Strona główna > Blog >

Relaks w hotelu ze strefą SPA

Relaks w hotelu ze strefą SPA

Relaks w hotelu ze strefą SPA

Relaks po całym tygodniu pracy i obowiązków jest bardzo ważny. Warto więc pomyśleć o sobie i zadbać o odprężenie podczas weekendu lub w dowolny dzień, w którym znajdziemy choćby godzinę czasu wolnego. Miejscem, w którym można świetnie się zregenerować jest strefa SPA. I nie trzeba wcale jechać daleko, aby skorzystać z profesjonalnej sauny i zrelaksować się w jacuzzi. Strefa Jacuzzi&Saun znajduje w Siedlisku Janczar w Pstrągowej.

Przyjemne odprężenie i korzyści dla zdrowia

Aby na co dzień podołać wszystkim zadaniom i podejmować wyzwania z nowa energią, bardzo ważna jest odpowiednia regeneracja. Każdy ma swój własny sposób na wypoczynek – niektórzy po prostu zamykają się w domu i porządnie wysypiają, inni wychodzą z przyjaciółmi, a jeszcze inni stawiają na aktywny wypoczynek, który dodaje im siły i energii. Jeśli mowa o odprężeniu ciała, jak i umysłu, to jednym z polecanych sposobów jest skorzystanie ze strefy SPA. Znajduje się w niej przede wszystkim sauna oraz jacuzzi, które pomagają się rozluźnić i zregenerować.

Sauna wpływa pozytywnie na krążenie, oczyszcza skórę, odpręża oraz hartuje organizm. Korzystanie z niej wpływa pozytywnie na zdrowie, jak i urodę. Pozawala zredukować zmęczenie i rozluźnia ciało. Nie tylko wpływa na relaks, ale też ogólną kondycję organizmu, detoksykuje oraz uodparnia na choroby. Jacuzzi także wykazuje prozdrowotne właściwości dzięki systemowi hydromasażu. To świetny sposób na wyciszenie i relaks. Ciepła woda oraz wodny masaż ciała uwalniają od napięć, rozluźniają, a także są nieocenione w przypadku bólów pleców i nóg, bólów głowy, kontuzji czy niektórych chorób. Po kąpielach w jacuzzi skóra staje się miękka i sprężysta, a ciało naturalnie ujędrnione. Warto więc korzystać z sauny i jacuzzi regularnie – wówczas osiągniemy najlepsze efekty.

Strefa SPA w Siedlisku Janczar

Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy Strefę Jacuzzi&Saun w Siedlisku Janczar, w której znajduje się właśnie sauna sucha oraz jacuzzi. Została ona umieszczona na zewnątrz, która jest dyspozycyjna zarówno w okresie letnim jak i zimowym. Zdecydowanie podczas relaksu będą Państwu towarzyszyć piękne okoliczności przyrody, między innymi zieleń, śpiew ptaków, który sprzyja rozluźnieniu oraz wyciszeniu. Zapraszamy do naszej suchej sauny fińskiej oraz jacuzzi z hydromasażem w formie bali, które znajdują się na świeżym powietrzu.

Można nie tylko przyjemnie spędzić w nich czas, ale również zregenerować siły w otoczeniu przyrody. Na zewnątrz do dyspozycji naszych gości znajdują się także Strefa Basenowa, z dwoma basenami o głębokości 120 cm i 95cm. Nasz ośrodek znajduje się w Pstrągowej, niedaleko Rzeszowa i Strzyżowa. Łatwo do nas dojechać również z innych miejscowości.


Serdecznie zapraszamy do strefy SPA oraz Strefy Basenowej, które pomogą Państwu efektywnie wypocząć i zapomnieć na chwilę o codzienności. Przed przybyciem prosimy o dokonanie rezerwacji telefonicznej lub mailowej.

Najnowsze wpisy

Obozy jeździeckie

Obozy jeździeckie

Oferta dla szkół

Oferta dla szkół

Zobacz również

Wieczór kawalerski lub panieński na Podkarpaciu

Wieczór kawalerski lub panieński na Podkarpaciu

Eko-wypoczynek w Pstrągowej

Eko-wypoczynek w Pstrągowej