1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Sezon grillowy w pełni, gdzie zorganizować grilla?
Sezon grillowy w pełni, gdzie zorganizować grilla?

Sezon grillowy w pełni, gdzie zorganizować grilla?

Kiedy dopisuje pogoda, jedną z najpopularniejszych form spotkań towarzyskich w gronie rodziny lub bliskich znajomych jest grillowanie. Impreza na świeżym powietrzu zestawiona jest z apetycznymi daniami, których przygotowanie nie jest czasochłonne — wymienione cechy sprawiają, że grillowanie jest taką formą aktywności, która wpisze się w gusta niemal każdego. Organizując grilla oprócz przygotowania smacznego jedzenia, nie wolno zapomnieć o przygotowaniu miejsca, w którym odbędzie się wspomniane wydarzenie. Należy przygotować zastawę, czyli talerzyki i kubki — mogą one być szklane, warto zrezygnować z produktów plastikowych, które można zastąpić materiałem biodegradowalnym pochodzącym z recyklingu. Ozdobienie stołu lampionami lub świeczkami z pewnością wprowadzi odpowiedni klimat sprzyjający grillowaniu. Co więcej, nie można zapomnieć o muzyce. Jeżeli mieszkasz w bloku i nie masz odpowiedniej przestrzeni do zorganizowania grilla dla większej liczby osób, koniecznie powinieneś odwiedzić Siedlisko Janczar na Pstrągowej!

Chata grillowa w naturalnym środowisku

W Siedlisku Janczar na Pstrągowej w okolicach Rzeszowa oraz Strzyżowa można zorganizować niezapomnianą ucztę w stylu staropolskim przy grillu. Całoroczna chata grillowa jest stylowo urządzona w drewnianej estetyce — wyposażona jest w zaplecze gastronomiczne oraz sanitarne, a także dostępne jest profesjonalne nagłośnienie, które umożliwi wypoczynek w rytmach ulubionej muzyki. Obiekt, jakim jest duża chata grillowa, może pomieścić prawie 300 osób, dlatego jest to perfekcyjne miejsce do organizacji imprez okolicznościowych, a nawet firmowych. W chacie grillowej nie tylko będzie można urządzić niezapomnianego grilla, ale również połączyć go wraz z imprezą taneczną tworząc biesiadę. Pobyt w chacie grillowej z pewnością umili regionalne jadło — grillowane kaczki, kiełbasy, żeberka, a nawet pieczone prosię oraz inne przysmaki, na które składniki zostały zakupione u regionalnych sprzedawców.

Regionalne jadło

W Siedlisku Janczar oprócz dużej chaty, dostępna do dyspozycji jest również mała chata. Wspomniane miejsce, które swoim wyglądem przypomina altanę, może pomieścić ok. 80 osób. Altana znajduje się w ogrodzie, dlatego jest ona otoczona zielonymi terenami, które pozwalają na całkowite odprężenie się oraz odpoczynek na łonie natury. Wnętrze małej chaty grillowej wyposażone jest w stoły oraz ławy wraz z miejscem na przygotowanie ogniska, grilla, a także specjalnym miejscem do pieczenia prosięcia. Wewnątrz chaty dostępne jest profesjonalne nagłośnienie, dzięki któremu grillowanie Rzeszów można umilić puszczaniem ulubionej muzyki. Grillowanie w Siedlisku Janczar to idealna okazja na spędzenie cennego czasu wraz z rodziną i przyjaciółmi. Co więcej, Siedlisko Janczar oferuje atrakcyjne możliwości noclegowe, dzięki którym po udanej imprezie nie trzeba będzie wracać do domu, tylko udać się do profesjonalnie wyposażonego pokoju hotelowego.

Najnowsze wpisy

Siedlisko Janczar – Twoje wymarzone wesele rustykalne!

Siedlisko Janczar – Twoje wymarzone wesele rustykalne!

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Zobacz również

Jak jazda konna wpływa na zdrowie?

Jak jazda konna wpływa na zdrowie?

Wieczór kawalerski lub panieński na Podkarpaciu

Wieczór kawalerski lub panieński na Podkarpaciu