1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Szukasz miejsca na Wigilię firmową? Zapraszamy do Siedliska Janczar
Szukasz miejsca na Wigilię firmową? Zapraszamy do Siedliska Janczar

Szukasz miejsca na Wigilię firmową? Zapraszamy do Siedliska Janczar

Siedlisko Janczar jest miejscem, które oferuje kompleksową organizację imprez oraz spotkań firmowych — w tym firmowych Wigilii. Do dyspozycji gości w Siedlisku Janczar są nie tylko komfortowe pokoje w hotelu Strzyżów, ale również odpowiednio wyposażona sale, na których będzie można miło spędzić czas w towarzystwie znajomych i współpracowników. Wigilia firmowa jest idealną opcją na wspólne spędzenie czasu, które ułatwi pracownikom wypracowanie w firmie odpowiednie klimatu i sprzyja budowaniu pozytywnych relacji pomiędzy współpracownikami, co w późniejszym czasie przełoży się na zaangażowanie personelu w działalność całej firmy.

 

Niezapomniana Wigilia firmowa

Siedlisko Janczar zapewnia kompletną organizację imprez firmowych, spotkań integracyjnych oraz Wigilii firmowych. Każdy etap imprezy jest szczegółowo omawiany z osobą zamawiającą imprezę, tak aby sprostać wszystkim oczekiwaniom. W organizacji uwzględnione są wszelkie potrzeby i indywidualne wymagania klientów. Siedlisko Janczar nie tylko oferuje magiczny klimat Wigilii firmowej, ale również łatwy dojazd z Rzeszowa czy Strzyżowa, dzięki czemu nikt nie będzie miał problemu z dotarciem na imprezę. Wigilia firmowa w Siedlisku Janczar to gwarancja miło spędzonego czasu w towarzystwie współpracowników z klimatyczną muzyką w przepięknie zaaranżowanych salach i smacznym jedzeniem. Siedlisko Janczar dokłada wszelkich starań, aby świadczona usługa w postaci Wigilii firmowej była świadczona na najwyższym możliwym poziomie.

 

Catering Wigilijny Siedliska Janczar

Planujesz zorganizować wigilię firmową w biurze, a może po prostu chcesz w tym roku spędzić święta Bożego Narodzenia spokojnie i bez szału przygotowywań? W każdy z wymienionych przypadków catering wigilijny Siedliska Janczar wydaje się idealną opcją! Dzięki cateringowe możesz skupić się na spędzeniu tego przedświątecznego czasu wraz z rodziną, zamiast spędzać każdą swoją wolną chwilę w kuchni. Siedlisko Janczar wszystkie zamówienia przyjmuje telefonicznie lub mailowo — wybierać można spośród tradycyjnych dań głównych, np. barszcz czerwony z uszkami, barszcz biały z grzybami, kapusta z grochem, pierogi ruskie i z kapustą oraz wiele innych. Siedlisko Janczar przyjmuje również zamówienia na chleby, a także domowe wędliny i kiełbasy czy nawet makowiec lub piernik świąteczny. Z pewnością nikt nie zawiedzie się na przepysznym jedzeniu serwowanym w ramach cateringu wigilijnego Siedlisko Janczar.

Najnowsze wpisy

Odkryj uroki grillowania w Siedlisku Janczar Pstrągowa!

Odkryj uroki grillowania w Siedlisku Janczar Pstrągowa!

Atrakcje dla zakochanych w Siedlisku Janczar

Atrakcje dla zakochanych w Siedlisku Janczar

Zobacz również

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Wakacje z nauką jazdy konnej

Wakacje z nauką jazdy konnej