na wesela organizowane w takim charakterze, a co więcej, że są wręcz niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Czym zasłużyły sobie na takie miano i uznanie?

 

Jedyne w swoim rodzaju

Przede wszystkim są coraz częściej organizowane, odbiegają zdecydowanie od charakteru weselnego glamour i tradycyjnego przyjęcia weselnego. Są po prostu jedyne w swoim rodzaju i w obecnych czasach bardzo modne, gdyż coraz bardziej popularne staje się obcowanie z naturą i utożsamianie się z naturalnością w wielu aspektach życia. Ten wyjątkowy z pewnością dzień, jedyny i niepowtarzalny dzień zaślubin dla wszystkich par. Każdy wstępując w związek małżeński chce, by ten dzień był wspominany do końca ich dni z uśmiechem na ustach. Nie umniejszając randze wydarzenia, każda Para Młoda pragnie, by ich wesele było tym najlepszym, niepowtarzalnym i jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem, na którym nie tylko oni, ale i większość zaproszonych gości, będzie bawiła się bardzo dobrze. Jedną z pierwszych decyzji, które zostaną podjęte to charakter wesela, czyli jakie by chciało się zorganizować? Istotny jest styl i zachowanie spójności z pozostałymi elementami i aspektami weselnymi, które należy dopilnować, aby do siebie pasowały. Większość mówi o motywie przewodnim, który będzie dominował na weselu, po to by niepowtarzalność klimatu weselnego była przekazana w 100%. W obecnych czasach jest tyle możliwości organizacji wesel, że ogranicza Parę Młodą tylko i wyłącznie wyobraźnia. Natomiast opowiedzmy jak to jest z tym stylem rustykalnym?

 

Niepowtarzalny klimat Siedliska Janczar

Pierwsze skojarzenia to natura, wiejskie klimaty, drewno, polne kwiaty i wszystko co kojarzy się z sielskością. Dominują na tego typu weselach kolory matki natury, czyli ziemiste odcienie brązu, beżu i dużo zieleni. Rustykalnie znaczy wiejsko, dlatego też do niepowtarzalnego klimatu wesela w stylu rustykalnym dodaje się elementy koronki, czy też akcenty ludowe. Im więcej detali o tematyce wsi i kultury ludowej tym lepiej. Dlatego też wesela w takim stylu najczęściej organizuje się w stodołach, winnicach, albo w niesamowitym i niepowtarzalnym miejscu, jakim jest Siedlisko Janczar w Pstrągowej, tam klimat jest obłędny i charyzmatyczny. Chata weselna to najlepsze miejsce do zorganizowania wesela w stylu rustykalnym, gdzie impreza będzie nie tylko tematyczna, ale i zorganizowana na najwyższym poziomie. Dzięki, temu jedną z ważniejszych spraw dotyczących organizacji wesela Strzyżów Państwo Młodzi będą mieć już załatwioną. Dodatki i dobrane detale sprawią, że przyjęcie będzie spersonalizowane, a wesele, w takim miejscu będzie zgodne z założonymi oczekiwaniami z strony Pary Młodej. Przystrojenie wybranymi kwiatami, roślinność, natura tworzą w tym Siedlisku taką atmosferę, która utrzymuje się od samego początku, aż do zakończenia wesela. Bardzo modne przy zachowaniu tego stylu są wianki na głowach Panny Młodej i druhen, a Panowie odziani są w szelki. Do tego sesja ślubna w plenerze i można uzyskać perfekcyjny charakter wesela rustykalnego.

 

Z miłości do natury

Taka impreza idealnie sprawdzi się u osób, które są miłośnikami natury, jej barw, a nawet niektórzy kochają życie w zgodzie z naturą i są dalecy od stylu glamour. Weselnicy dzięki takiej zabawie, będą wspominać ją przez długie lata, gdyż styl rustykalny pozwala, na bardzo kreatywną inwencję twórczą. Tym lepsze wesele im więcej w nim indywidualności i zorganizowanych pomysłów z strony Państwa Młodych. Zdecydowanie jest to odskocznia od codziennego życia w mieście i pracy w korporacji. Na weselu w stylu rustykalnym najpiękniejsze i niepowtarzalne jest to, że wiele można zorganizować i wymyślić przez Parę Młodą. Stworzyć magiczny klimat dzięki któremu odniesie się wrażenie, że jak by czas się zatrzymał, a co najważniejsze, by trwał on bez końca, pomimo tego, że każda zabawa weselna musi się kiedyś zakończyć.

Najnowsze wpisy

Zielona Szkoła, czyli ahoj przygodo!

Zielona Szkoła, czyli ahoj przygodo!

Atrakcje na miły początek roku szkolnego!

Atrakcje na miły początek roku szkolnego!

Zobacz również

Wesele w stylu rustykalnym lub w stylu boho, na co zwrócić uwagę?

Wesele w stylu rustykalnym lub w stylu boho, na co zwrócić uwagę?

Zimowe atrakcje na Podkarpaciu

Zimowe atrakcje na Podkarpaciu