Strona główna > Blog >

Klimatyczne wesele w Siedlisku Janczar

Klimatyczne wesele w Siedlisku Janczar

Klimatyczne wesele w Siedlisku Janczar

Każdej parze młodej marzy się wyjątkowy ślub, który na zawsze pozostanie zarówno w waszych wspomnieniach, jak również zaproszonych gości. Ze względu na panującą pandemię koronawirusa coraz większą popularnością cieszą się wesela kameralne, czyli takie, które odbywają się wyłącznie w najbliższym gronie rodziny i przyjaciół. W Siedlisku Janczar spełniane są skryte marzenia Młodych Par dotyczących niezapomnianego przyjęcia weselnego, nawet w tym trudnym czasie pandemii. Ośrodek wypoczynkowy Siedlisko Janczar w Pstrągowej wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom Par Młodych i oferuje organizację kameralnych przyjęć weselnych od 30 do 70 osób, dzięki czemu będzie można bawić się i celebrować pomimo niesprzyjających okoliczności epidemiologicznych. Siedlisko Janczar zachęca sielską atmosferą i malowniczym otoczeniem oraz pięknym wystrojem sal weselnych - karczmy i chaty weselnej. Dzień ślubu i wesela to jeden z najważniejszych momentów w życiu, który na zawsze zapadnie w pamięć, dlatego każdy, kto zdecyduje się na organizację przyjęcia w Siedlisku Janczar, spędzi czas wyjątkowo, zgodnie z własnymi preferencjami. Jak wygląda organizacja wesela w Siedlisku Janczar?

 

Zorganizuj wesele swoich marzeń

Decydując się na organizację klimatycznego wesela (organizacja wesela Strzyżów) w Siedlisku Janczar, masz gwarancję, że pracownicy dołożą wszystkich starań, aby spełnić wszystkie Twoje wyobrażenia odnośnie tego wyjątkowego dnia - nie ważne czy chcesz, aby Twoje wesele było bardziej eleganckie i tradycyjne, czy jednak miało luźniejszy charakter. W Siedlisku Janczar do wyboru są dwa lokale - karczma Podkarpacie, w której zmieści się nawet do 300 osób, dzięki czemu można tutaj swobodnie urządzić wesela kameralne i bardziej wystawne, jak również chata weselna, która charakteryzuje się zaokrąglonym układem sali mieszczącej do 180 osób. Bliskość natury i drewniane wykończenie sal weselnych sprawiają, że są to idealne miejsca na organizację wesela w stylu boho lub stylu rustykalnym. Aranżacja wnętrza pozwala zorganizować wesela w rytmie "slow wedding", co oznacza, że Para Młoda zapomina o stresie i zabieganiu związanym z organizacją przyjęcia, a może cieszyć się miłym czasem spędzonym z najbliższym towarzystwie.

 

Co znajduje się w ofercie wesela do 70 osób? 

Wybierając ofertę Siedliska Janczar na organizację klimatycznego wesela w prezencie Para Młoda, dostaje pokój małżeński ze śniadaniem w dniu wesela oraz zachwycający plener, który idealnie nadaje się do sesji zdjęciowych - dostępny jest zielony ogród, staw, a także można wykonywać fotografie przy alpakach i koniach znajdujących się w stadninie. W ramach kompleksowej oferty Siedlisko Janczar zapewnia powitanie staropolskim obyczajem i toast lampką wina musującego. Do wyboru jest wiele dań, również wegetariańskich, które będą całkowicie dostosowane do preferencji klientów. Profesjonalna obsługa podczas wesela sprawi, że wszystkie dania będą roznoszone sprawnie, a na stołach będzie panował porządek. Niepowtarzalną aranżację podkreśli porcelanowa zastawa oraz dekoracja lokalu żywymi kwiatami. Dodatkowo Siedlisko Janczar dysponuje 80 miejscami noclegowymi, które dla gości weselnych dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Najnowsze wpisy

Zielona Szkoła, czyli ahoj przygodo!

Zielona Szkoła, czyli ahoj przygodo!

Atrakcje na miły początek roku szkolnego!

Atrakcje na miły początek roku szkolnego!

Zobacz również

Jak wybrać szkółkę jeździecką?

Jak wybrać szkółkę jeździecką?

Jak dobrać dekoracje, organizując wesele w stylu rustykalnym?

Jak dobrać dekoracje, organizując wesele w stylu rustykalnym?