1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Klimatyczne wesele w Siedlisku Janczar
Klimatyczne wesele w Siedlisku Janczar

Klimatyczne wesele w Siedlisku Janczar

Każdej parze młodej marzy się wyjątkowy ślub, który na zawsze pozostanie zarówno w waszych wspomnieniach, jak również zaproszonych gości. Ze względu na panującą pandemię koronawirusa coraz większą popularnością cieszą się wesela kameralne, czyli takie, które odbywają się wyłącznie w najbliższym gronie rodziny i przyjaciół. W Siedlisku Janczar spełniane są skryte marzenia Młodych Par dotyczących niezapomnianego przyjęcia weselnego, nawet w tym trudnym czasie pandemii. Ośrodek wypoczynkowy Siedlisko Janczar w Pstrągowej wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom Par Młodych i oferuje organizację kameralnych przyjęć weselnych od 30 do 70 osób, dzięki czemu będzie można bawić się i celebrować pomimo niesprzyjających okoliczności epidemiologicznych. Siedlisko Janczar zachęca sielską atmosferą i malowniczym otoczeniem oraz pięknym wystrojem sal weselnych - karczmy i chaty weselnej. Dzień ślubu i wesela to jeden z najważniejszych momentów w życiu, który na zawsze zapadnie w pamięć, dlatego każdy, kto zdecyduje się na organizację przyjęcia w Siedlisku Janczar, spędzi czas wyjątkowo, zgodnie z własnymi preferencjami. Jak wygląda organizacja wesela w Siedlisku Janczar?

 

Zorganizuj wesele swoich marzeń

Decydując się na organizację klimatycznego wesela (organizacja wesela Strzyżów) w Siedlisku Janczar, masz gwarancję, że pracownicy dołożą wszystkich starań, aby spełnić wszystkie Twoje wyobrażenia odnośnie tego wyjątkowego dnia - nie ważne czy chcesz, aby Twoje wesele było bardziej eleganckie i tradycyjne, czy jednak miało luźniejszy charakter. W Siedlisku Janczar do wyboru są dwa lokale - karczma Podkarpacie, w której zmieści się nawet do 300 osób, dzięki czemu można tutaj swobodnie urządzić wesela kameralne i bardziej wystawne, jak również chata weselna, która charakteryzuje się zaokrąglonym układem sali mieszczącej do 180 osób. Bliskość natury i drewniane wykończenie sal weselnych sprawiają, że są to idealne miejsca na organizację wesela w stylu boho lub stylu rustykalnym. Aranżacja wnętrza pozwala zorganizować wesela w rytmie "slow wedding", co oznacza, że Para Młoda zapomina o stresie i zabieganiu związanym z organizacją przyjęcia, a może cieszyć się miłym czasem spędzonym z najbliższym towarzystwie.

 

Co znajduje się w ofercie wesela do 70 osób? 

Wybierając ofertę Siedliska Janczar na organizację klimatycznego wesela w prezencie Para Młoda, dostaje pokój małżeński ze śniadaniem w dniu wesela oraz zachwycający plener, który idealnie nadaje się do sesji zdjęciowych - dostępny jest zielony ogród, staw, a także można wykonywać fotografie przy alpakach i koniach znajdujących się w stadninie. W ramach kompleksowej oferty Siedlisko Janczar zapewnia powitanie staropolskim obyczajem i toast lampką wina musującego. Do wyboru jest wiele dań, również wegetariańskich, które będą całkowicie dostosowane do preferencji klientów. Profesjonalna obsługa podczas wesela sprawi, że wszystkie dania będą roznoszone sprawnie, a na stołach będzie panował porządek. Niepowtarzalną aranżację podkreśli porcelanowa zastawa oraz dekoracja lokalu żywymi kwiatami. Dodatkowo Siedlisko Janczar dysponuje 80 miejscami noclegowymi, które dla gości weselnych dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Najnowsze wpisy

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Zobacz również

Atrakcje dla zakochanych w okolicach Rzeszowa

Atrakcje dla zakochanych w okolicach Rzeszowa

Dom weselny

Dom weselny