1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Rocznica ślubu w Siedlisku Janczar
Rocznica ślubu w Siedlisku Janczar

Rocznica ślubu w Siedlisku Janczar

Rocznica ślubu to świetna okazja do tego, aby spotkać się z bliskimi i razem spędzić ten wyjątkowy czas. Szczególnej celebracji wymagają zwłaszcza okrągłe rocznice ślubu, np. srebrna z okazji 25 lat po ślubie , perłowa na 30 lecie, koralowa z okazji 35 lat razem , rubinowa 40 lat, a także szafirowa 45 lat czy złota z okazji 50 rocznicy ślubu. Bez względu na to, którą rocznicę ślubu obchodzą małżonkowie jest to zawsze ogromny powód do dumy i okazja do wspomnień. Warto zadbać o to, by miejsce spotkania sprzyjało wspólnej zabawie, ale także relaksowi. Nieodłącznymi elementami przyjęcia z okazji rocznicy ślubu będzie sala taneczna, a także dobre jedzenie oraz atrakcje, które uświetnią to wspaniałe wydarzenie. Zastanawiasz się gdzie na Podkarpaciu można zorganizować przyjęcie z okazji rocznicy ślubu? Siedlisko Janczar to świetne miejsce do celebrowania tego typu uroczystości.

Siedlisko Janczar - świetne miejsce na przyjęcia rocznicowe

Siedlisko Janczar to ośrodek wypoczynkowy położony w malowniczej wsi Pstrągowa. Miejsce to zlokalizowane jest w województwie podkarpackim w bliskiej odległości od Rzeszowa - Stolicy Podkarpacia. Dogodne położenie oraz wspaniałe zaplecze czynią z tego ośrodka świetne miejsce na świętowanie takich uroczystości jak wesela, chrzciny i komunie, imieniny, urodziny czy właśnie rocznice ślubu. Ośrodek, jak i jego otoczenie sprzyja organizacji spotkań towarzyskich z muzyką na żywo. W zależności od tego jaki charakter ma mieć impreza można skorzystać tu z sali weselnej urządzonej w stylu rustykalnym ze wspaniałym menu i miłą obsługą, lub z małej czy dużej chaty grillowej, w których można zorganizować udaną zabawę w plenerze. Podobnie jak sala weselna - mała i duża chata grillowa mają nagłośnienie, dzięki któremu można zaplanować tu biesiadę połączoną z tańcami do białego rana. Hotel Strzyżów dysponuje miejscami noclegowymi, a w ramach nich wygodnymi pokojami z łazienką telewizorem i klimatyzacją. Goście oraz jubilaci będą mogli po imprezie tu odpowiednio wypocząć.

Atrakcje w Siedlisku Janczar

Położenie Siedliska Janczar w malowniczej okolicy sprzyja pieszym wędrówkom, spacerom, ale także błogiemu lenistwu. Wokół ośrodka znajduje się piękny oświetlony ogród z alejkami i ławkami. To bardzo romantyczne miejsce, w którym można spędzić miłe chwile z ukochaną osobą. Ośrodek posiada stadninę koni, a tym samym ofertę przejażdżki bryczkami po okolicy, podczas której będzie można podziwiać piękne, malownicze krajobrazy pogórza strzyżowsko - dynowskiego. To wspaniała atrakcja zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Taka przejażdżka może być doskonałym zwieńczeniem imprezy jubileuszowej. W sezonie letnim do dyspozycji gości ośrodka jest też strefa spa oraz strefa basenowa. W otoczeniu Siedliska jest również plac zabaw dla dzieci, na którym najmłodsi będą mogli wesoło i bezpiecznie spędzić czas na świeżym powietrzu. Zatem jeśli zastanawiacie się Państwo gdzie spędzić swoją rocznicę ślubu lub chcecie zorganizować takie przyjęcie dla swoich bliskich Serdecznie Zapraszamy do Siedliska Janczar. Z pewnością chwile tu spędzone zostaną zapamiętane jako szczęśliwe i będą wspominane przez lata.

Najnowsze wpisy

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Zobacz również

Eko-wypoczynek w Siedlisku Janczar

Eko-wypoczynek w Siedlisku Janczar

Chrzciny w Siedlisku Janczar

Chrzciny w Siedlisku Janczar