Strona główna > Blog >

Czym się kierować przy wyborze lokalu weselnego?

Czym się kierować przy wyborze lokalu weselnego?

Czym się kierować przy wyborze lokalu weselnego?

Wybór lokalu, w którym urządzimy przyjęcie, nie jest prostą decyzją, dlatego należy zastanowić się nad kilkoma sprawami. Oczywiście najważniejszym czynnikiem podczas podejmowaniu decyzji o wyborze sali będzie jej wygląd. Stylistyka powinna nawiązywać do wybranego przez narzeczonych dekoru, w którym będą wybierać zaproszenia, stroje, a także dodatki służące do nadania przestrzeni aspektu wysokiej estetyki. Wygląd sali, w której będzie urządzane przyjęcie weselne powinien iść w parze z dobrą obsługą, smacznym jedzeniem, a także sprawną logistyką, która pozwoli na szybkie i bezstresowe rozwiązanie napotkanych podczas imprezy problemów.

W otoczeniu natury

Niezwykle ważną kwestią podczas wyboru sali weselnej jest jej lokalizacja oraz bezpośrednie otoczenie, w którym znajduje się budynek. Warto zadbać o to, aby lokal był oddalony od głównej drogi i znajdował się w niedalekiej odległości od kościoła czy urzędu ze względu na komfortowy dojazd gości. Z pewnością ogromnym plusem domu weselnego strzyżów będzie ogród, w którym goście będą mogli odpocząć od głośnej muzyki i siedzenia przy stole — to także idealne miejsce na zrobienie sesji fotograficznej dla Państwa Młodych wraz z zaproszonymi gośćmi. Jednym z lokali na terenie województwa podkarpackiego, który zachwyca otoczeniem lasów oraz przepięknych ogrodów jest Siedlisko Janczar na Pstrągowej, gdzie dostępne są dwie sale do wyboru: karczma oraz chata weselna. Siedlisko Janczar kusi malowniczym wręcz otoczeniem „Małych Bieszczad” oraz sielską atmosferą, która idealnie wpisze się w klimaty weselne. Karczma weselna zachwyca rustykalnym wyglądem, który zachęca do całonocnej zabawy. Przestronne wnętrza wspomnianych sal pozwolą na organizację dużych, jak i kameralnych przyjęć.

Wesele marzeń w Siedlisku Janczar

Dzień ślubu oraz wesela jest jednym z najważniejszych momentów w życiu Młodej Pary — zapadnie do końca życia w pamięci, dlatego warto wybrać salę weselną, który spełni wszystkie oczekiwania. Organizacja wesela w Siedlisku Janczar pozwoli na przyjemne spędzenie czasu. Karczma oraz chata weselna to przepiękne przestrzenie, w których można stworzyć przyjęcie w luźnej atmosferze, jednocześnie nawiązując do stylistyki eleganckiej oraz tradycyjnej. Okolica Siedliska Janczar oferuje wyjątkowe miejsce do sesji plenerowych, a wnętrza oferowanych lokalów wykończone w stylistyce rustykalnej pozwolą na stworzenie niezapomnianych wspomnień. Wyjątkowa atmosfera związana z bliskością natury pozwoli na zorganizowanie wesela boho, które oprócz ponadczasowego wyglądu zachwyci profesjonalną obsługą i przepysznym regionalnym jedzeniem — nie tylko dedykowanym dla mięsożerców, ale również wegetarian i wegan.

Najnowsze wpisy

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Hipoterapia w Siedlisku Janczar

Hipoterapia w Siedlisku Janczar

Zobacz również

Nowa atrakcja w Siedlisku Janczar!

Nowa atrakcja w Siedlisku Janczar!

Sezon na grilla, jak i gdzie grillować?

Sezon na grilla, jak i gdzie grillować?