Strona główna > Blog >

Praca z dala od zgiełku miasta

Praca z dala od zgiełku miasta

Praca z dala od zgiełku miasta

W związku z panującą pandemią COVID-19 wielu pracodawców zostało zmuszonych lub samodzielnie podjęło inicjatywę pracy zdalnej. Epidemia koronawirusa nie zwalnia i wszystko wskazuje na to, że w nadchodzących miesiącach konieczne będzie utrzymanie trwającego reżimu. Nie masz odpowiednich warunków do efektywnej pracy zdalnej, ponieważ mieszkasz w wynajętym mieszkaniu w mieście? A może chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym, a więc wykorzystać ten czas do zachowania równowagi pomiędzy pracą zdalną a wypoczynkiem? Siedlisko Janczar przedstawia ofertę specjalną, dzięki której w komfortowych warunkach, a więc w ciszy i spokoju, będziesz mógł wykonywać swoje służbowe obowiązki.

Jesień w towarzystwie natury

Tej jesieni istnieje możliwość połączenia wypoczynku na świeżym powietrzu z codziennymi obowiązkami. Wybierając Siedlisko Janczar jako miejsce pracy zdalnej, a także miejsce do zatrzymania się podczas podróży służbowej decydujesz się na ucieczkę od głośnych i ruchliwych ulic miasta. W ramach kompleksowej oferty dostępne są wygodne oraz praktyczne miejsca do pracy z odpowiednim sprzętem, oraz akcesoriami — można wybierać spośród indywidualnego pokoju, strefy otwartej, a nawet sali konferencyjnej. Jeżeli pogoda będzie sprzyjała, istnieje również możliwość pracy w plenerze na świeżym powietrzu w towarzystwie przepięknej natury. Oprócz miejsca przeznaczonego do swobodnej i komfortowej pracy i możliwości korzystania z podstawowych urządzeń biurowych przebywający w ośrodku wypoczynkowym goście mogą delektować się wzmacniającymi odporność posiłkami, a także przestrzeniami wypoczynkowymi — SPA pod chmurką.

Pobyt z zachowaniem najwyższych standardów

Siedlisko Janczar gwarantuje zachowanie najwyższego poziomu standardów, a także dostosowanie się do aktualnych zaleceń rządowych w sprawie reżimu sanitarnego. W trakcie pobytu na ternie ośrodka wypoczynkowego Janczar na Pstrągowej nie będzie przebywało więcej niż 40 osób jednocześnie. Do dyspozycji osób podróżujących służbowo lub poszukujących spokojnego miejsca do pracy oddane jest relaksujące otoczenie, a więc ponad 7 ha zagospodarowanego terenu, na którym umieszczona jest stadnina koni, a także mini SPA. Na terenie ośrodka dostępna jest bezpłatna siłownia zewnętrzna, która jest regularnie dezynfekowania, a także ścieżki rowerowe oraz biegowe poza terenem obiektu. Siedlisko Janczar dba o bezpieczeństwo swoich gości, dlatego pobyt oraz wszystkie atrakcje są przygotowywane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Najnowsze wpisy

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Hipoterapia w Siedlisku Janczar

Hipoterapia w Siedlisku Janczar

Zobacz również

Hipoterapia - na czym polega?

Hipoterapia - na czym polega?

Wakacje z dziećmi, zaplanuj niezapomniany pobyt rodzinny w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Wakacje z dziećmi, zaplanuj niezapomniany pobyt rodzinny w Siedlisku Janczar w Pstrągowej