1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. NOCLEGI w Siedlisku Janczar w Pstrągowej
NOCLEGI w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

NOCLEGI w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Siedlisko Janczar w Pstrągowej jest niesamowicie klimatycznym i wyjątkowym miejscem, w którym spędza się niezapomniane momenty, pozostające z nami na długo. Zlokalizowane jest nieopodal Strzyżowa, gdzie bez problemu można dotrzeć, po czym zatrzymać się w tym magicznym miejscu na krótszą, bądź dłuższą „chwilę”. Otoczenie Siedliska jest wręcz bezkonkurencyjne i niebywale urokliwe, tj. lasy, łąki, pola sprawiają, że będąc tam poczujesz jak by czas stanął w miejscu, aby chwila mogła trwać bez końca. Błogostan dzięki któremu można odnaleźć spokój i ciszę w sobie, którego niekiedy tak bardzo nam potrzeba.

 

Odpocznij i zregeneruj się

Siedlisko Janczar jest tego doświadczania idealnym przykładem, gdyż jest to perfekcyjne miejsce na dogodny wypoczynek weekendowy, bądź nieco dłuższe wakacje. W tym miejscu z pewnością nikt nie potrafi się nudzić, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, by zaspokoić własne potrzeby i spędzić wolny czas w taki sposób jak sobie wymarzyliśmy. Jest to bardzo dogodna lokalizacja, w celu spędzenia czasu z dala od hałasu zatłoczonego miasta na czas ferii, czy też krótszego, bądź dłuższego wyjazdu wypoczynkowego. Wakacje już minęły, ale jesień też przynosi ze sobą wiele korzyści, przekształca się przyroda, zmieniają się jej barwy, a przede wszystkim można wyczuć już chłodniejsze zarówno wieczory, jak i poranki, które mają w sobie ten nieporównywalny klimat i charakter. Porę roku łatwiej jest odczuć w otoczeniu przyrody i warto doświadczyć namiastkę tej sielskości. Siedlisko Janczar w Pstrągowej posiada pięknie urządzone wnętrza, stworzone z myślą o klientach, którzy potrzebują odpoczynku i regeneracji. Ponadto oferowany jest wysoki standard obsługi w trosce o komfortowe samopoczucie klientów. Niemniej jednak atrakcje proponowane w Siedlisku sprawiają, że jest to zapewnienie o tym, iż tutaj nie można się nudzić. Miejsce dedykowane osobą, które są zwolennikami komfortu jak i lokalizacji oferujących dodatkowe atrakcje, które są zdecydowanym udogodnieniem, z tego względu, że za jednym razem można mieć atrakcyjny pakiet wypoczynkowy.

 

Komfortowe noclegi

Proponowane noclegi są z różnymi udogodnieniami, które przeważnie stają się bardzo istotnymi kwestiami wypoczynkowymi, od których niekiedy zależy, czy w ogóle w dane miejsce się pojedzie. W Siedlisku mile widziane są rodziny z małymi dziećmi, sprzyjają temu dogodne warunki i możliwości użytkowania przez klientów, a oferowanych przez Siedlisko łóżeczek dziecięcych, krzesełek dla najmłodszych pociech z funkcją stolika, jak i dostępnych do umilania czasu zabawek. Siedlisko zalicza się do jednych z nowszych budynków w okolicy, gdyż powstało w nie tak odległym czasie. Przystosowane jest także dla osób z niepełnosprawnościami, gdyż dzięki udogodnieniom mogą efektywnie spędzić w Siedlisku czas, zwłaszcza z tego względu, że pokoje spełniają właściwe normy i standardy gwarantujące dogodny pobyt.

Wszyscy goście Siedliska Janczar w Pstrągowej mają zagwarantowane miejsce parkingowe. Mogą również w czasie letnim korzystać z basenów, Zielonego Ogrodu z altaną i miejscem grillowym. Nocując w tym miejscu można wykorzystywać czas na długie poranne i wieczorne spacery poznając w ten czas niesamowite krajobrazy powiatu strzyżowskiego, dzięki dostępnym w Siedlisku dla klientów mapom szlaków. Prezentują co warto w okolicy zobaczyć i jakie szlaki pokonać by doświadczyć jak najwięcej z spędzonego aktywnie czasu. Wtedy nie będziecie mieć już żadnych wątpliwości, gdzie się udać, aby poobcować z naturą. Zarówno jeżeli mowa tutaj o pieszych wycieczkach, ale i o rowerowych przejażdżkach.

Siedlisko Janczar w Pstrągowej jest niepowtarzalnym miejscem, w którym oferowanych jest 80 miejsc noclegowych. Klimatyzowane pokoje z łazienkami i dostępem do internetu, są dla niektórych osób istotnym udogodnieniem.

Zapraszamy i zachęcamy do kontaktu.

Najnowsze wpisy

Usługi dodatkowe, które wzbogacą Twoje wesele w Siedlisku Janczar

Usługi dodatkowe, które wzbogacą Twoje wesele w Siedlisku Janczar

Organizacja wesela w okolicach Rzeszowa – od czego zacząć?

Organizacja wesela w okolicach Rzeszowa – od czego zacząć?

Zobacz również

Eko wakacje na Podkarpaciu

Eko wakacje na Podkarpaciu

Rustykalne wesele na Podkarpaciu

Rustykalne wesele na Podkarpaciu