Strona główna > Blog >

Sezon ślubny 2021 czas zacząć!

Sezon ślubny 2021 czas zacząć!

Sezon ślubny 2021 czas zacząć!

Sezon ślubny 2021 będzie dla nas wszystkich niespodzianką, ponieważ obecna sytuacja z koronawirusem COVID-19 niewątpliwie wpłynęła nie tylko na trendy ślubne, ale również na formę i sposób organizacji przyjęcia weselnego. Dużą popularnością cieszyć się będą wesela organizowane w plenerze na świeżym powietrzu w otoczeniu zachwycającego natury, która będzie doskonałym tłem do przepięknych sesji zdjęciowych Państwa Młodych. Charakter oraz klimat całej uroczystości z pewnością zyska na niepowtarzalnej atmosferze, dzięki zdecydowaniu się na wesele plenerowe, które najlepiej zorganizować w sezonie letnim. Kolejnym trendem sezonu ślubnego 2021 będą mniejsze uroczystości weselne, które najchętniej będą organizowane w niewielkim gronie bliskiej rodziny i znajomych - coraz częściej będzie się odchodzić od hucznych i pokaźnych wesel. Wesele w 2021 roku oznacza również zwrócenie uwagi na styl rustykalny, który jest modny w branży weselnej już od kilku lat, jednakże z roku na rok coraz chętniej jest wykorzystywany przez Państwa Młodych. Warto pamiętać, że wesele w stylu rustykalnym to nie tylko przepięknie udekorowana sala, ale przede wszystkim motyw przewodni, który będzie pojawiał się na każdym kroku naszego wesela.

Ślubna sesja w klimacie rustykalnym

Ślub i wesele to niezapomniane wydarzenia w życiu każdego człowieka, które każdy z nas chce zapamiętać jak najlepiej. Jedną z najtrwalszych pamiątek po tym dniu są zdjęcia - zarówno te w formie elektronicznej, jak i zdjęcia wywołane i wsadzone do albumu ślubnego. Jeżeli cały klimat weselny będzie nawiązywał do stylu rustykalnego, warto zdecydować się również na sesję rustykalną na łonie natury. Przepiękna przyroda daje nam możliwość stworzenia przepięknych fotografii z motywem roślinnym, jak i z zabawą światła, dzięki czemu zyskamy niewątpliwie ponadczasową pamiątkę na lata. Jeżeli nie chcesz organizować osobnej sesji zdjęciowej, tylko zrobić ją w dniu ślubu w Siedlisku Janczar zyskujesz dostęp do malowniczego otoczenia sali weselnej - dom weselny Strzyżów, a więc oświetlonego ogrodu wokół lokalu z alejkami i ławkami. Wybierając ofertę weselną Siedliska Janczar, Państwo Młodzi zyskują niepowtarzalny plener do sesji zdjęciowej, w którego skład wchodzą między innymi: zielony ogród oraz konie ze stadniny Siedliska Janczar.

Kompleksowa oferta ślubna Siedliska Janczar

Siedlisko Janczar na Pstrągowej to ośrodek wypoczynkowy, który dla Państwa Młodych oferuje dwa lokale, w których można urządzić przyjęcie weselne: karczmę, w której zmieści się do 300 osób (karczma Podkarpacie) oraz chatę weselną, w której może odbyć się impreza na 180 osób. Klimatyzowane sale kuszą sielską atmosferą i malowniczym otoczeniem, które idealnie nadaje się na sesję ślubną. Każda sala pozwoli zorganizować Młodej Parze wesele marzeń w stylu romantycznym, boho lub rustykalnym. Siedlisko Janczar zapewnia nie tylko salę, ale również pełną obsługę gastronomiczną i kelnerską, a nawet pomoc techniczną przy organizacji wesela. W ramach oferty Siedliska Janczar Państwo Młodzi zostają powitani staropolskim obyczajem, a dla wszystkich gości przygotowywana jest lampka wina musującego. Państwo Młodzi mają możliwość wybrania bogatego menu, które jest dobierane do indywidualnych preferencji oraz gustów - po podpisaniu umowy możliwa jest bezpłatna degustacja dań mięsnych. Siedlisko Janczar nie pobiera opłat za własny alkohol. Sala weselna będzie ozdobiona porcelanową zastawą oraz żywymi kwiatami, które dopełnią estetykę całego wesela. Wybierając ofertę Siedliska Janczar, w prezencie Państwo Młodzi otrzymują pokój małżeński ze śniadaniem w dniu wesela w hotel Strzyżów.

Najnowsze wpisy

Aktywny wypoczynek w Siedlisku Janczar

Aktywny wypoczynek w Siedlisku Janczar

OŚRODEK JEŹDZIECKI w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

OŚRODEK JEŹDZIECKI w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Zobacz również

Atrakcje dla zakochanych w okolicach Rzeszowa

Atrakcje dla zakochanych w okolicach Rzeszowa

Sala bankietowa w okolicach Rzeszowa

Sala bankietowa w okolicach Rzeszowa