Strona główna > Blog >

Sezon grillowy w pełni, gdzie zorganizować grilla?

Sezon grillowy w pełni, gdzie zorganizować grilla?

Sezon grillowy w pełni, gdzie zorganizować grilla?

Kiedy dopisuje pogoda, jedną z najpopularniejszych form spotkań towarzyskich w gronie rodziny lub bliskich znajomych jest grillowanie. Impreza na świeżym powietrzu zestawiona jest z apetycznymi daniami, których przygotowanie nie jest czasochłonne — wymienione cechy sprawiają, że grillowanie jest taką formą aktywności, która wpisze się w gusta niemal każdego. Organizując grilla oprócz przygotowania smacznego jedzenia, nie wolno zapomnieć o przygotowaniu miejsca, w którym odbędzie się wspomniane wydarzenie. Należy przygotować zastawę, czyli talerzyki i kubki — mogą one być szklane, warto zrezygnować z produktów plastikowych, które można zastąpić materiałem biodegradowalnym pochodzącym z recyklingu. Ozdobienie stołu lampionami lub świeczkami z pewnością wprowadzi odpowiedni klimat sprzyjający grillowaniu. Co więcej, nie można zapomnieć o muzyce. Jeżeli mieszkasz w bloku i nie masz odpowiedniej przestrzeni do zorganizowania grilla dla większej liczby osób, koniecznie powinieneś odwiedzić Siedlisko Janczar na Pstrągowej!

Chata grillowa w naturalnym środowisku

W Siedlisku Janczar na Pstrągowej w okolicach Rzeszowa oraz Strzyżowa można zorganizować niezapomnianą ucztę w stylu staropolskim przy grillu. Całoroczna chata grillowa jest stylowo urządzona w drewnianej estetyce — wyposażona jest w zaplecze gastronomiczne oraz sanitarne, a także dostępne jest profesjonalne nagłośnienie, które umożliwi wypoczynek w rytmach ulubionej muzyki. Obiekt, jakim jest duża chata grillowa, może pomieścić prawie 300 osób, dlatego jest to perfekcyjne miejsce do organizacji imprez okolicznościowych, a nawet firmowych. W chacie grillowej nie tylko będzie można urządzić niezapomnianego grilla, ale również połączyć go wraz z imprezą taneczną tworząc biesiadę. Pobyt w chacie grillowej z pewnością umili regionalne jadło — grillowane kaczki, kiełbasy, żeberka, a nawet pieczone prosię oraz inne przysmaki, na które składniki zostały zakupione u regionalnych sprzedawców.

Regionalne jadło

W Siedlisku Janczar oprócz dużej chaty, dostępna do dyspozycji jest również mała chata. Wspomniane miejsce, które swoim wyglądem przypomina altanę, może pomieścić ok. 80 osób. Altana znajduje się w ogrodzie, dlatego jest ona otoczona zielonymi terenami, które pozwalają na całkowite odprężenie się oraz odpoczynek na łonie natury. Wnętrze małej chaty grillowej wyposażone jest w stoły oraz ławy wraz z miejscem na przygotowanie ogniska, grilla, a także specjalnym miejscem do pieczenia prosięcia. Wewnątrz chaty dostępne jest profesjonalne nagłośnienie, dzięki któremu grillowanie Rzeszów można umilić puszczaniem ulubionej muzyki. Grillowanie w Siedlisku Janczar to idealna okazja na spędzenie cennego czasu wraz z rodziną i przyjaciółmi. Co więcej, Siedlisko Janczar oferuje atrakcyjne możliwości noclegowe, dzięki którym po udanej imprezie nie trzeba będzie wracać do domu, tylko udać się do profesjonalnie wyposażonego pokoju hotelowego.

Najnowsze wpisy

Jak zorganizować przyjęcie komunijne?

Jak zorganizować przyjęcie komunijne?

Na co zwrócić uwagę, planując wesele w stylu rustykalnym?

Na co zwrócić uwagę, planując wesele w stylu rustykalnym?

Zobacz również

Jak urządzić wesele w stylu rustykalnym?

Jak urządzić wesele w stylu rustykalnym?

Klimatyczne wesele w Siedlisku Janczar

Klimatyczne wesele w Siedlisku Janczar