1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Impreza integracyjna w Siedlisku Janczar
Impreza integracyjna w Siedlisku Janczar

Impreza integracyjna w Siedlisku Janczar

W Siedlisku Janczar można skorzystać nie tylko z nauki jazdy konnej, zjeść smaczny obiad w karczmie ze staropolskim jedzeniem czy wynająć komfortowy pokój hotelowy. To także miejsce, w którym organizowanych jest wiele rodzajów imprez – wesela, komunie, chrzciny, imprezy okolicznościowe oraz firmowe. Zachęcamy do urządzania u nas również spotkań imprez integracyjnych, które przebiegają w przyjemnej atmosferze i obejmują wiele atrakcji.

 

Impreza integracyjna pracowników

W każdej firmie bardzo ważne jest zintegrowanie jej zespołu, aby pracownicy dogadywali się ze sobą i mogli na co dzień lepiej współpracować. Ponadto ważne są nie tylko relacje na poziomie pracowniczym, ale też na poziomie pracownik-kierownik. Osoby, które na co dzień wydają polecania i dbają o efektywną pracę załogi, powinny zadbać także o dobre relacje z podwładnymi. To dlatego dla dobra firmy ważne jest urządzanie imprez integracyjnych Strzyżów, które wpływają na wzajemną sympatię wszystkich pracowników, zaufanie oraz pewność siebie. Poza tym atrakcje zamówione podczas imprez stanowią świetny sposób, aby zespolić pracowników, nauczyć ich współpracy oraz zbudować pozytywne skojarzenia z pracą w danej firmie. Wyjazdy integracyjne mają więc wiele zalet i warto raz na jakiś czas zadbać o swój zespół urządzając wspólny wypad.

 

Integracja w Siedlisku Janczar

Organizujemy wiele rodzajów imprez, również te integracyjne. Oferujemy różne atrakcje, z których można podczas nich skorzystać. Urządzamy spotkania firmowe polegające na wspólnym biesiadowaniu w chacie grillowej, ale także imprezy z noclegiem oraz licznymi rozrywkami. Zachęcamy do skorzystania z rozgrywek paintballowych, strzelnicy, bodyzorbu, archery tag, przejazdu bryczkami. Organizujemy również rozgrywki integracyjno-sportowe. Na terenie naszego ośrodka znajduje się ścianka wspinaczkowa, strefa basenowa, strefa jacuzzi&saun, siłownia zewnętrzna. Można również wziąć udział w warsztatach, zajęciach nordic walking i innych zajęciach edukacyjnych. Impreza integracyjna może być świetną okazją także do nauki lub uskuteczniania jazdy konnej Rzeszów na naszej profesjonalnie wyposażonej stadninie. A po dniu pełnym atrakcji zapraszamy na wspólne grillowanie przy biesiadnej muzyce albo smaczny posiłek w naszej karczmie ze staropolskim menu.

Zapraszamy do kontaktu – chętnie omówimy z Państwem szczegóły spotkania firmowego czy imprezy integracyjnej. Podpowiemy wybór najlepszych atrakcji i zorganizujemy szczegółowo plan wyjazdu, by wszyscy uczestnicy byli z niego w pełni zadowoleni.

Najnowsze wpisy

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Zobacz również

Imprezy integracyjne  w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Imprezy integracyjne w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Atrakcje dla dzieci na Podkarpaciu w Siedlisku Janczar Pstrągowa

Atrakcje dla dzieci na Podkarpaciu w Siedlisku Janczar Pstrągowa