1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Niepowtarzalny klimat wesela w stylu rustykalnym
Niepowtarzalny klimat wesela w stylu rustykalnym

Niepowtarzalny klimat wesela w stylu rustykalnym

Na samym początku należy zadać sobie pytanie - rustykalne wesele, czyli jakie? Coraz częściej usłyszeć można, o stylu rustykalnym, modzie w ogóle na wesela organizowane w takim charakterze, a co więcej, że są wręcz niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Czym zasłużyły sobie na takie miano i uznanie?

 

Jedyne w swoim rodzaju

Przede wszystkim są coraz częściej organizowane, odbiegają zdecydowanie od charakteru weselnego glamour i tradycyjnego przyjęcia weselnego. Są po prostu jedyne w swoim rodzaju i w obecnych czasach bardzo modne, gdyż coraz bardziej popularne staje się obcowanie z naturą i utożsamianie się z naturalnością w wielu aspektach życia. Ten wyjątkowy z pewnością dzień, jedyny i niepowtarzalny dzień zaślubin dla wszystkich par. Każdy wstępując w związek małżeński chce, by ten dzień był wspominany do końca ich dni z uśmiechem na ustach. Nie umniejszając randze wydarzenia, każda Para Młoda pragnie, by ich wesele było tym najlepszym, niepowtarzalnym i jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem, na którym nie tylko oni, ale i większość zaproszonych gości, będzie bawiła się bardzo dobrze. Jedną z pierwszych decyzji, które zostaną podjęte to charakter wesela, czyli jakie by chciało się zorganizować? Istotny jest styl i zachowanie spójności z pozostałymi elementami i aspektami weselnymi, które należy dopilnować, aby do siebie pasowały. Większość mówi o motywie przewodnim, który będzie dominował na weselu, po to by niepowtarzalność klimatu weselnego była przekazana w 100%. W obecnych czasach jest tyle możliwości organizacji wesel, że ogranicza Parę Młodą tylko i wyłącznie wyobraźnia. Natomiast opowiedzmy jak to jest z tym stylem rustykalnym?

 

Niepowtarzalny klimat Siedliska Janczar

Pierwsze skojarzenia to natura, wiejskie klimaty, drewno, polne kwiaty i wszystko co kojarzy się z sielskością. Dominują na tego typu weselach kolory matki natury, czyli ziemiste odcienie brązu, beżu i dużo zieleni. Rustykalnie znaczy wiejsko, dlatego też do niepowtarzalnego klimatu wesela w stylu rustykalnym dodaje się elementy koronki, czy też akcenty ludowe. Im więcej detali o tematyce wsi i kultury ludowej tym lepiej. Dlatego też wesela w takim stylu najczęściej organizuje się w stodołach, winnicach, albo w niesamowitym i niepowtarzalnym miejscu, jakim jest Siedlisko Janczar w Pstrągowej, tam klimat jest obłędny i charyzmatyczny. Chata weselna to najlepsze miejsce do zorganizowania wesela w stylu rustykalnym, gdzie impreza będzie nie tylko tematyczna, ale i zorganizowana na najwyższym poziomie. Dzięki, temu jedną z ważniejszych spraw dotyczących organizacji wesela Strzyżów Państwo Młodzi będą mieć już załatwioną. Dodatki i dobrane detale sprawią, że przyjęcie będzie spersonalizowane, a wesele, w takim miejscu będzie zgodne z założonymi oczekiwaniami z strony Pary Młodej. Przystrojenie wybranymi kwiatami, roślinność, natura tworzą w tym Siedlisku taką atmosferę, która utrzymuje się od samego początku, aż do zakończenia wesela. Bardzo modne przy zachowaniu tego stylu są wianki na głowach Panny Młodej i druhen, a Panowie odziani są w szelki. Do tego sesja ślubna w plenerze i można uzyskać perfekcyjny charakter wesela rustykalnego.

 

Z miłości do natury

Taka impreza idealnie sprawdzi się u osób, które są miłośnikami natury, jej barw, a nawet niektórzy kochają życie w zgodzie z naturą i są dalecy od stylu glamour. Weselnicy dzięki takiej zabawie, będą wspominać ją przez długie lata, gdyż styl rustykalny pozwala, na bardzo kreatywną inwencję twórczą. Tym lepsze wesele im więcej w nim indywidualności i zorganizowanych pomysłów z strony Państwa Młodych. Zdecydowanie jest to odskocznia od codziennego życia w mieście i pracy w korporacji. Na weselu w stylu rustykalnym najpiękniejsze i niepowtarzalne jest to, że wiele można zorganizować i wymyślić przez Parę Młodą. Stworzyć magiczny klimat dzięki któremu odniesie się wrażenie, że jak by czas się zatrzymał, a co najważniejsze, by trwał on bez końca, pomimo tego, że każda zabawa weselna musi się kiedyś zakończyć.

Najnowsze wpisy

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Wesele z poprawinami w Karczmie w Siedlisku Janczar

Wesele z poprawinami w Karczmie w Siedlisku Janczar

Zobacz również

Wesele jesienią, gdzie jak nie w Siedlisku Janczar?!

Wesele jesienią, gdzie jak nie w Siedlisku Janczar?!

Rustykalne wesele

Rustykalne wesele